כללי חוות דעתכם על עמוד ספר קריאה לנוער ומבוגרים

אלף

משתמש מקצוען
עבודה ראשונה שלי בעימוד ספר מסוג זה
חשובה לי חוות דעתכם על הפונט וגודלו ועל העימוד בכללות
תודה רבה
צפה בקובץ המצורף 15794

קבצים מצורפים

• 83769.pdf
    KB 328.3 · צפיות: 37

טימון&פומבה

משתמש חדש
הערה ראשונה:
הרווח בין המילים לא טוב!
יש לסמן 2 דברים:
1. בחלון הjustificatio את הערכים
150 100 80
10 0 -10

2. בחלון התו
יישור kerning
בערך optical

טימון&פומבה

משתמש חדש
הערה שניה:
הרווח בין הפסקאות גדול מידי.
בהתחשב בפסקאות הקצרות יחסית שיש בספר
היינו מורידים את הרווח ב50% לפחות.

איילת שלו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יפה.
הפונט בסדר. יש קצת צפיפויות עם פסיקים ונקודות במקומות מסויימים.
הפונט של הכותרת - פשוט תלוי באופי הספר, לא הבנתי בדיוק מה מהספר אמור לשדר.
מה שנראה בעיני בעייתי זה:
א. הרווח בין שורות שמופיע כל שתי שורות,
ב. הזחת השורות הראשונות בכל פסקה פנימה, כשיש כל כך הרבה פסקאות.
שני הדברים האלו יוצרים קטיעות, ומונעים את רצף הקריאה השוטף.
צריך להפסיק עם רווח רק במקומות שבאמת הסיפור דורש כאילו נשימה לפני הקטע הבא.

אלף

משתמש מקצוען
נכתב ע"י טימון&פומבה;125267:
הערה ראשונה:
הרווח בין המילים לא טוב!
יש לסמן 2 דברים:
1. בחלון הjustificatio את הערכים
150 100 80
10 0 -10
איפה נמצא החלון הזה האינדזין שלי בעברית.

טימון&פומבה

משתמש חדש
לא יודעים איך קוראים לזה בעברית.
נמצא בחלון הפסקאות (שיפט + א)
במשולש הקטן
והקיצור דרך שלו זה
שיפט + קומנד + אלט + ח

רואה?

Microsoft

משתמש רשום
עבודה מאוד יפה,
אהבתי את הסטריפ למעלה,
הפונט של שם הספר גם נראה מאוד מתאים ויפה,
צריך לצמצם מרווחים בין המילים ובין הפסקאות.

אלף

משתמש מקצוען
יש מקשי קיצור לחלון התו יישור קרנינג בערך אופטיקל? אינני מוצאת את זה בתוכנה. קחו בחשבון שלמדתי אותה לבד.

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יפה, חוץ מהעיטור למעלה באמצע, תמחקי אותו

Rivk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי העיצוב מאד יפה. אני אוהבת מאד את בחירת הפונטים. אני לא מבינה גדולה בעימוד ספרים אז קשה לי לרדת לדקויות אבל מה שלי הפריע הוא מה שאמרו כבר לפני - יותר מדי פסקאות קצרות עם רווח גדול אחריהן. רווח כזה צריך להיות רק כשממש מסתיים נושא ומתחיל נושא אחר.
גם לא קלטתי בדיוק את גודל הפונט. הוא נראה לי קצת גדול אם זה ספר למבוגרים, אבל קשה לי להעריך את הגודל. זה נראה כמו 13 או 14 ולדעתי צריך גודל 11 או 12 גג.
בהצלחה!

אלף

משתמש מקצוען
גודל הפונט הוא 11.5
תודה על העידוד.

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
היישור בספר ימני, לא עדיף בלוק (ישור דו צידי)?
עיצוב יפה ומענין בסה"כ
בהצלחה.

אלף

משתמש מקצוען
סליחה, זה יישור בלוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה