חברי פרוג היקרים!

יעקב יעקובוב

משתמש פעיל
חברי פרוג היקרים!
בבקשה תנו לי עצה איך לקבל הזמנות.
מה צריך לשנות, מה צריך לעשות כדי שתהיה דרישה לעבודות שלי...?!

התגובות מאוד מחממות אבל אין תוצאות... משהו לא תקין...

קבצים מצורפים

• מגילה.jpg
    KB 386.9 · צפיות: 7
  • דגלים.jpg
    KB 268.9 · צפיות: 8

אסתי 25

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אם מדובר בעבודות יודאיקה, מאוד קשה להכנס לזה, צריך לנסות שוב ושוב בלי להתיאש,
וברגע שיש לכם לקוח אחד הענין יזרום יותר, אפשר לנסות לפנות לאנשים שסוחרים ביודאיקה, לסופרי סת"ם , וגם לאספנים, לדעתי ברמה שלך זה יצליח בעז"ה,
אם מדובר באיורים, יש המון הצעות, לא לחכות שיפנו אליכם אלא לפנות מיוזמתך
והעיקר- תפילה לס"ד
בהצלחה!

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אם איורים ברמה כזו זה רק עניין של תפילות, זמן והרבה ס"ד!

אולי כדאי לפנות לסופרי סתם מחו"ל (זכור לי שהצרפתים אוהבים כתובות מאויירות :) )

העיקר הרבה הצלחה ופרנסה בשפע!

שרה כהן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני כותבת בדמעות כי הכנות הזו נגעה לליבי אני לא משווה בינינו בכישרון אבל גם אני באותה סירה. שנים האמנתי בעצמי אבל המציאות טופחת על פני. אבל אני לא מפסיקה להאמין
כי תדע לך שהעולם לא מעריך לפי אומנות אמתית ואיכותית אלא לפי הצלחה!! ושליטה תכנית! ומי שמרגיש ויודע שהוא אמן מהנשמה חייב לתת ביטוי לנשמתו...
אתה אמן ענק ולא צריך חלילה לשנות כלום .
אולי אחד יתפלל על השני ו''המתפלל על חברו''...

yoyoBL

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
יש דבר אחד מאוד נכון במקצוע שלנו, וזה שההתחלה מאוד מאוד מאוד קשה.
עכשיו למה שאתה עושה, זה עוד יותר 'בעייתי' כי יש פחות ביקוש מאשר לאיור ספרי ילדים וכדומה. ואני מאמין שהלקוחות שמתעסקים בתחום הזה עובדים עם אותם מאיירים..

יצא לי בזמנו להיות בחנות סופרי סת'ם, וראיתי שלמוכר היו כל מיני יצירות בסגנון הזה בין המדפים. אני מסיק מזה שאם מישהו מחפש יודאיקה אומנותית הוא יפנה לחנות כזו. ולכן, אני חושב שכדאי לך להכין כמה דברים, ברכת המזון וכאלה, ולהציע את זה לחנות סופרי סתם או יודאיקה. אין לי מושג איך זה עובד בדיוק אבל זה שווה בדיקה..

סופו של דבר, מה שאתה עושה זה פשוט יפה ומקצועי, ואין שום סיבה שזה לא יילך. מה שנשאר זה להיות פעיל, להעלות עבודות, ואפילו לשקול לקשט איזה משהו ולתת מתנה, למשל אחי עשה פעם כתובה עם קישוטים, והביא לחתן (חבר שלו) כמתנה לחתונה.. אם אני לא טועה פנו אליו כמה שראו את הכתובה והתעניינו באומנות הזו. בקיצור חשיפה זה חשוב, כמה שיותר- יותר טוב! וכמובן כמובן, לא לשכוח שהכל זה מלמעלה ולהתפלל לאיזה פרגון קטן מבורא עולם :)

מאחל את כל ההצלחות.

אהרן זאב

משתמש רשום
אני במצב שלך הייתי פשוט עושה שיעורי בית ומנסה להכיר סוחרי יודאיקה.....
ואני בטוח שלא כל כך קשה להשיג אותם!

תפנה אלי באישי אני יכול להפנות אותך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה