דרוש מידע זריקת אזומפיק תופעות לוואי?

R C

משתמש חדש
ממש לא הצלחתי לבד
אבל זה נשמע או שצריך את זה כל החיים או שברגע שמפסיקים מתחילים לאט לאט לחזור למשקל הרגיל או בתוספות יותר
כי מתחילים לאכול רגיל
האם זה נכון? כי אם כן למה לי לקחת זריקות לרדת ואז לעלות?!
אין דרך לדעת את זה עכשיו
התרופה הזאת די חדשה בשוק (להרזיה) ולכן אין מספיק אנשים שסיימו איתה ויכולים לומר ששמרו על המשקל 10 שנים למשל.
ימים יגידו...

תילתן

משתמש סופר מקצוען
ממש לא הצלחתי לבד
אבל זה נשמע או שצריך את זה כל החיים או שברגע שמפסיקים מתחילים לאט לאט לחזור למשקל הרגיל או בתוספות יותר
כי מתחילים לאכול רגיל
האם זה נכון? כי אם כן למה לי לקחת זריקות לרדת ואז לעלות
זה הפעם ה - 1001 שאני כותב..
בתקופה שהתרופה הכי פעילה צריך לעשות את השינוי
היא אכן נותנת קביים לצלוח את המשבר הראשוני שהוא הכי קשה

אח"כ צריך לבד לסגל אורך חיים ותזונה נכונה
אחרת כלום לא עוזר
מכיר יהודי שמועמד לניתוח בפעם השנייה..
בלי שינוי בתזונה ועדיף של כל הבית אין ערך לזריקות,
תקופה זה יעבוד וזהו.

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אין דרך לדעת את זה עכשיו
התרופה הזאת די חדשה בשוק (להרזיה) ולכן אין מספיק אנשים שסיימו איתה ויכולים לומר ששמרו על המשקל 10 שנים למשל.
ימים יגידו...
כמה זמן בערך לוקחים אותה?

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אין דרך לדעת את זה עכשיו
ימים יגידו...
זה לא מדוייק
בארה"ב מליונים משתמשים כבר כמה שנים ויש אינדיקצייה ברורה ליעילות הטיפול

rivky k

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
האם יש תופעות לוואי הורמונאליות לנשים?
האם נותנים את זה בקלות בכללית?
אשמח לשמוע מבעלות נסיון.
או שנותנים רק את הסוג השני שהוא נטו להרזיה?

R C

משתמש חדש
סומך יותר על המלצות fDA
מאשר על נסיון משתמשי 'פרוג'
אתה לגמרי מערבב שתי נושאים.
יש את הענין הבריאותי-שזה הFDA יכול לאשר
ויש את הענין של היעילות - הFDA אישר בעבר תרופות להרזיה שלא היו יעילות.

לילי 1

משתמש מקצוען
אשמח לדעת כאן על זריקת אזומפיק
האם זה באמת עוזר לירידה במשקל?
יש תופעות לוואי?ואם כן מה הן?
כמה זה עולה לחודש?
כמה זמן צריך לקחת את זה?
כשמפסיקים את הזריקות עולים ריבית דריבית?
בקיצער אשמח כאן להסבר מפורט
תודה רבה
לא יעזור לך לתחקר עוד אלף אנשים כי יש שונות מאוד גבוהה
החל מתופעות לוואי שמשתקות את החיים ובלי ירידה במשקל
ועד
לא הרגשתי כלום ונשרו ממני 20 קילו בשלושה חודשים (עדות ששמעתי בעצמי)

לדעתי, אם יש עודף משקל ברמה שמסכנת את הבריאות אז חובה לנסות.
אם זה עניין אסטתי -אז חוץ מזה שלא יתנו לך- יש פה סיכון, בכל זאת תרופה.

היום ניסיתי להשיג בבית מרקחת של מאוחדת בשביל אדם סוכרתי
ואין, פשוט אין.
הרוקח אמר שהלוואי וכבר יביאו כי לא מפסיקים לשגע אותו על זה... הוא מזמין מאה ומגיעים שתיים (שאני חושדת ששומרים למקורבים או אפילו למשחדים. עד כדי כך)
להשמנה אין בכלל להשיג.

זושא כץ

משתמש מקצוען
גם אני הייתי במאוחדת היום
והיה בלגן אצל הרוקח עם מריבות וצעקות
שאלתי אותו מה הסיפור והוא אמר
שכולם מגיעים בשביל האוזמפיק ולא מגיע מספיק
ויש כעסים ולחצים לשמור
והוא לא שומר לאף אחד בגלל זה
ואז הגיע אישה שאמרה ששמרו לה, והיא עובדת במאוחדת ומגיע לה
אז הוציאו לה מהמקרר

לילי 1

משתמש מקצוען
גם אני הייתי במאוחדת היום
והיה בלגן אצל הרוקח עם מריבות וצעקות
שאלתי אותו מה הסיפור והוא אמר
שכולם מגיעים בשביל האוזמפיק ולא מגיע מספיק
ויש כעסים ולחצים לשמור
והוא לא שומר לאף אחד בגלל זה
ואז הגיע אישה שאמרה ששמרו לה, והיא עובדת במאוחדת ומגיע לה
אז הוציאו לה מהמקרר
בדיוק מה שחשדתי...
ניסיתי לתחקר אות הרוקח- אם מגיע, מתי זה קורה? מתי לנסות? והוא לא היה מוכן לחלוק איתי שום מידע. הוא העדיף שאתייאש מאשר שאנסה

זושא כץ

משתמש מקצוען
בדיוק מה שחשדתי...
ניסיתי לתחקר אות הרוקח- אם מגיע, מתי זה קורה? מתי לנסות? והוא לא היה מוכן לחלוק איתי שום מידע. הוא העדיף שאתייאש מאשר שאנסה
הרוקח היה אמין
הוא אמר שהיה אמור לבגע חבילה והגיע רק 2
בהמשך היום יגיע עוד
הוא היה נראה משוגע מזה
אנשים צועקים על זריקה להרזייה יותר מתרופות לסרטן...

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
לקחתי כחודשיים, ירדתי כ- 5 ק"ג, התחלתי לרדת כבר ב0.25 (כמובן שעם תזונה מאוזנת ודיאטטית שהיתה מורגלת עוד לפני האוזמפיק), יש תופעות לוואי, חלקם לא נעימות בכלל!

marvelous

משתמש רשום
קרוב משפחה שלי לוקח כבר שלוש חודשים וירד 12 קילו!
התחיל עם 0.25 והמשיך ל0.5
וזה אחרי שנים של דיאטות ללא הצלחה
ואין לו תופעות לוואי, בכל אופן לא הרגיש משהו שונה
ההרגשה העיקרית זה חוסר תאבון - נהיה שבע יותר מהר

אוזמפיק נוצרה במקור כתרופה לטיפול בסכרת.
במשך הזמן התברר שהיא גם מורידה במשקל.
האוזמפיק עובד על המוח, ומיועד לעבוד על תחושת השובע.
אבל כמו כל מה שעובד על המח, עשויות להיות עוד השפעות (מי שתאר עצבנות ורוגז)
וכמו כל מה שעובד על שובע, עשויות להיות עוד השפעות (מי שתאר גיהוקים וכו')
כרגע, בכל מקרה לא ניתן להשיג את התרופה במינון 1 מ"ג בשום מקום,
אבל להתחיל, ממילא מתחילים על פחות, אז אפשר ושווה לנסות, ולראות מה ההשפעה עבורך.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
בלת"ק

עשה לי תופעות לואי איומות, והלואי שהרופאה שנתנה לי את תסבול פרומיל. לא כנקמה, אלא כהבנה שגוף אנושי אינו מכונה משום כיוון.
רופא גסטרולוג אמר לי שמדובר בתרופה שעוצרת את פעילות מערכת העיכול והמעיים או מאיטה למינימום.
מי שיש לו בעיות עיכול כלשהן - זה עלול לגבול בסכנת נפשות ממש. רק תחשבו על אוכל חצי מעוכל שיושב במעיים ומרקיב לאיטו?
ואני לא מדברת כבר על תופעות הלואי שעשויות להיות בתחום הנפשי. שוב: אוכל שלא ממש מתעכל על כל השלכותיו, כאילו הטמון השכונתי נמצא בתוך הבטן שלך, למעט הזבובים.

אה, ושכחתי: מה הייתי מסוגלת לאכול? ביצים, לבן, ביסלי ובמבה. על זה חייתי.
לא הייתי מסוגלת ליותר מזה.

נערך לאחרונה ב:

תילתן

משתמש סופר מקצוען
בלת"ק

עשה לי תופעות לואי איומות, והלואי שהרופאה שנתנה לי את תסבול פרומיל. לא כנקמה, אלא כהבנה שגוף אנושי אינו מכונה משום כיוון.
רופא גסטרולוג אמר לי שמדובר בתרופה שעוצרת את פעילות מערכת העיכול והמעיים או מאיטה למינימום.
מי שיש לו בעיות עיכול כלשהן - זה עלול לגבול בסכנת נפשות ממש. רק תחשבו על אוכל חצי מעוכל שיושב במעיים ומרקיב לאיטו?
ואני לא מדברת כבר על תופעות הלואי שעשויות להיות בתחום הנפשי. שוב: אוכל שלא ממש מתעכל על כל השלכותיו, כאילו הטמון השכונתי נמצא בתוך הבטן שלך, למעט הזבובים.

אה, ושכחתי: מה הייתי מסוגלת לאכול? ביצים, לבן, ביסלי ובמבה. על זה חייתי.
לא הייתי מסוגלת ליותר מזה.
על איזה תרופה מדובר?

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אוזמפיק.
והאמת, גם סקסנדה. אותו רופא אמר לי שכל התרופות מהסוג הזה עובדות על האטת/ עצירת פעולת המעיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה