זקוק לעזרה מהמבינים/ות פה בכתיבה

בשלווה

משתמש רשום
בס"ד.

שלום לכולכם

קבלתי עבודה ממישהו, טרם שאמסור את זה לו רציתי להתייעץ כאן עם אלו המבינים בכתיבה. לכן אשמח מאוד לשמוע פה מהכותבים/ות המוכשרים/ות את דעתם.

האם לדעתכם/ן זה בסדר, ומה לדעתכם/ן כדאי לשנות / לנסח. (בעיקר באזורים המסומנים באדום).

נ.ב. היות ואני מעוניין לקבל תשובות מהמקצועיים/ות פה ולא סתם דברים לכן נעלתי את הקובץ ע"י סיסמה. מי שחושב שהוא מבין או שיש לו הבנה בכתיבה מוזמן לשלוח לי באישי הודעה לעזרא ואמסור לו את הסיסמה ברצון.

את חוות הדעת כמובן אפשר להעלות פה על גבי הפורום.

תודה רבה!

קבצים מצורפים

• 600.2.rar
    KB 55.7 · צפיות: 6

בשלווה

משתמש רשום
בס"ד.

העירו לי בפרטי שבכל זאת מומלץ יותר לשים כאן את הקובץ פתוח להורדה. אז עשיתי כדבריהם.

הקובץ עבר כמה שדרוגים ושיפורים בזכות ההערות המחכימות של הכותבים כאן. אשמח לקבל עוד הערות והצעות נוספות לשיפור או שדרוג. (בעיקר באזורים המסומנים באדום).
וכן גם אם אפשר מבחינת עיצוב הגרפי - האם שייך כאן או כדאי.

תודה לכל אותם שהעירו ושיפרו לי בקובץ, בהודעה באופן פרטי. ויברכו מן השמים על כך.
ויישר כוח ותודה רבה מראש לכל הערה והצעה נוספת לשיפור.

קבצים מצורפים

• 600.3.rar
    KB 47.4 · צפיות: 6

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה