כללי חוו"ד ושיתוף - לא שוכחים! מודעה בועטת לבטן הרכה.

איציק כרמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
d2a61787-f8d8-444d-9411-8661ac0859f0.jpg

אוקיי, הזדעזעתם.
זה הזמן לשתף.

ותודה ל @יונתן ליפשיץ האלוף שעבד על הגרפיקה.

סגנון-7

מיתוג ותדמית | אסטרטגיה מדוייקת | קמפיינים מנצחים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
הרעיון מעולה ואכן מזעזע את מי שצריך
אני מתלבטת לגבי הטקסט
אם מספיק ברור
קראתי כמה פעמים ועדיין לא נחה דעתי
(המחשבות שעלו לי: רגע, מת אומרים על גוי או על כלב, למה על ילד יהודי טהור עיניים להגיד ככה? ואולי הוא התכוון ל"יֶלֶד שַׂמְתָּ" אבל זה מדי עילג לפירסומתא. לא מתאים, אז מה באמת הכוונה, ואולי התכוונו כאן לדו משמעות? לא נראה לי כי פרסומת טובה צריך גם להגות ולא רק לקרוא בעיניים)

איציק כרמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הרעיון מעולה ואכן מזעזע את מי שצריך
אני מתלבטת לגבי הטקסט
אם מספיק ברור
קראתי כמה פעמים ועדיין לא נחה דעתי
(המחשבות שעלו לי: רגע, מת אומרים על גוי או על כלב, למה על ילד יהודי טהור עיניים להגיד ככה? ואולי הוא התכוון ל"יֶלֶד שַׂמְתָּ" אבל זה מדי עילג לפירסומתא. לא מתאים, אז מה באמת הכוונה, ואולי התכוונו כאן לדו משמעות? לא נראה לי כי פרסומת טובה צריך גם להגות ולא רק לקרוא בעיניים)

מת זה מצב
גם ילד יהודי מת.
גם האבות והאמהות.

וַיְדַבֵּר אִתָּם לֵאמֹר אִם יֵשׁ אֶת נַפְשְׁכֶם לִקְבֹּר אֶת **מֵתִי** מִלְּפָנַי שְׁמָעוּנִי וּפִגְעוּ לִי בְּעֶפְרוֹן בֶּן צֹחַר

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ו"ילד חי"
זה פחות אפקטיבי ?
כי זה יותר מדוייק ופחות מזעזע

כוכב מבריק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מודעה באמת מזעזעת

גם לי היה קשה עם הטקסט, כמו ש @וורובל כתבה, כמה שניות עד שהתברר לי
זה הפריע לרצף של המשפט שאמור להיות חד ומפלח וירד מעוצמת ה'בעיטה'.
(אולי ילד שהלך/שאיננו... או ילד מת ללא ש)

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה