Website חברה מומלצת לאחסון אתרים

נועה סבאן

סטודיו סבאן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הרבה הרבה ממליצים על חברות אחסון בהם יש להם תוכנית שותפים, וזה בסדר.
האמת שאני המלצתי רבות על ג'ט סרבר עוד לפני שהייתי שותפה, אבל עכשיו אני ממליצה יותר מכמה סיבות-
לאחרונה יצא לי לבנות כמה אתרים מורכבים שדרשו משאבים, זמן ויצירתיות בפתרונות יצירתיים לכמה נושאים,
והנציגים של ג'ט סרבר עזרו לי פעם אחר פעם, גם בדברים שלא קשורים ישירות לאחסון שלהם.
האמת- כבר חששתי שהם יעצרו אותי מתישהו ויגידו לי- עד כאן,
זה לא התחום שלנו לעזור בו, אבל הופתעתי לטובה והם נתרמו לעזרתי ממש בשמחה, גם בתמיכה טלפונית מיידית.

כמו שאומרים "הבטחתי ונושעתי" אז גם פה, אני חייבת לעשות עליהם פירסומי ניסא כהכרת הטוב:)

ולמעשה-
זה הקישור למי שרוצה לקנות אצלם אחסון ועל הדרך לפרגן לי עמלת שותפים:

בהצלחה לכולם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה