מצב
הנושא נעול.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
שלום חברים.
אני צריך בדחיפות את עזרתכם!
בחצי שנה האחרונה אני מתפעל בהתנדבות מלאה את הערוץ יוטיוב של מו"ר הרב יחזקאל ניסים שליט"א.
אני לא מקבל על כך שקל, ובכל זאת מכיוון ואני מאמין ויודע שהמסר של הרב שנאמר בנועם ובפשטות חודר ללבות של עמך בית ישראל.. לקחתי על עצמי לתפעל את הערוץ תוך הקדשת זמן וכוחות להצלחת העניין.

מה שקורה, שכל עוד אין הרבה מינויים לערוץ, חברת גוגל שמחזיקה ביוטיוב לא מקדמת אותו כמו שצריך, וכך מאות אלפי יהודים רחוקים משמירת המצוות לא נחשפים לערוץ. וחבל חבל מאוד.

לכן בקשתי השטוחה בפני חברי פרוג, שרוצים להיות בכלל מזכי הרבים, להצטרף למנויי הערוץ, ולהגביר את החשיפה של הערוץ שכל כך נצרך בדור שלנו. כמו כן אפשר להעביר לינק להרשמה, לחברים ולקרובים.
להרשמה לערוץ https://www.youtube.com/channel/UCYkxlIpFX6HIgvZNZ5ITQ3A?sub_confirmation=1

הבה נתגייס כל חברי פרוג למטרה הקדושה, וב"ה תוך שבוע מהיום הערוץ יגיע לאלף מינויים! מבטיח לעדכן.

בברכה ובהודאה לכל המצטרפים
@הספרן

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה