עזרה זקוקה לאטנט 30 מ"ג - איבדתי את שלי והפורצודורה של הקופה לוקחת זמן רב- שאין לי (לומדת למבחן).

rd@

משתמש חדש
היי, אשמח לעזרה (דחופה!!) מכל סוג - מסירה/מכירה/הלוואה של אטנט 30 מ"ג באזור הצפון. חייבת בדחיפות כדי ללמוד למבחן. איבדתי את שלי והתהליך הרשמי במקרה הזה ארוך ולא יהיה רלוונטי לי (קיים מרשם בתוקף לעוד שבועיים).
תודה!

פונצ'ר אמיתי

משתמש מקצוען
היי, אשמח לעזרה (דחופה!!) מכל סוג - מסירה/מכירה/הלוואה של אטנט 30 מ"ג באזור הצפון. חייבת בדחיפות כדי ללמוד למבחן. איבדתי את שלי והתהליך הרשמי במקרה הזה ארוך ולא יהיה רלוונטי לי (קיים מרשם בתוקף לעוד שבועיים).
תודה!
יכול להיות שיש לי , אזור בני ברק. כמה מ"ג את צריכה בסה"כ?

rd@

משתמש חדש
תודה על המענה!
סה"כ 17 כדורים של 30 מ"ג.

rd@

משתמש חדש
הייתי שמחה, אבל גרה בצפון. תודה על הנכונות לסייע.

פונצ'ר אמיתי

משתמש מקצוען
הייתי שמחה, אבל גרה בצפון. תודה על הנכונות לסייע.
אולי באמת צריך לפתוח קו קש"ר - עזרה הדדית לכל הפעמים שנתקעים בלי התרופה (קרה לי בדיוק שבוע שעבר...) או לכל השאלות ועצות הדדיות
אם מישה יודע על כזה דבר או רוצה לעשות כזה דבר נשמח כולנו....
ואגב, אולי באמת אפשר לפתוח פה קבוצה סגורה לקש"ר @הכלבויניק @פרוגמטי אולי???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה