בקשת תפילה זקוק להרבה תפילות - הרב אברהם נח בן יהודית

מצב
הנושא נעול.

זכות הרבים

משתמש פעיל
הגעתי לקראת סוף ההרצאה הראשונה, לא יודעת מי זו היתה.
דברה אחותה על הכח של אמונה והבקשה שמהדהדת מהמשפחה שלא יהיו קורבנות שוא.
דברה הגב' רוחי קליין על חיזוק בעבודת המידות והעיקר להרבות כבוד שמים
היה מאוד מרגש ומחזק
בסוף אמרו תהילים

etidan

משתמש מקצוען
אחים יקרים!!
אל תמשיכו הלאה...
יש משפחה אבלה כפול שתיים..
חובה עלינו לקרוע את השמיים שאביהם יבריא ויחזור אליהם
אסור לנו לעזוב אותם לבד
זה אחים שלנו!!
ואין לתאר מה הם עוברים
רק אבא שבשמיים ינחם אותם!
הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות זה להתפלל!!

תקפיצו את האשכול שיהיה תמיד הראשון!!
בשורות טובות!!! דחוף!!!!

-אפרת-

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
חושבת עליהם כל הזמן
רפואה שלימה ובשורות טובות במהרה!

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קראתי
רפו"ש
איזה משפחה מיוחדת! הלב כואב.
בשורות טובות!!!

מהמה

משתמש רשום
גם אני עם כל עמ"י לא נרגעת מהפיגוע שהיה וחשבתי מה ניתן לעשות כדי שהקב"ה יאמר לצרותינו די ונוכל להראות לאבינו שבשמים שכן הבנו את המסר.... אנחנו לא צריכים עוד תזכורות כואבות....
בגלל שמדובר בילדים קטנים חשבתי שכדאי לעשות מבצע עם הילדים על ברכות, צירפתי לוח מבצע בוורד שיהיה נתון לשינויים ולתוספות אפשר על ברכת המזון אפשר גם על אשר יצר ,או וויתור וכו'.
בהצלחה

קבצים מצורפים

• מבצע ברכת המזון.docx
    KB 15.7 · צפיות: 70

יעקב אהרן רויד

משתמש רשום
בגלל שמדובר בילדים קטנים חשבתי שכדאי לעשות מבצע עם הילדים על ברכות, צירפתי לוח מבצע בוורד שיהיה נתון לשינויים ולתוספות אפשר על ברכת המזון אפשר גם על אשר יצר ,או וויתור וכו'.
בהצלחה
רעיון מאוד יפה!
בשורות טובות

הרצאות ניהול וארגון

נפש האדם ע"פ התורה, ארגון וניהול
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
גם אני עם כל עמ"י לא נרגעת מהפיגוע שהיה וחשבתי מה ניתן לעשות כדי שהקב"ה יאמר לצרותינו די ונוכל להראות לאבינו שבשמים שכן הבנו את המסר.... אנחנו לא צריכים עוד תזכורות כואבות....
בהצלחה
בשביל שזה יתפוס ויהיה קליט אפשר לקרוא לזה "ג-מאך הברכה"

טאבו

משתמש סופר מקצוען

ראש הישיבה למשפחת פאלי: "היה לי אח יחיד שנרצח לי מול העיניים" • צפו​

מרן ראש הישיבה הגאון רבי מאיר צבי ברגמן ניחם את משפחת פלאי וחשף בפני הילדים שאחיו היחיד נרצח על ידי ערבי בגיל שלוש • "אני לא כל כך מרגיש טוב אבל הרגשתי שאני מוכרח לבוא ולספר לכם את הסיפור שגם אני הייתי בזה"

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.
פרק קכד:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי ד' שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל: ב) לוּלֵי ד'שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם: ג) אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ: ד) אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ: ה) אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים: ו) בָּרוּךְ ד' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם: ז) נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ: ח) עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה