מידע שימושי ז-ה-י-ר-ו-ת !!!!!! אל תפרסמו את כתובת המייל שלכם !!!!

מצב
הנושא נעול.

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני שלחתי את האנדרדוס תחת המייל צבעי פסטל,
בפרום כתבתי שתוכן שלהם לא משהוא- ומי שלא מעוניין שלא יבקש,
(המיילים נשלחו תחת הכותרת "אנדרדוס כלמיני"/ "אנדרדוס קורונה")
מי שביקש קיבל- לא שלחתי מעבר...

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מה שכן, בהסטוריה-
מי ששלחתי לו ראה- יש כתובות מיילים,
יכל להיות שמשהוא העתיק אותם ושלח,
אלי ב"ה,
לא הגיע שום דבר

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
חוסר המודעות למוגנות ברשת במגזר החרדי, הוא נושא עצוב.
מה שילד בן 8 בחינוך הכללי יודע (לא מעלים בשום אופן פרטים אישיים לרשת גלויה, כולל כתובת מייל), נשים בוגרות אצלנו לא יודעות. דווקא בגלל החינוך השמור והסגור.

אז קחו כמה כללים:

לא מעלים שום פרט אישי לפורום גלוי.
*לא* כתובת
*לא* כתובת מייל
*לא* מספר טלפון.

לא מתכתבים עם אנונימי, כשההוא יודע את פרטיך, ואת לא יודעת מי הוא. נקודה לא.

אשה נשואה - בתחילת התכתבות (אפילו לבקשת חומר וכו'), כדאי לציין 'המייל פתוח בפני בעלי'.
לרווקה - 'המייל פתוח גם להורים שלי'.

אם פנו אלייך בתוכן לא ראוי, אין סיבה להבהל, ליילל או לאבד עשתונות. אם מדובר על מייל - מוחקים את ההודעה וחוסמים את השולח. (ולא, לא מיידעים אותו קודם.) אם זה כאן באתר - מחיקה ודיווח להנהלה. (כנ"ל).

*אל תיכנסי עם האנשים האלה לדיון משום סוג*. לא 'למה אתה שולח אלי', לא 'מאיפה יש לך את הכתובת שלי', חסימה וחסל, באותו רגע.

עכשיו עוד משהו. הוא לא פנה אלייך כי את חכמה/מוצלחת/גזעית/חברה'מנית, הוא פנה אלייך כי הוא מחפש את מי לצוד. נכון שנורא מחמיא לקרוא בהודעה כמה את מיוחדת, אבל דמייני את ההודעה הזו משוכפלת לשלושים, ונשלחת לעוד שלושים ניקיות.

היו ברוכות, תשמרו על עצמכן, אתן יקרות מאד.

RRch1221

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מי שקיבל את המייל הנ''ל אני חושבת שהפיתרון הוא כך:
להיכנס לאותו מייל ובצד שמאל יש 3 נקודות למעלה ושם יש כל מיני אפשרויות (כמו שאמרו כאן)
עכשיו, צריך לבחור באפשרות 'סינון הודעות מסוג זה', לבחור באפשרות למטה 'מסנן חדש', ולאחמ''כ לבחור באפשרות 'מחיקה', ואז ללחוץ על 'מסנן חדש'.
אבל זה לא לגמרי זה רק מכניס את השיחה מיד לאשפה בלי שתיכנס לתיבת דואר נכנס.
אבל זה נראה לי הפיתרון היחיד.

RRch1221

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מה שאמרו כאן ללחוץ על 'חסום' זה לא עוזר. כי זה מעביר את זה לספאם ולפעמים אתרים שרשומים אליהם נמצאים שם בטעות ועדיין אפשר לראות את המייל הנ''ל בטעות.
לכן נראה לי כהצעה הנ''ל.
אם יש למשהו אפשרות יותר טובה נשמח לשמוע.

מיכל דביר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מה שילד בן 8 בחינוך הכללי יודע (לא מעלים בשום אופן פרטים אישיים לרשת גלויה, כולל כתובת מייל), נשים בוגרות אצלנו לא יודעות. דווקא בגלל החינוך השמור והסגור.

אז קחו כמה כללים:

*לא* כתובת
*לא* כתובת מייל
*לא* מספר טלפון.

אשה נשואה - בתחילת התכתבות (אפילו לבקשת חומר וכו'), כדאי לציין 'המייל פתוח בפני בעלי'.

אם פנו אלייך בתוכן לא ראוי, אין סיבה להבהל, ליילל או לאבד עשתונות. אם מדובר על מייל - מוחקים את ההודעה וחוסמים את השולח. (ולא, לא מיידעים אותו קודם.) אם זה כאן באתר - מחיקה ודיווח להנהלה. (כנ"ל).

*אל תיכנסי עם האנשים האלה לדיון משום סוג*. לא 'למה אתה שולח אלי', לא 'מאיפה יש לך את הכתובת שלי', חסימה וחסל, באותו רגע.

עכשיו עוד משהו. הוא לא פנה אלייך כי את חכמה/מוצלחת/גזעית/חברה'מנית, הוא פנה אלייך כי הוא מחפש את מי לצוד. נכון שנורא מחמיא לקרוא בהודעה כמה את מיוחדת, אבל דמייני את ההודעה הזו משוכפלת לשלושים, ונשלחת לעוד שלושים ניקיות.

תודה! זה חשוב מאד

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
חשוב מאד.
אבא שלי הסביר לי את זה בגיל שלוש עשרה אולי. ממליצה להעביר לילדים בתור מיני סדנת מוגנות.

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

אז קחו כמה כללים:

*לא* כתובת
*לא* כתובת מייל
*לא* מספר טלפון.

המודעות למגונות היא לא להיכנס להיסטריה אלא פשוט ללמוד להתעלם
אפשר לפתוח מייל מיוחד לפרוג וכו' ואין שום טעם בהסתרת כתובת מייל זה על סף האובססיה
הרי בהגרלה של מאה שקל לקניית גלידה אפשר לאסוף ב5 דקות את כל כתובות המייל של המגזר

ואגב, כל הרשת החילונית מלאה כתובות מייל ובכלל מי צריך מייל כשלכל אחד יש פרופיל פייסבוק אינסטגרם ווצאפ
פשוט לומדים לא להתייחס

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מבהירה גם שכתובת המייל שאני שולחת לדברים מהסוג הנ"ל הוא מייל עם שם בדוי..
לא משתמשת בו כמעט

גלית פוקוס

משתמש פעיל

אז קחו כמה כללים:

*לא* כתובת
*לא* כתובת מייל
*לא* מספר טלפון.

כתבת יפה מאוד
אבל אולי זה לא קשור לחוסר מודעות בציבור החרדי
כי לכל אדם בעולם אפשר לשלוח הודעה ולהגיע אליו בפייסבוק, וואטאפ, ועוד ועוד
אין להם סיבה לחסום גישה, כמו שאף אחד אצלינו לא מסתיר את הכתובת בה הוא גר, למרות שאפשר לשלוח לו מעטפה בדואר.
אנחנו פשוט יותר מפחדים מתוכן לא ראוי.

אולי מוגנות אמיתית היא לא לפחד יותר מידי ולהסתיר,
(ותמיד יש את הזמן או המקום בו נחשפים מעבר למה שרצינו)
אלא פשוט לדעת מה טוב לי ומה לא טוב לי
ואם יש משהו שהוא לא טוב לי, מוחקים, חוסמים וממשיכים הלאה

נערך לאחרונה ב:

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
מי שקיבל את המייל הנ''ל אני חושבת שהפיתרון הוא כך:
להיכנס לאותו מייל ובצד שמאל יש 3 נקודות למעלה ושם יש כל מיני אפשרויות (כמו שאמרו כאן)
עכשיו, צריך לבחור באפשרות 'סינון הודעות מסוג זה', לבחור באפשרות למטה 'מסנן חדש', ולאחמ''כ לבחור באפשרות 'מחיקה', ואז ללחוץ על 'מסנן חדש'.
אבל זה לא לגמרי זה רק מכניס את השיחה מיד לאשפה בלי שתיכנס לתיבת דואר נכנס.
אבל זה נראה לי הפיתרון היחיד.
אפשר דם ללחוץ על דיווח על ספאם ואם הרבה אנשים יסמנו אז הוא לא יוכל לשלוח

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה