דרוש מידע זריקה והפכת לרזה

כסא נח

משתמש מקצוען
עברתי קופה ולוקח זמן התהליך של האישור מחדש של התרופות,
ולכן אני זקוקה בדחיפות לעט אחד של אוזמפיק להשאלה,
וברגע שיאשרו לי- אקנה ואחזיר.
עדיפות לאזור ירושלים אבל גם בני ברק אפשרי....
ממש ממש אודה לעזרה!
איזה מינון את צריכה?

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
ביקשתי מהרופא שלי אוזמפיק, הוא שלח אותי לבדיקות דם ואמר שאם הסוכר שלי יהיה גבולי אז הוא ייתן לי אוזמפיק (בעבר הבדיקות שלי היו מעולות והסוכר לא התקרב לגבול...),
אם לא הוא ייתן לי וויגובי (שהוא הרבה יותר יקר)
רוצה עצה מבעלי ניסיון: האם כדאי לי לאכול משהו מתוק ולגרום לסוכר גבוה בעת הבדיקה?

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
ביקשתי מהרופא שלי אוזמפיק, הוא שלח אותי לבדיקות דם ואמר שאם הסוכר שלי יהיה גבולי אז הוא ייתן לי אוזמפיק (בעבר הבדיקות שלי היו מעולות והסוכר לא התקרב לגבול...),
רוצה עצה מבעלי ניסיון: האם כדאי לי לאכול משהו מתוק ולגרום לסוכר גבוה בעת הבדיקה?
מישהו????

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
אף אחד??????
:confused::confused::confused:

דבר בעיתו

משתמש רשום
עברתי קופה ולוקח זמן התהליך של האישור מחדש של התרופות,
ולכן אני זקוקה בדחיפות לעט אחד של אוזמפיק להשאלה,
וברגע שיאשרו לי- אקנה ואחזיר.
עדיפות לאזור ירושלים אבל גם בני ברק אפשרי....
ממש ממש אודה לעזרה!
מקפיצה שוב.
זקוקה לעזרה דחופה!
תודה

גינת אגוז

משתמש חדש
למי יש סקסנדה למכור לי ?
מעדיפה מאזור בני ברק או ירושלים אבל גם אזורים אחרים בארץ בסדר. להשאיר פרטים כאן ואצור קשר. תודה.

גולדשטין

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אשמח אם מישהו יודע:
יש לי שני מזרקים של סקסנדה שלא היו חדשיים בקירור.
האם מסוכן להשתמש, או שרק היעילות נפגעת מזה?

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
אשמח אם מישהו יודע:
יש לי שני מזרקים של סקסנדה שלא היו חדשיים בקירור.
האם מסוכן להשתמש, או שרק היעילות נפגעת מזה?
בדיוק היום שאלתי רוקחת בבית מרקחת (לגבי ויגובי- לא נראה לי שיש הבדל, כי כך גם אמרו לי בעבר על אוזמפיק וסקסנדה)...)-
מאז שפותחים את המזרק לשימוש הראשון - אין צורך בקירור- אם הנוזל צלול ולא עכור- אין בעיה להשתמש.

yudb

משתמש סופר מקצוען
כמה עולה הוויגובי לחודש?
ואיך זה הולך הזריקות האלה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה