דרוש מידע זה יעשה את העבודה?

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני רוצה לשדרג את המערכת הביתית שלי, ראיתי את זה באלי אקספרס,
נראה לכם שווה? זה תפקיד של מערכת או כמו ששמעתי כמה אומרים שזה לא אותו דבר? (לפשוטים שבינינו ;))
תודה.

mmt3

משתמש צעיר
זה לא ישמש כמערכת, ולא הייתי מהמר על האיכות של זה (ככל הנראה על הפנים).
מה יש לך כיום?

mmt3

משתמש צעיר
זהו, אני מנסה להבין מה התפקיד של זה אם לא להשמיע מוזיקה בווליום..? :unsure:

מערכת פשוטה ב 200 שקל מלפני 6 שנים..
זה כל רמקול יעשה מצוין...
מערכת סטריאו (כפי הגדרתה המקורית ) אמורה לספק חוויה מסוימת של סאונד שמגיע מ2 רמקולים שיוצרים 'במת סאונד' וירטואלית, דבר שמדמה כאילו הנגנים מנגנים מולך בחדר,
אבל מערכת ב200 ש"ח לא עושה את זה...
אם אתה רוצה לשדרג, רמקול נייד טוב יעשה לך עבודה נהדרת בפול ווליום;)
מקרן קול בעיקרו אמור לתת חוויה דומה לסאונד 'רב ערוצי', דהיינו סאונד המתקבל מהרבה רמקולים המפוזרים בחלל,
בפועל זה לא קורה כ"כ, בפרט לא במקרן מעלי אקספרס...
בקיצור תקנה רמקול נייד טוב ותהיה מרוצה!
נ.ב. יש בעלי כמה רמקולים ניידים לא רעים בכלל, אבל אל תתפתה לקנות שם jbl וכדו' בזול מהסיבה הפשוטה שזה חיקוי עלוב ותו לא, לא משנה כמה זה נראה טוב בתמונה.

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

mmt3

משתמש צעיר
רמקול נייד עדיף ממערכת? בווליום רציני? אני ממש לא מבין בנושאים האלה..

יש מצב לקישור או לכמה הוראות מה מומלץ לבדוק?
תודה רבה!!
תסביר לי קצת מה אתה מחפש וכמה אתה רוצה לשלם,
אני מבין שחשוב לך ווליום עוצמתי?
יש רמקולים ניידים גדולים עם ווליום מטורף, תלוי תקציב כמובן,

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תסביר לי קצת מה אתה מחפש וכמה אתה רוצה לשלם,
אני מבין שחשוב לך ווליום עוצמתי?
יש רמקולים ניידים גדולים עם ווליום מטורף, תלוי תקציב כמובן,
ווליום נורמאלי.. לשמוע בסלון - בבית, בצורה נוחה, איכותית, בתקציב 200 - 250 חנוק..
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה