התייעצות חוות דעתכם על הקרנות שיש לי... למומחים:)

עולם כמנהגו נוהג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שלום לכל חברי הפורום המחכים.

אשמח לקבל חוו"ד על הקרנות שפעילים אצלי, אם זה שווה, ואם הדמי ניהול הם מצוינים או שאפשר יותר טוב.

1. קופת גמל 100% מנייתי ב"כלל" דמי ניהול מהחיסכון 0.7
2. קרן השתלמות ב"מגדל, במסלול S&P500 דמי ניהול 0.55
3. קרן פנסיה, "מיטב דש" פנסיה מקיפה במסלול 50 ומטה רמת סיכון גבוהה דמי ניהול: "מהפקדה, 1.49 מהחיסכון 0.05%

אשמח לדעתכם.

אמא של נסיך

משתמש חדש
היי,
אני עובדת בתחום שואכל לומר לך ראשית שדמי הניהול במגדל ומיטב דש הם נמוכים ממש ביחס לממוצע.
לגבי כלל אם יש לך שם צבירה גבוהה, תבקש מסוכן הביטוח שיפנה למפקח שלו בבקשה הנחה בדמי ניהול.

שנית, לגבי קרן הפנסיה, אם אתה רחוק מגיל הפנסיה, הייתי ממליצה לקחת מסלול שונה, הלכה או מחקה מדד.
שניהם מסלולים די מומלצים לטווח הארוך.
לגבי המסלולים בככל ומגדל, הייתי ממליצה להשאיר כך, שניהם מסלולים טובים, וטב לחלק סיכונים.

כל הנאמר כאן הוא דעתי האישית בלבד על סמך נסיון, אין לראות בכך המלצה גורפת

בהצלחה.

תחצ

משתמש פעיל
שלום לכל חברי הפורום המחכים.

אשמח לקבל חוו"ד על הקרנות שפעילים אצלי, אם זה שווה, ואם הדמי ניהול הם מצוינים או שאפשר יותר טוב.

1. קופת גמל 100% מנייתי ב"כלל" דמי ניהול מהחיסכון 0.7
2. קרן השתלמות ב"מגדל, במסלול S&P500 דמי ניהול 0.55
3. קרן פנסיה, "מיטב דש" פנסיה מקיפה במסלול 50 ומטה רמת סיכון גבוהה דמי ניהול: "מהפקדה, 1.49 מהחיסכון 0.05%

אשמח לדעתכם.
אני מתייג לך כאן את @מקצועי בלבד היא יודעת ומבינה מאד בתחום הזה, תשאלו אותה.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אני רואה שזה שאלה מלפני חודשיים, אם זה עדיין רלוונטי אז תעדכנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה