מדריך חדש! קרנות שקליות של אינווסקו (Invesco) בישראל

זיבורית דידך

משתמש חדש
אם אתה לא אזרח אמריקאי
קרן אמריקאית חושפת את ההשקעה למס ירושה.

בנוגע למיסוי דיבידנדים זה משתנה בטווח ההשקעה
ככל שטווח ההשקעה גדול יש עדיפות לקרן האירית.
תודה רבה על המענה
המיסוי דיבידנד לא מתקזז עם הפער בדמי ניהול? @השקעות R הון

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

אור גנוז

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
שאלה של אחד שלא מבין....
האם יש קרנות איריות שמחקות את S&P 500 ומדד עולמי באמצעות אופציות?
אני רוצה לדעת לצורך כשרות אני מעדיף גלאט הון והבנתי שאם החיקוי באמצעות אופציות הם מתירים

איש פנינים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שאלה של אחד שלא מבין....
אני רוצה לדעת לצורך כשרות אני מעדיף גלאט הון והבנתי שאם החיקוי באמצעות אופציות הם מתירים
חיקוי באמצעות אופציות לא פותר את כל הבעיות ההלכתיות.

זיבורית דידך

משתמש חדש
למה מתקזז? יש בנוסף גם דמי ניהול.
זה עוד נקודה שלא ציינתי שהדמי ניהול בקרן האירית גבוהים יותר
מדובר באופטמיזצהתכוונתי לשאול האם הפער בדמי ניהול לא מכסה את "ההפסד" על מיסוי דיבדנד אהל נראה לי שבתשובה הקודמת התכוונת לענות שעדיין ההפרש במיסוי של הדיבידנד לכאורה יותר

זיבורית דידך

משתמש חדש
שאלה לחכמים פה
האם לדעתכם {כמובן לא יעוץ לא המלצה וכו'} האינוסקו החדש 1209220 זה הפיזור המומלץ למשקיע הפאסיבי ?.
כלומר האם הוא מפוזר במינון הנכון כך שאין סתם איבוד יכולת תשואה או שזה פיזור רחב מדי שסתם פוגע ביכולת תשואה ?

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שאלה של אחד שלא מבין....
אין קרן אירית עם כשרות גלאט הון, ולפי מיטב ידיעתי, אין קרן אירית המתאימה לקריטריונים שלהם.

דף גמרא

משתמש מקצוען
2. מזומן ממה שזכור לי עומד על כ 3% בלבד (כמובן תלוי קופה, תלוי שנה ספציפית וכו'), אם אכן התשואה היא 10% בשנה אז נניח 0.30%.
* ראוי לזכור שסעיף 2 יכול לבוא גם לטובת הלקוח בשנים שהמדד לא העניק תשואה חיובית,
באותה נשימה צריך לזכור שבשנים שהמדד העניק תשואה חיובית של יותר מ10% (כמו במרבית השנים האחרונות) גם ההפסד יהיה גדול יותר

אור גנוז

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
אין קרן אירית עם כשרות גלאט הון, ולפי מיטב ידיעתי, אין קרן אירית המתאימה לקריטריונים שלהם.
אוקיי אז איזו קרן מחקה S&P 500 מתוך הקרנות המאושרות בגלאט הון היא הכי שווה?
ואיזה מחקה מדד עולמי?

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה