עזרה זבובונים במטבח

!Bat

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תנסי לפזר כמה חצאי לימונים על השיש ועליהם תתקעי תבלין ציפורן

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ניקיון יסודי, לשטוף את השיש עם פנטסטיק, אוורור טוב במטבח, התקנת רשתות לשפוך לתוך הכיורים 00 של אסלות ולחכות קצת, אחר שך לשטוף יסודי, להקפיד שלא יהיו פירות, ירקות, עוף ובשר מחוץ למקרר.

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
1727433399950.png

קניתי ועדין לא ניסיתי.
אם את בב"ב אוכל לתת לך אחד לנסות.

נערך לאחרונה ב:

צנונית

משתמש מקצוען
מצטרפת לשאלה- הזבובנים המשולשים האלה, הקרציות שנדבקים לכל מקום, שיש אותם גם באמבטיה והם לא מתים בזרם מים (מקווה שתארתי אותם מספיק בשביל שתבינו במה מדובר)- מאיפה הם באים? לאחרונה יש לי כאלה גם במטבח וזה פשוט משגע!

avi++

משתמש מקצוען
מצטרפת לשאלה- הזבובנים המשולשים האלה, הקרציות שנדבקים לכל מקום, שיש אותם גם באמבטיה והם לא מתים בזרם מים (מקווה שתארתי אותם מספיק בשביל שתבינו במה מדובר)- מאיפה הם באים? לאחרונה יש לי כאלה גם במטבח וזה פשוט משגע!
הם נמצאים במקומות עם לחות, יכול להיות שייבוש של מים עומדים יעזור
וקוראים להם ''יתושי עש'' או משהו כזה

בינגרפיק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני גרה באזור שיכון ה בבני ברק אזור זוועה שיש בו מלא זבובונים, ראיתי שהכי יעיל להשקיע בקוטל יתושים אומנם ריח שרוף כמעט על בסיס קבוע אבל עושה את העבודה.
לי אישית יש במטבח ובסלון את הענק באמבטיה אחד ובחלונות רשת ממגר את הרוב ברמה של מעל 95%

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
ראיתי במרווה לצמא, מישהי כתבה שקנתה למטבח צמח טורף
והוא אוכל את הזבובונים
מאז רוצה לקנות בעצמי, עוד לא הלכתי לחפש

אגב, לדעתי כדאי לשים גבוה כי זה עלול לעקצץ בני אדם שיגעו בצמח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה