דרוש מידע זכויות לאחר לידה

mystar

משתמש פעיל
שלום לכולם
אשמח לשמוע מנסיונכם/ן על זכויות שאפשר לקבל בלידה, חוץ כמובן מדמי לידה וחופשת לידה.
כמו"כ שמעתי שיש אפשרות לקבל החזר חלקי מקופת החולים על טיול/יציאה שעושה היולדת וכדו' לאחר הלידה, בחיפוש בגוגל לא מצאתי על זה אזכור, אשמח לשמוע ממי שיודע או התנסה.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
שלום לכולם
אשמח לשמוע מנסיונכם/ן על זכויות שאפשר לקבל בלידה, חוץ כמובן מדמי לידה וחופשת לידה.
כמו"כ שמעתי שיש אפשרות לקבל החזר חלקי מקופת החולים על טיול/יציאה שעושה היולדת וכדו' לאחר הלידה, בחיפוש בגוגל לא מצאתי על זה אזכור, אשמח לשמוע ממי שיודע או התנסה.
סל לידה
לבעלות ביטוח משלים מירבי בקופת החולים
יש אפשרות לקבלת החזרים על הוצאות שונות הסובבות את הלידה,
בין ההוצאות האפשריות: קורס הכנה ללידה, דולה, הבראה ליולדת, יעוץ גופני, יעוץ תזונה, יעוץ הנקה ועוד.
תקרת ההחזר לכל אחד מההחזרים היא שונה
וסך כל ההחזרים האפשריים הם עד 2000 ש"ח ללידה.
(פרטים מדויקיים בקופה)
(בסעיף הבראה ליולדת יש לפעמים אפשרות להכניס רק בית החלמה ויש קופות המאפשרות גמישות וגם קבלה ממקום אחר תחשב כהבראה ליולדת עד טווח של X חודשים מהלידה)

החזר על קורס הכנה ללידה
אפשר לקבל מבית החולים בו ילדת החזר על קורס הכנה ללידה
(במקביל להחזר מקופת החולים)

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
בין ההוצאות האפשריות: קורס הכנה ללידה, דולה, הבראה ליולדת, יעוץ גופני, יעוץ תזונה, יעוץ הנקה ועוד.
תקרת ההחזר לכל אחד מההחזרים היא שונה
וסך כל ההחזרים האפשריים הם עד 2000 ש"ח ללידה.
בהרבה מאוד חנויות (דוגמת בזאר שטראוס וכו') ישלחו לך במייל את הקורס ויתנו כנגד זה זיכוי בחנות. (לא נכנסת לערכיות של הדבר גם טוענים שלכן ההשתתפות לכל מיני דברים במאוחדת יותר יקרה משאר הקופות בגלל הניצול המירבי שלע עניינים אלו)

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
בהרבה מאוד חנויות (דוגמת בזאר שטראוס וכו') ישלחו לך במייל את הקורס ויתנו כנגד זה זיכוי בחנות. (לא נכנסת לערכיות של הדבר גם טוענים שלכן ההשתתפות לכל מיני דברים במאוחדת יותר יקרה משאר הקופות בגלל הניצול המירבי שלע עניינים אלו)
הניצול דומה בכל הקופות, בידיעתם.
כדאי לעקוב בפרסומים בעלונים השונים על כל מיני הטבות ליולדת
יש לפעמים ימים מרוכזים של קורסים בתנאי נופש וכו'

מעצבת אלבומים

משתמש מקצוען
מאוחדת קופה יותר יקרה כי יש לה פחות השתתפות מדינה כי היא קופה קטנה יחסית והכי חדשה מכולם היא היתה תמיד יקרה עוד לפני הסל של 2000 ש"ח מה שכן ש שם רופאים מעולים טופ שבטופ

תמי 564

משתמש חדש
מקפיצה....
מישהי יודעת מה קורה היום עם ההחזרים,
איך אפשר לנצל את הסל לידה- לידה ראשונה

תמי 564

משתמש חדש
מה זה אומר הבראה לאחר לידה- יש אפשרות לצאת לנופש ולקבל החזרים- א"כ עד כמה זמן אחרי הלידה
ןהאם אפשר לקנות מוצרים ולקבל החזר כגון משאבה או הלבשה אישית?

אמא של אלי

משתמש פעיל
יודעת לומר לך על מכבי שלי
יש אפשרות לצאת לנופש לאו דווקא בית החלמה עד חודשיים מהלידה ולקבל החזר של 75% ללילה עד לתקרה של 400 ש"ח ההחזר ניתן עד 3 לילות לא חייב רצופים.
משאבת חלב יש הנחה בקופה אם קונים בסניפי מכבי פארם, ההנחה לא על חשון סל הלידה
הלבשה אישית עד כמה שידוע לי- אין
בהצלחה

תמי 564

משתמש חדש
תודה לך , אני דוקא בלאומית זהב מי שיש לה מידע אשמח
אבל עזרת לי מאוד

יחידה!

משתמש פעיל
מה זה אומר הבראה לאחר לידה- יש אפשרות לצאת לנופש ולקבל החזרים- א"כ עד כמה זמן אחרי הלידה
ןהאם אפשר לקנות מוצרים ולקבל החזר כגון משאבה או הלבשה אישית?
יש אפשרות לקבל 1000 ש"ח בחנות גודי (בני ברק) הלבשה אישית.
הם נותנים חשבונית של תומכת או יועצת כלשהי + שובר לקניה בחנות את מקבלת החזר מלא על הכסף שאת משלמת להם.

בייביליס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם יש למישהי מידע על חנות לתינוקות בב שאפשר לקבל החזר אשמח לשמוע

ה. ג.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עד מתי זכאים להחזר על נופש /הבראה במכבי שלי?

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
לאחר החזרה לעבודה
תלוי בהסכם עם המעסיק יש תוספת בשכר בסעיפים:
שעות הנקה
ו/או תוספת מעונות.
תוספת מעונות זה גם לגברים עובדי מדינה על ילדים עד גיל 5 אם האישה לא מקבלת.
שעות הנקה בהרבה מקומות אם לא מנצלים, לא מקבלים. יש לברר מול המעסיק.

אודיה שלו

משתמש רשום
מקפיצה-
האם יש למישהי מידע האם ניתן לצאת לנופש בצימר במקום בית החלמה ולקבל החזר ממכבי שלי?

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
מקפיצה-
האם יש למישהי מידע האם ניתן לצאת לנופש בצימר במקום בית החלמה ולקבל החזר ממכבי שלי?
עוקבת
בלידה הקודמת נדפקתי
הבאתי להם קבלה ולא קיבלתי החזר!
שיגעו לי ת'שכל ובסוף לא יצא כלום:(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה