דרוש מידע זהירות! נוכל בבית שמש!

מצב
הנושא נעול.

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
הוא היה לפני זה בבני ברק הגיע למודיעין עילית ועכשיו לא עלינו אני שומע שהוא הגיע לבית שמש... המקום הבא זה בית"ר עילית ?!
מאוד מקווה שנשמע שהמקום הבא זה מעשיהו
הוא מאוד מתוחכם, כולם יודעים מי זה אבל אין ראיות כדי לעצור את הטיפוס הזה, אגב בכל מקום הוא עושה את אותו דפוס פעולה עם חברת השכרת רכבים שהוא פותח וכו'

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
זה אכן הבן אדם שתמונתו התפרסמה כאן?
אין לי מושג,
ברוך השם חונכתי מגיל צעיר לא לדבר אם אנשים שאני לא מכיר...
וכשגדלתי ונהייתי לאיש קיבלתי על עצמי לא לעשות עסקים / טובות וכיוצ"ב אם אנשים שאני לא מכיר. ולא נתקלתי בו,
אבל שמעתי על המון אנשים שנפלו איתו.

גימפעל

משתמש מקצוען
הוא היה לפני זה בבני ברק הגיע למודיעין עילית ועכשיו לא עלינו אני שומע שהוא הגיע לבית שמש... המקום הבא זה בית"ר עילית ?!
מאוד מקווה שנשמע שהמקום הבא זה מעשיהו
הוא מאוד מתוחכם, כולם יודעים מי זה אבל אין ראיות כדי לעצור את הטיפוס הזה, אגב בכל מקום הוא עושה את אותו דפוס פעולה עם חברת השכרת רכבים שהוא פותח וכו'
לא עכברא גנב אלא חורא גנב.

דוד פרידמן השני

משתמש מקצוען
מעלה שוב את הכתבה מיתד.
באשכול אחר בפרוג כתבו ששמו הוא אפרים קניאס.
הזהירו את החברים מהכוילל, עם דגש על התמימים וה"פרושים" שביניהם.
3012ynakt030_221231_201705 (1).jpg
3012ynakt030_221231_201705 (1)-2.jpg
3012ynakt030_221231_201705 (1)-3.jpg

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
הוא מאוד מתוחכם, כולם יודעים מי זה אבל אין ראיות כדי לעצור את הטיפוס הזה
כאילו שאם המשטרה היתה רוצה, היא לא היתה יכולה לשלוח בלש לאסוף ראיות
אולי כמו במקרה מוישי קליינרמן, זה צריך להגיע דרך אנשים מפורסמים, ואז המשטרה תעבוד

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
כאילו שאם המשטרה היתה רוצה, היא לא היתה יכולה לשלוח בלש לאסוף ראיות
אולי כמו במקרה מוישי קליינרמן, זה צריך להגיע דרך אנשים מפורסמים, ואז המשטרה תעבוד
אולי, אבל לפי מה שאני הבנתי הבנאדם מבקש מאנשים שיעשו פעולות בעצמם, שהם בעצם לקיחת הלוואות מבנק דיגיטלי, והמון אנשים בציבור שלנו לא יודעים שיש כזה בנק, ולא מעלים בדעתם שהבנאדם בעצם מפעיל אותם במשיכת הלוואות, (לפרטים נוספים איך הוא בערמומיות מוליך שולל אנשים תמימים ראה בכתבה של יתד נאמן שהעלו פה)
ולכן אין הוכחות, כי הוא מצידו טוען שאנשים עשו זאת מדעת עצמם.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
אולי, אבל לפי מה שאני הבנתי הבנאדם מבקש מאנשים שיעשו פעולות בעצמם, שהם בעצם לקיחת הלוואות מבנק דיגיטלי, והמון אנשים בציבור שלנו לא יודעים שיש כזה בנק, ולא מעלים בדעתם שהבנאדם בעצם מפעיל אותם במשיכת הלוואות, (לפרטים נוספים איך הוא בערמומיות מוליך שולל אנשים תמימים ראה בכתבה של יתד נאמן שהעלו פה)
ולכן אין הוכחות, כי הוא מצידו טוען שאנשים עשו זאת מדעת עצמם.
ואם יבוא בלש עם מצלמה נסתרת, וישמעו איך הוא נותן הוראות, ואיך מבטיח שע"י כך יפתור את כל בעיותיהם, והקלטות של השיחות שהכסף נכנס אליו, זה בעיה ?
רק צריך רצון של המשטרה לשים אותו מאחורי סורג ובריח.
אם היו משקיעים 10% מהמשאבים ששמו על התיקים של ביבי (:cool:), הוא כבר מזמן היה יושב ולא מפיל בפח עוד אנשים

אם היו משקיעים 10% מהמשאבים ששמו על התיקים של ביבי (:cool:), הוא כבר מזמן היה יושב ולא מפיל בפח עוד אנשים
מאותה סיבה שהם השקיעו כל כך בתיקים של ביבי הם לא משקיעים בזה,
הם משקיעים במה שמפריע לבייס שלהם,
אבל אני הייתי מצפה מה"שומרים" שיטפלו בו,
נשמע שיש להם הרבה נסיון בללכוד אנשים בערמומיות.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה