דרוש מידע חדר בריחה

גראסי#@

משתמש פעיל
יש לכם להמליץ על חדרי בריחה שווים? עם תפאורה מטורפת וגם קטע אקסטרימי קצת(טיפוסים וכו')
באזור המרכז

אילה ר.

משתמש פעיל
ממש לא,
במבוך איימה באים בשביל הפחד, צורחים ויוצאים.
חדר בריחה זה חוויה עיונית, מפעילים את השכל, נהנים מהתפאורה, מהחידות.

Kenyonit

משתמש מקצוען
ממש לא,
במבוך איימה באים בשביל הפחד, צורחים ויוצאים.
חדר בריחה זה חוויה עיונית, מפעילים את השכל, נהנים מהתפאורה, מהחידות.
הבדל של שמיים וארץ נשמה...
אה.. אוקיי חחח
אז קרייזי מרי נראה לי שזה מבוא איימה
למרות שזה גם להפעיל את השכל ולחפש לאן ללכת ומאיזה חור לברוח
והתפאורה שם באמת וואו
אבל זה בהחלט מפחיד (במובן כלשהו) וכולם צורחים וכל זה.. יצאתי משם עם חור בראש..

נועה מ

משתמש מקצוען
יש לי בפתח תקווה חדר בריחה ממולץ אחד יותר מפחיד והשני יותר כיף ומשפחתי באותו מקום כך שאפשר להתחלק אם אתם רוצים מספר אני יביא לכם
והוא כמובן שומר שבת

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש לי בפתח תקווה חדר בריחה ממולץ אחד יותר מפחיד והשני יותר כיף ומשפחתי באותו מקום כך שאפשר להתחלק אם אתם רוצים מספר אני יביא לכם
והוא כמובן שומר שבת
כן, אני רוצה.
המשפחתי , לאיזה גילאים זה מתאים?

דאבל-קליק

משתמש מקצוען
שמעתי הרבה המלצות על חדר בריחה נמלטים בראשל"צ, עוד לא ניסיתי בעצמי
הנושא הוא בריחה מתא כלא, נראה קצת אקסטרימי -זחילה בתעלת איוורור (לפחות ככה רואים בסרטון של החדר:p) וכדומה.

גראסי#@

משתמש פעיל
שמעתי הרבה המלצות על חדר בריחה נמלטים בראשל"צ, עוד לא ניסיתי בעצמי
הנושא הוא בריחה מתא כלא, נראה קצת אקסטרימי -זחילה בתעלת איוורור (לפחות ככה רואים בסרטון של החדר:p) וכדומה.
בראשל"צ הייתי בחדר בריחה "גוליבר" שזה היה ממש מגניב
ויש שם גם הקוסם מארץ עוץ...שהבנתי גם אחלה דבר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה