דרוש מידע ו... תכנסו להגרלה

גולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש דרכים הרבה יותר טובות, זה נכון מהצד של העסקים
אך מצד של המקבלים, שלנו בתור בנ"א, יש לנו אפשרות בקלות לעזור לסייע לעוד בעל עסק שרוצה להביא פת לבני ביתו, למה שלא נסייע לו? מה זה משנה לי אם הוא עובד נכון או לא? אם זה דיוור שממש ממש לא אמור לעניין אף אחד אלא רק להטריד, זה לא יפה לשלוח ספאם לחברים, אבל אם זה לדוגמא איזה מגזין שיכול לעניין מישהו, אני לא חושבת שזה כ"כ מטריד... מקסימום אם לא מעניין מוחקים.... מסירים את עצמנו.
למה לא לעזור?

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
יש דרכים הרבה יותר טובות, זה נכון מהצד של העסקים
אך מצד של המקבלים, שלנו בתור בנ"א, יש לנו אפשרות בקלות לעזור לסייע לעוד בעל עסק שרוצה להביא פת לבני ביתו, למה שלא נסייע לו? מה זה משנה לי אם הוא עובד נכון או לא? אם זה דיוור שממש ממש לא אמור לעניין אף אחד אלא רק להטריד, זה לא יפה לשלוח ספאם לחברים, אבל אם זה לדוגמא איזה מגזין שיכול לעניין מישהו, אני לא חושבת שזה כ"כ מטריד... מקסימום אם לא מעניין מוחקים.... מסירים את עצמנו.
למה לא לעזור?
מתחבר.
באופו כללי, אנשים כאן בוכים על כל אחד שהעז לשלוח להם למייל משהו בלי רשות!

נניח שכתובת מייל זה כמו כתובת המגורים, זה הרבה פחות,, אבל נניח שזה אותו דבר.
בא אחד שפתח פיצה ומניח לכם ליד הדלת מגנט שבו הוא מציע לכם לרכוש את מרכולתו. מה לא בסדר עם זה?
לא רוצים, אל תקנו.
כאילו, המייל שלכם זה דבר קדוש? אסור ח"ו לשלוח לכם שום הצעה?
מה קרה?!

לא רוצים, תמחקו, ותעברו הלאה.

בכלל, אנשים מתייפחים כאן 'אני לא מסוגל לעבוד עם המייל, כל הזמן נכנסים לי דברים ומפריעים לי לעבוד'
יאללה, אל תגזימו! אפשר להמשיך לעבוד גם אם אתם מקבלים 5 מיילים של מכירות או התרמות כל יום. ואפילו אם אתם מקבלים 10 כאלו ביום. ואתם מקבלים פחות מזה.
זה לא סוף העולם!

וכמו שכתבו, מה אנשים רוצים? להתפרנס בכבוד, להביא לחם הביתה, כמוכם בדיוק
אז תפרגנו להם.
לא בא לכם, אל תקנו, אבל לצאת עליהם בשצף קצף כאילו באו לגנוב אתכם... זו הגזמה פרועה.

כשמתקשרים לשיחת התרמה בטלפון, אני מבין את הזעם.
זה ממש מפריע! אתה צריך להפסיק את מה שאתה עושה, לעצור, ולגלות שסתם עצרת.
זה אני מבין, אבל בחייאת, מה זה לקבל מייל, עוד שורה מתוך עשרות ומאות אחרות, אז מה קרה!!!!?????

אם היו שולחים דברי הטרדה ,דברים לא ראויים, בסדר
אבל בסך הכל רוצים לעניין אתכם במשהו, לא רוצים, לא צריך.
תזרמווווו

קיבלתם מייל שלא מעניין אתכם? 3 שניות ואתם אחריו.
כמה כאלה ביום? 5? 15 שניות ביום, על זה כל העצבים הגדולים? על זה כל ההשמצות?
ואולי פעם בחודש יבוא משהו שמאד יעניין אתכם?
לא שווה על זה 15 שניות ביום?

נערך לאחרונה ב:

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
מתחבר.
באופו כללי, אנשים כאן בוכים על כל אחד שהעז לשלוח להם למייל משהו בלי רשות!

נניח שכתובת מייל זה כמו כתובת המגורים, זה הרבה פחות,, אבל נניח שזה אותו דבר.
בא אחד שפתח פיצה ומניח לכם ליד הדלת מגנט שבו הוא מציע לכם לרכוש את מרכולתו. מה לא בסדר עם זה?
לא רוצים, אל תקנו.
כאילו, המייל שלכם זה דבר קדוש? אסור ח"ו לשלוח לכם שום הצעה?
מה קרה?!

לא רוצים, תמחקו, ותעברו הלאה.

בכלל, אנשים מתייפחים כאן 'אני לא מסוגל לעבוד עם המייל, כל הזמן נכנסים לי דברים ומפריעים לי לעבוד'
יאללה, אל תגזימו! אפשר להמשיך לעבוד גם אם אתם מקבלים 5 מיילים של מכירות או התרמות כל יום. ואפילו אם אתם מקבלים 10 כאלו ביום. ואתם מקבלים פחות מזה.
זה לא סוף העולם!

וכמו שכתבו, מה אנשים רוצים? להתפרנס בכבוד, להביא לחם הביתה, כמוכם בדיוק
אז תפרגנו להם.
לא בא לכם, אל תקנו, אבל לצאת עליהם בשצף קצף כאילו באו לגנוב אתכם... זו הגזמה פרועה.

כשמתקשרים לשיחת התרמה בטלפון, אני מבין את הזעם.
זה ממש מפריע! אתה צריך להפסיק את מה שאתה עושה, לעצור, ולגלות שסתם עצרת.
זה אני מבין, אבל בחייאת, מה זה לקבל מייל, עוד שורה מתוך עשרות ומאות אחרות, אז מה קרה!!!!?????

אם היו שולחים דברי הטרדה ,דברים לא ראויים, בסדר
אבל בסך הכל רוצים לעניין אתכם במשהו, לא רוצים, לא צריך.
תזרמווווו

קיבלתם מייל שלא מעניין אתכם? 3 שניות ואתם אחריו.
כמה כאלה ביום? 5? 15 שניות ביום, על זה כל העצבים הגדולים? על זה כל ההשמצות?
ואולי פעם בחודש יבוא משהו שמאד יעניין אתכם?
לא שווה על זה 15 שניות ביום?
הבעיה כאן היא לא רק קבלת המייל עצמו, אלא חשיפת הכתובת לכל דיכפין (הרי לא שולחים את ההודעות האלו בעותק מוסתר).
ומי שמקבל את רשימת התפוצה הזאת על מגש של כסף עלול לשלוח גם דברים גרועים יותר מפרסומות. (מהטרדות ועד לוירוסים)

(ולי אישית גם הפרסומות מפריעות- כשיש יותר מדי מיילים פרסומיים, מיילים חשובים שנמצאים ביניהם עלולים להתפספס. ודווקא כשהמייל הפרסומי מגיע מחברים, יש יותר סיכוי שהוא יגיע לתיבת הדואר הנכנס, ולא לקידומי מכירות)

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ומי שמקבל את רשימת התפוצה הזאת על מגש של כסף עלול לשלוח גם דברים גרועים יותר מפרסומות. (מהטרדות ועד לוירוסים)
קרה לך? כמה פעמים?

כשיש יותר מדי מיילים פרסומיים, מיילים חשובים שנמצאים ביניהם עלולים להתפספס.
קרה לך? כמה פעמים?

נערך לאחרונה ב:

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בדיוק באתי לצאת מהבית באמצע העבודה, רק לשניה ממש,
רק לשלוף מהדואר את ההזמנה של הבנדוד כדי לתזכר את עצמי ביום החתונה.
אצתי רצתי, בכל זאת אני באמצע עבודה.

פתחתי את הדלת, "טראח".
פיצה ליד הדלת? נוגע, מוזר, זה עדיין חם.

מי שלח?
אאהה. זה רק הקופסה, בלי תוכן.
עכשיו אני צריך לפנות את זה לאשפה. שוין.
רגע, מה יש כאן מתחת? הזמנה?

מעניין מי שלח והניח ליד הדלת.. מביט בצד השני, השולח: 'בדיוק בשבילך להרגע!'.

חייב לחזור לעבודה, אבל ממש מוזר מה שהולך כאן היום.
פותח, סמל גדול מודפס של נטפרי. חסום.

מפנה גם את זה לאשפה, חוזר לעבוד מהורהר..
מתיישב סופסוף אחרי שטיפת ידיים בסבון מכל ההתעסקות וחוזר לעבוד.
אייי שכחתי לקחת את ההזמנה מהדואר.
וחוזר חלילה.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בדיוק באתי לצאת מהבית באמצע העבודה, רק לשניה ממש,
רק לשלוף מהדואר את ההזמנה של הבנדוד כדי לתזכר את עצמי ביום החתונה.
אצתי רצתי, בכל זאת אני באמצע עבודה.

פתחתי את הדלת, "טראח".
פיצה ליד הדלת? נוגע, מוזר, זה עדיין חם.

מי שלח?
אאהה. זה רק הקופסה, בלי תוכן.
עכשיו אני צריך לפנות את זה לאשפה. שוין.
רגע, מה יש כאן מתחת? הזמנה?

מעניין מי שלח והניח ליד הדלת.. מביט בצד השני, השולח: 'בדיוק בשבילך להרגע!'.

חייב לחזור לעבודה, אבל ממש מוזר מה שהולך כאן היום.
פותח, סמל גדול מודפס של נטפרי. חסום.

מפנה גם את זה לאשפה, חוזר לעבוד מהורהר..
מתיישב סופסוף אחרי שטיפת ידיים בסבון מכל ההתעסקות וחוזר לעבוד.
אייי שכחתי לקחת את ההזמנה מהדואר.
וחוזר חלילה.
דמגוגיה חמודה להפליא. :D

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אם אכניס כאן רשימה של כל מיני חברות מכובדות וידועות,
שהחליטו לצרף אותי לרשימת התפוצה שלהן בלי לשאול בכלל,
זה כבר לא יהיה מצחיק.

ומפאת כבודן לא אפרט.
וממילא הוד מעלתן כבר נמצאות בזבל (הלא הוא הספאם)

ובאופן מוזר למדי,
יש אנשים שהמייל בשבילם הוא כלי עבודה יומיומי,
והצפה מחוצפת של המייל מטרידה אותם.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אם אכניס כאן רשימה של כל מיני חברות מכובדות וידועות,
שהחליטו לצרף אותי לרשימת התפוצה שלהן בלי לשאול בכלל,
זה כבר לא יהיה מצחיק.

ומפאת כבודן לא אפרט.
וממילא הוד מעלתן כבר נמצאות בזבל (הלא הוא הספאם)

ובאופן מוזר למדי,
יש אנשים שהמייל בשבילם הוא כלי עבודה יומיומי,
והצפה מחוצפת של המייל מטרידה אותם.
אני מכבד את הזעם שלך.
רק שאלתי כמה פעמים ביום זה קורה, וכמה זמן לוקח למחוק את ההודעה או להעביר אותה לספאם?
והאם קרה לך שאחרי שהסרת את עצמך החזירו אותך לרשימת התפוצה? (לא מקרה חריג, אלא כשיטה)

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מאמר בדיוק על נושא האשכול...
חובת קריאה!
נמאס לי מהספאם
לטובת הדיון, אני מביא את המאמר במלואו

"בבקשה, תעצרי רגע לפני שאת לוחצת על 'דיווח על ספאם'!

נכון, אני יודעת, בציבור שלנו הספאם חוגג, לצערי. אנשים מרשים לעצמם להידחף לתיבת המייל שלך בלי שביקשת את זה פעם. זה מרגיז. זה מעצבן. מסכימה איתך לגמרי-לגמרי.

אבל, בבקשה-בבקשה: תעצרי רגע לפני שאת לוחצת 'דיווח על ספאם'. אולי בכל זאת נרשמת לרשימת הדיוור ופשוט שכחת מזה? כן-כן, יותר פעמים ממה שאת מדמיינת אנשים רושמים לי 'מעולם לא נרשמתי'. הבעיה? רשום אצלי במערכת שחור-על-לבן מתי בדיוק הם נרשמו... לפעמים זה בעל שמסיר את אשתו או אישה שמסירה את בעלה, ולא יודעים שזה שמשתמש איתם באותו מייל - נרשם.

לפעמים פשוט שוכחים. ככה זה. אנחנו אנשים. ולאנשים יש נטייה לשכוח. רגע, אנחנו לא סתם אנשים, אלא נשים טרודות. מה שעוד יותר גורם לשכחה. (ידעת שהאישה החרדית היא האישה הפוריה ביותר בעולם מבחינת הספקים?)

אז מה קורה כשאת מסמנת דיוור מסוים כ'ספאם'? נכון, בדיוק. המיילים שמופנים מהמייל הזה גם אליך וגם אל כל האחרים - מגיעים לתיבת הזבל במייל. אם זה מישהו שעצבן אותך נורא וזו הנקמה שלך בו - זו נקמה מושלמת. הבן אדם שולח מיילים, ורוב האנשים לא מקבלים אותם בכלל.

אבל, גם אם נצא מנקודת הנחה שמישהו השתולל ובשיא חוצפתו חדר לך למייל, ודחף לך שם פרסומות בלי טיפת אנושיות ובלי טיפת הגינות - יהיה יותר יהודי וערכי מצידך לשלוח מייל חוזר עם זוג מילים: נא להסיר.

תאמיני לי ש-99.9% יסירו אותך באדיבות באותו רגע. אם הם מכורים לשיווק ולהיכרות עם אנשים כמוני - אולי הם יעזו לבקש ממך שיתוף, שתספרי למה הסרת. אבל זהו. את לוחצת 'השב' + כותבת זוג מילים והסיפור המעצבן הזה מאחוריך.

תחשבי על זה שיש יהודים הגונים ששולחים דיוור רק למי שנרשם אליהם, כמוני. (כן-כן, אני שולחת רק למי שנרשם אלי. לאחרים אני יכולה לשלוח הצעה חד פעמית, לא דיוור קבוע) היהודים האלה, כשאת מסמנת אותם כספאם - הפרנסה שלהם נפגעת. יודעת מה? עזבי את הפרנסה שלהם, זה כנראה לא מעניין אותך. האנשים שיכולים להיעזר בהם - נפגעים.

בהנחה שמדובר בעסק מהוגן שמציע דברים שבאמת עוזרים - הלקוחות של העסק הזה מחכים לעדכונים. מי שאני מדוורת לה, למשל, מצפה לקבל טיפים על שיווק. ומה קורה אם מישהי בהיסח הדעת סימנה אותי כ'ספאם'?
או-אז לקוחות מחכות ממני למיילים, ולא יודעות שזה נקבר להן בתיבת הזבל במייל.

רק השבוע היתה לי לקוחה שהחמיצה דיל מיוחד שיכול היה להביא לה לקוחות (החכמה היא לשווק בלי להציק ללקוחות! אם הרגשת פעם שהצקתי לך - מזמינה אותך לעדכן אותי. שונאת להציק.)

במי פגעו אלה שסימנו אותי כ'ספאם'? בי? לא, מה פתאום. הפרנסה שלי מסודרת, ברוך השם. כבר מראש השנה היא נקצבה לי. אבל בדרך הטבע יש אנשים שיכלו להרוויח ממני והחמיצו את זה. לא חבל?

ואליך, בעלת עסק/מדוורת במייל אני פונה בתחינה ובבקשה: אנא-אנא-אנא אל תספימי!

אל תשלחי דיוורים למי שלא רוצה. בדיוורים שאת שולחת - אל תציקי עם מיילים שמוכרים חתול בשק, אל תציקי בדיוורים אגרסיביים, אל תקני רשימות תפוצה ותשלחי לכל מי שזז, אל תכניסי לרשימת הדיוור שלך כל מי שפרסם השבוע איפשהו.

זה בסדר לשלוח דיוור אחד, בקשה אחת, לנסות לעניין במה שיש לך להציע, אבל אל תכניסי אותי (וכל מייל אחר...) לרשימה שלך בלי לשאול! אם לדעתך אני מחמיצה דברים ענקיים אם לא אירשם - תציעי לי. תציעי יפה, בנימוס. אל תתפרצי לתיבת המייל שלי בלי לשאול!

את היית רוצה שאדחף לך ככה בדלת הבית ואשאר תקועה לך שם בלי שתרצי? מה ששנוא עליך אל תעשי לחברותיך.

ותודה לך שקראת עד פה. "

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L

גולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ויש לי רשימת תפוצה.
יכול להיות שלך יש רשימה ספציפית שפונה לקהל מאד מסוים לכן ולכן אין לך ענין שסתם אנשים יכנסו לרשימה
אבל עסקים שהם יותר כלליים כמו מגזין במייל וכו' יש להם עניין שכמה שיותר יצטרפו
מצד בעל העסק, באמת יותר נכון ויפה מצידו שלא ישלח לכולם אלא ימצא איך להגדיל את הרשימה שלו באמצעים אחרים
אבל בתור אחת שמוצפת בהמוווווון מיילים, אני מסירה את מה שלא מתאים לי וזהו
לא קורה לי שום דבר אם פעם ביום אני צריכה להסיר את עצמי מרשימה כלשהי...
וזה לא פעם ביום זה הרבה פחות תדיר למי שמקפיד להסיר את עצמו מיד במיילים הראשונים.

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני מכבד את הזעם שלך.
רק שאלתי כמה פעמים ביום זה קורה, וכמה זמן לוקח למחוק את ההודעה או להעביר אותה לספאם?
והאם קרה לך שאחרי שהסרת את עצמך החזירו אותך לרשימת התפוצה? (לא מקרה חריג, אלא כשיטה)

זה קורה הרבה מאד מעמיס על המייל
ולא- אין לי זמן לשבת ולמיין מיליון מיילים לפח
כי כששולחים הרבה זה לא 3 שניות זה 3 שניות כפול
ו-עוד מעט אבדוק את זה 3+3+3+3+3+3+3+3+ ... זה המון
ואני נמצאת תחום גם כן וכמו @חגית קרמר
יש דרכים לעבוד נכון ויעיל יותר
מנסיון ומלימדה בקורסים אצל הגדולים בתחום
הדרך הזו גם לא יעילה בכלל
רב הנרשמים מסירים עצמם ולא נשאר רשימה
אין פילוח לקהל יעד אין בניה של רשימה איכותית!
כי מה שהרבה בעלי עסקים לא יודעים
רשימת תפוצה איכותית שווה בהרבה מרשימה גדולה

גולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש דרכים לעבוד נכון ויעיל יותר
מנסיון ומלימדה בקורסים אצל הגדולים בתחום
הדרך הזו גם לא יעילה בכלל
רב הנרשמים מסירים עצמם ולא נשאר רשימה
אין פילוח לקהל יעד אין בניה של רשימה איכותית!
כי מה שהרבה בעלי עסקים לא יודעים
רשימת תפוצה איכותית שווה בהרבה מרשימה גדולה
ברור שמצד העסק יותר נכון לעבוד כמו שאת אומרת, מה השאלה בכלל!!!
את צודקת בכל מילה.
אני דיברתי על הצד של המקבל, נכון זה מטריח אותי לסנן את המיילים, ולהסיר את עצמי כל פעם
אבל אני מבינה שמי שעומד מאחורה זה בסה"כ אישה שרוצה להביא לחם לבני ביתה,
יכול להיות שהיא לא עובדת נכון, וכדאי יותר לעבוד כמו שאת אומרת, אבל אני לא כועסת עליה ולא מעבירה אותה לספאם, אלא מבקשת להסיר ובזה מסתיים הסיפור.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ואליך, בעלת עסק/מדוורת במייל אני פונה בתחינה ובבקשה: אנא-אנא-אנא אל תספימי!

אל תשלחי דיוורים למי שלא רוצה. בדיוורים שאת שולחת - אל תציקי עם מיילים שמוכרים חתול בשק, אל תציקי בדיוורים אגרסיביים, אל תקני רשימות תפוצה ותשלחי לכל מי שזז, אל תכניסי לרשימת הדיוור שלך כל מי שפרסם השבוע איפשהו.

אל תתפרצי לתיבת המייל שלי בלי לשאול!

את היית רוצה שאדחף לך ככה בדלת הבית ואשאר תקועה לך שם בלי שתרצי? מה ששנוא עליך אל תעשי לחברותיך.
עם זה אני לגמרי מסכים.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ואגב חוק הספאם קובע על תשלום עבור כל מייל פרסומי ללא קבלת רשות מראש על סך של 700 ש"ח ללא הוכחת נזק.
יש לכך סיבה טובה.
ולא, משהו שמעצבן מציק ומפריע אל תנסו לשכנע שזה לא.
זה מרחב פרטי ואישי שנועד לשימושי האישי בצורה שאני חפץ.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
היות והתגובה המצוטטת מנומקת להפליא.. נגד המשל המקבילי הפשוט שלי,
נשאר רק להפנות את הכותב לערך דמגוגיה בויקי:
נימוקים שאינם רלוונטיים לדיון
השיטות האלה לא תמיד נחשבות לדמגוגיה, אך יש להן קשר הדוק לה:
  • מתקפה רגשית - ניסיון להעביר את הדיון למישור רגשי. לדוגמה: "דבריך הם דמגוגיה".
;)

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
היות והתגובה המצוטטת מנומקת להפליא.. נגד המשל המקבילי הפשוט שלי,
נשאר רק להפנות את הכותב לערך דמגוגיה בויקי:

;)
התכוונתי לומר שאין לי כח להסביר לך כמה הדוגמא לא דומה לנידון שכתבתי, בעיקר בגלל שגם אתה יודע את זה.... :ROFLMAO:;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה