חברים אני חייב עזרא מתייעץ איתכם

האם זה נכון לבצע עם כאלה ציורים ספר??

• כדאי בטח

הצבעות: 20 87.0%
  • מה פתאום תצייר מחדש קומיקס נורמלי

הצבעות: 3 13.0%

• סה"כ מצביעים
    23

מענדי ירוסלבסקי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
חשבתי לעשות קומיקס בזריזות
אבל אחרי שראיתי את עבודתו של ר' רון
התפעלתי אך נפלתי ברוחי..
האם באמת כדאי להוציא אם כאלה ציורים ספר.
או שאני יעבוד מחדש והפעם ביותר רצינות
יעשה אינק טוב וצביעה טובה?

1.jpg
2.jpg
3.jpg

רון סגלוביץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זה בסדר גמור. אל תיפול ברוחך! יש רמת גימור שמיועדת לפוסטרים בהגדלה, ויש לקומיקס שמיועד לספר - קטן יותר, מלא עמודים, וסיפור מלווה. אני ממש לא הייתי משקיע ככה על ספר קומיקס. מיותר לגמרי. העמודים שלך, מבחינת הצביעה נראים בגדול טוב. זורם וחי.
אם אתה רוצה להשקיע יותר במשהו - אני הייתי מתמקד יותר בקווים, בעיקר של הדמויות.
בהצלחה!

מענדי ירוסלבסקי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
זה בסדר גמור. אל תיפול ברוחך! יש רמת גימור שמיועדת לפוסטרים בהגדלה, ויש לקומיקס שמיועד לספר - קטן יותר, מלא עמודים, וסיפור מלווה. אני ממש לא הייתי משקיע ככה על ספר קומיקס. מיותר לגמרי. העמודים שלך, מבחינת הצביעה נראים בגדול טוב. זורם וחי.
אם אתה רוצה להשקיע יותר במשהו - אני הייתי מתמקד יותר בקווים, בעיקר של הדמויות.
בהצלחה!
תודה אני יעשה את זה

ישראל נגר הדמיות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אל תשכח שאף אחד לא נולד ישר עם כישרון כזה, כל אחד מאיתנו עובר דרך ארוכה ותלולה כדי להגיע למטרה שלו.
עיצה אישית, גם אני מסתכל על מאיירים טובים ומוכשרים בהרבה ממני אבל לא להתבאס, קנאת סופרים תרבה חכמה:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה