כללי חוו"ד עטיפה לספר

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
בעמוד הער כתוב תשנ"ח. לא תשס"ח?

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עבוד יפה מאוד

אך שני העיטורים משני הצדדים צריכים איזה עיבוד קל, זה לא יפה שהם מלאים לגמרי בשחור

למטה לתקן תשס"ח ולהוריד אותו מתחת ירושלים

בהצלחה

mango

משתמש צעיר
המהדורה של הספר היא מתשנ"ח והגרפיקה היא מתשס"ח
אולי כדאי באמת לכתב נדפס מחדש בשנת תשס"ח

mango

משתמש צעיר
להוריד לדפוס?

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ממש יפה!

אני הייתי מציעה קצת להוריד את המילה יהושע, כדי שהמילה חוסן יותר תהיה קריאה כ"חוסן" ולא "חוסו"...

איילת שלו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אם עדיין לא הורדת לדפוס...

ביחס לעמוד השער, שהוא יפה ועדין - יש מקום לענ"ד לשיפור טיפוגרפי.
א. יש קצת עומס סביב שם הספר, היה רצוי לאוורר קצת סביבו, להרחיק ללמטה את הטקסט שתחתיו, ו/או להקטין טיפונת את העיטור.
ב. לנסות ליישר יותר את הטקסטים סביב קו עזר אחד. (ואלי קצת להקטינם)
ג. קצת מפריע לי השילוב של שלושת הפונטים האלו יחד. הייתי מחליפה את הטקסט התחתון לגופן אחר (או אחד משני העליונים, או משהו נייטרלי יותר.)
בכל אופן העבודה יפה ועדינה. בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה