דרוש מידע זמירה וולף או גיל מורן-רופאת נשים

גיטי א.

משתמש מקצוען
בקופ"ח מאוחדת בביתר עילית
קיבלתי המלצות על זמירה וולף ועל גיל מורן
אשמח לשמוע המלצות (או דיס) על הרופאות האלה וכך אני אחליט למי ללכת...
אם יש המלצות לרופאות (ולא רופאים) אחרות במאוחדת בביתר אשמח ג"כ לשמוע
תודה רבה!

מס

לצרכי מס בארה"ב
מנוי פרימיום
יש לך פה כמה המלצות

ג.ב.

משתמש צעיר
בעבר גרתי בביתר. והייתי הולכת קבוע לזמירה וולף- מקצועית מאד!
כשעברתי דירה לעיר אחרת התלהבה הרופאת נשים כשהיא ראתה בתיק שלי שהייתי בעבר אצל זמירה,
ואמרה לי -מי לא מכיר אותה?! היא מעבירה הרצאות לרופאים אחרים.
מקווה שעזרתי....

msl

משתמש מקצוען
זמירה וולף, לי היתה טובה מאד
היא נעימה, רגועה ומקצועית

cm1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הייתי אצל שתיהן, שתיהן נחמדות, זמירה וולף נראית חרדית( וגיל מורן לא. עלי זה משפיע, לדוג', במקום לשאול על כל הבדיקות בהריון וכו היא פשוט מדפיסה לך את זה בדפים ותעשי מה שאת חושבת), והיא באמת רגועה ונעימה כזאת, נראית מקצועית יותר- יותר ותיקה עם נסיון

רחל י

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
זמירה וולף מקצועית מאד

קחי בחשבון שהתורות אליה ארוכים מאד מאד

אז אם זה למעקב הריון. היר הציעה לי לקבוע תור כל חודש וחצי. ומכיוון שאין אפשרות לקבוע על שמי יותר מתוק אחד לאותה רופא היא אמרה לי לקבוע על שמות הילדים. דרך האתר.

כריתי

משתמש פעיל
בקופ"ח מאוחדת בביתר עילית
קיבלתי המלצות על זמירה וולף ועל גיל מורן
אשמח לשמוע המלצות (או דיס) על הרופאות האלה וכך אני אחליט למי ללכת...
אם יש המלצות לרופאות (ולא רופאים) אחרות במאוחדת בביתר אשמח ג"כ לשמוע
תודה רבה!
ממליצה מאוד על מעייני אביגיל, גם כן במאוחדת בביתר, מלא סבלנות ומקצועיות, כבר עובדת בביתר עשרים שנה!

cm1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
זמירה וולף מקצועית מאד

אז אם זה למעקב הריון. היר הציעה לי לקבוע תור כל חודש וחצי. ומכיוון שאין אפשרות לקבוע על שמי יותר מתוק אחד לאותה רופא היא אמרה לי לקבוע על שמות הילדים. דרך האתר.
חבל שלא נתנה לי את הרעיון הזה...
אפשר לקבוע 2 תורים כל פעם, אז כל פעם אחרי שאני הולכת אליה אני קובעת, עכשיו יצא שהתור האחרון מדי מאוחר לי...

גיטי א.

משתמש מקצוען
תודה רבה לכל העונות
האמת שהייתי כבר אצל זמירה וולף בתחילת ההריון וכבר קבעתי עוד 3 תורים כי הבנתי שקשה למצוא תורים אצלה
היא עשתה עלי רושם מאוד חיובי ואח”כ שמעתי המלצות על גיל מורן אז עניין אותי לשמוע עוד דעות

כריתי

משתמש פעיל
זמירה וולף מקצועית מאד

כדאי לכן לנסות שוב, כי אני הזמנתי 6 תורים קדימה!!! (הכל על השם שלי)

כוכה

משתמש פעיל
רק מעלה פה טענה נגדית שאני די נחוויתי מהתנהלות של זמירה וולף,
הפסקתי ללכת אליה בהמלצת רופא בכיר,
אבל אם הכל תקין אצלך אין סיבה שלא ללכת אליה
(כרגע אני אצל גיל מורן אבל בעיקר למעקב תקין, התייעצויות רציניות יותר אני הולכת לרופא בכיר, הבנתי שהיא עדיין לא סיימה התמחות)

רחלי 111

משתמש צעיר
אין על זמירה וולף
גם במקרים של סיבוכים הכניסה אותי בלי שום תורים לרופאים הכי מקצועים בבית חולים פשוט חיכו לי בכל מקום
וגם נתנה לי את הטלפון האישי שלה לכל שאלה.....

nechmad

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שנים אצל זמירה וולף -לא מחליפה באחרת
ניסיתי פעם אחת אצל גיל מורן וחזרתי מיד לוולף

כוכה

משתמש פעיל
אין על זמירה וולף
גם במקרים של סיבוכים הכניסה אותי בלי שום תורים לרופאים הכי מקצועים בבית חולים פשוט חיכו לי בכל מקום
וגם נתנה לי את הטלפון האישי שלה לכל שאלה.....
גם אני חשבתי ככה, עד שבדיעבד גיליתי (ממש במקרה) שהיא רצתה לכסות את עצמה וזה כמעט עלה לי בסבל בל יתואר שלא הייתי צריכה לעבור אותו, ובס״ד ובהמלצת מומחים לא עברתי

eti mi

משתמש פעיל
גיל מורן בעיקר רופאת פוריות ואפשר לקבוע אליה בעיקר רק למטופלות פוריות , והיא ממש לא רופאה מתחילה היא עובדת בהדסה עין כרם.

אימא של מלכות

משתמש פעיל
לא מכירה את מורן גיל
אבל זמירה וולף מקצועית,נעימה ואדיבה מאוד !!!
החיסרון-תורים ארוכיםםםם
גם לחכות הרבה זמן לתור וגם לחכות לה הרבה (בדר"כ) במרפאה אבל שאת בפנים את מקבלת את כל הזמן שבעולם

מלי רקפת

משתמש מקצוען
ד"ר זמירה וולף באמת נחמדה ומקצועית
בשבילי היא הייתה רגועה מדי
הרגשתי לפעמים שלא משנה מה אני יגיד, תמיד היא אומרת שהכל בסדר
והיתה פעם אחת שכן היה משהו שהצריך מעקב והיא לא התייחסה...
אבל אני רואה שרובן כן נהנות ממנה מאד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה