דרוש מידע ושוב שרשור על שואב שוטף... אבל הפעם רובוטי!

אינטקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
אחרי שביררתי הרבה על זה, קיבלתי המלצה ל:
ROBOROCK S8 maxv ULTRA
כאן יש השוואה לעומת המכשיר שהמליצו לעיל (נארוול)
[עוצמת השאיבה בהנ"ל גבוהה יותר]
אך עדיין פחות משואב שוטף ידני.

לא רכשתי אותו מהסיבות שהזכירו לעיל - הוא לא מתמודד עם לכלוכים גדולים [נאמר צלחת קוסקוס שנשפכה..], וכן לא עם כוס מים שנשפכה... העדפתי את הידני על אף שצריך לעבור אם זה בעצמנו על הבית, כי ההתמודדות שלו טובה יותר.

אם כי אחרי השוואה באתר משווים, ראיתי שזה יותר טוב, והוא עומד בהשוואה מול הדרימי מבחינת עוצמת שאיבה:
Ecovacs Deebot X5 Pro Omni אקווקס

2067

משתמש חדש
למרבה ההפתעה, למרות שיש לא מעט שרשורים בפרוג על שואב שוטף אלחוטי, ורובם עם דיונים ערים, אין כמעט מידע על שואב שוטף רובוטי...

בגדול, שואב שוטף רובוטי איכותי יקר משמעותי מאלחוטי.
כדי שהרובוטי יהיה מוצלח - חובה תחנת עגינה שמאפשרת מיכלי מים נקיים ומלוכלכים הרבה יותר גדולים.
שליטה דרך האפליקציה מאפשרת שימוש טוב יותר ברובוט. לבעלי טלפון כשר - חלק מהאפליקציות ניתן להתקין על מחשב, צריך לברר לפי חברה.
פינות - כל הזמן יוצאים חידושים בעניין הזה. בגדול, אם יש חלק מקרצף שיוצא השטח העגול של הרובוט לצדדים, תהיה עבודה טובה יותר בפינות.

המטרות שלי ברכישה של שואב שוטף (אלחוטי או רובוטי) הן:
1. להשקיע פחות זמן בניקיון הבית
2. ליהנות מבית נעים במשך כל השבוע
לפי התרשמותי, את המטרות האלה ניתן להשיג גם באלחוטי וגם ברובוטי. הפינוק שברובוטי, שהוא ממש עושה לך את כל העבודה, קורץ לי..

אשמח למענה לשאלות הבאות (ולכל מידע אחר שיכול לעזור):
1. האם רמת הניקיון ברובוטי מגיע לזו של האלחוטי
2. אם יש לכם רובוטי - איזה דגם? מעלות? חסרונות?
3. אם יש לכם ניסיון בפתרון לאפליקציה לבעלי טלפון כשר - תנו פרטים
4. הפניה למכירה במחיר שווה
5. שמעתי המלצה על דרימי L20 אולטרה - אשמח לחוות דעת

באופן כללי - קשה יותר למצוא חוות דעת ממשתמשים (לא מסוקרים שמתפרנסים מזה...) על שואבים רובוטיים. אז אם יש לכם - בבקשה שתפו מידע ;)
יש לי רובורוק s7 maxv ultra
קניתי לפני שנה וחצי בערך
הוא היה אז המומלץ ביותר בשוק ועלה בהתאם. הוא מגיע עם תחנת עגינה והוא כביכול מטפל בעצמו - יש מיכל מים נקיים, מיכל מלוכלכים ומיכל לאבק
המסקנות שלי:
1. זה בעיקר מתאים לאנשים מסודרים שהרצפה מפונה ביום יום ופשוט לשלוח כל יום את הרובוט
אם כך זה באמת שגר ושכח את בעבודה והרובוט עובר על הבית שואב שוטף לפי ההגדרה יש אפשרות כמובן להגדיר עוצמה מהירות כמה פעמים יעבור,
אפשרי להגדיר חדר מסוים, אפשרי להגדיר אזור מסוים, בקיצור נחמד מאד לשימוש יומיומי
2. אני עובדת במשרה מלאה, כנל בעלי, 3 ילדים קטנים, בקיצור רצפה בלגן לרוב:) ולכן בשביל להגיע למצב שהרובוט יוכל לעבוד צריך לרוקן את כל הרצפה מהתחנת עגינה ועד למקום הספציפי, מה שלא קורה כל הזמן, כתוצאה מכך פחות מעשי לנקות לכלוך ספציפי כמו מסביב לשולחן האוכל אחרי ארוחה וכו'
3. רמת השטיפה- נחמדה, לכתמים טריים בסדר, לכתמים קשים פחות למרות שאחרי כמה וכמה מעברים כן מתמודד יפה, הבעיה שאא להעביר אותו נקודתית ככ (אפשר להגדיר באפליקציה אזור מסוים אבל בפועל אם אחרי שבת יש לי בסלון כמה כתמים יותר קשים אני לא אגדיר כל אזור בנפרד ואז הוא יצטרך לעבור על כל הסלון כמה פעמים בעוצמה החזקה כדי שרוב הכתמים ירדו, זה יקח הרבה מאד זמן, חשמל, אולי יצטרך לחזור לטעינה באמצע וכו')
4. לגבי השוואה ברמת הניקיון לשואב אלחוטי- לא ניסיתי אלחוטי, ממה ששמעתי האלחוטי עוצמתי לא פחות לכאורה הרבה יותר, היתרון הגדול שבאלחוטי בכתם קשה פשוט עוברים כמה פעמים וזו לא פרוצדורה של לשלוח את הרובוט להגדיר לו מיקום ספציפי וכו', כמובן הרובוט גם צריך שכל הרצפה בדרך תהיה מרוקנת לעומת ידני שאפשר להגיע לאזור נקודתי
בקיצור הרובוט יותר מתאים לתחזוקה לבית שסהכ נקי לרוב ורוצים לשמר, פחות לבית עמוס שמתלכלך הרבה ששם בעיני הידני הרבה יותר מתאים
5. לגבי פיתרון בטלפון כשר מניחה שאת צריכה לבדוק על מכשירים ספציפיים עם החנות

יש לי רובורוק s7 maxv ultra
קניתי לפני שנה וחצי בערך
הוא היה אז המומלץ ביותר בשוק ועלה בהתאם. הוא מגיע עם תחנת עגינה והוא כביכול מטפל בעצמו - יש מיכל מים נקיים, מיכל מלוכלכים ומיכל לאבק
המסקנות שלי:
1. זה בעיקר מתאים לאנשים מסודרים שהרצפה מפונה ביום יום ופשוט לשלוח כל יום את הרובוט
אם כך זה באמת שגר ושכח את בעבודה והרובוט עובר על הבית שואב שוטף לפי ההגדרה יש אפשרות כמובן להגדיר עוצמה מהירות כמה פעמים יעבור,
אפשרי להגדיר חדר מסוים, אפשרי להגדיר אזור מסוים, בקיצור נחמד מאד לשימוש יומיומי
2. אני עובדת במשרה מלאה, כנל בעלי, 3 ילדים קטנים, בקיצור רצפה בלגן לרוב:) ולכן בשביל להגיע למצב שהרובוט יוכל לעבוד צריך לרוקן את כל הרצפה מהתחנת עגינה ועד למקום הספציפי, מה שלא קורה כל הזמן, כתוצאה מכך פחות מעשי לנקות לכלוך ספציפי כמו מסביב לשולחן האוכל אחרי ארוחה וכו'
3. רמת השטיפה- נחמדה, לכתמים טריים בסדר, לכתמים קשים פחות למרות שאחרי כמה וכמה מעברים כן מתמודד יפה, הבעיה שאא להעביר אותו נקודתית ככ (אפשר להגדיר באפליקציה אזור מסוים אבל בפועל אם אחרי שבת יש לי בסלון כמה כתמים יותר קשים אני לא אגדיר כל אזור בנפרד ואז הוא יצטרך לעבור על כל הסלון כמה פעמים בעוצמה החזקה כדי שרוב הכתמים ירדו, זה יקח הרבה מאד זמן, חשמל, אולי יצטרך לחזור לטעינה באמצע וכו')
4. לגבי השוואה ברמת הניקיון לשואב אלחוטי- לא ניסיתי אלחוטי, ממה ששמעתי האלחוטי עוצמתי לא פחות לכאורה הרבה יותר, היתרון הגדול שבאלחוטי בכתם קשה פשוט עוברים כמה פעמים וזו לא פרוצדורה של לשלוח את הרובוט להגדיר לו מיקום ספציפי וכו', כמובן הרובוט גם צריך שכל הרצפה בדרך תהיה מרוקנת לעומת ידני שאפשר להגיע לאזור נקודתי
בקיצור הרובוט יותר מתאים לתחזוקה לבית שסהכ נקי לרוב ורוצים לשמר, פחות לבית עמוס שמתלכלך הרבה ששם בעיני הידני הרבה יותר מתאים
5. לגבי פיתרון בטלפון כשר מניחה שאת צריכה לבדוק על מכשירים ספציפיים עם החנות
1.אם הבנתי נכון מכל הנ"ל שזה ממש לא לעניין לבית עם ילדים
2. אבל זה קצת מוזר לי מה? באמת אין רובוט שעושה את העבודה כמו ידני אנחנו החרדים היחידים שיש להם בית עם ילדים ?
3.אני מאמין שיש רק שהמחיר בהתאם
4. אני רוצה שתחפשו על דגם שיענה לכל הדרישות גם רובוטי וגם עוצמתי וגם שיודע להתמודד עם בלגן, (מסדר וכו)
5. אני לא כל כך מבין מה היתרון בידני אם צריך פשוט לעבור בלטה בלטה כבר יותר פשוט ספונג'ה מה גם שזה נראה ( הטינקו ודומיו) משהו מסורבל וכבד וגדול
6.אז או פשוט להבין שאדם לעמל יולד, או שאם כבר פתרון שיהיה עד הסוף הולכים לישון וקמים בבוקר עם בית נקי 7.ומה שנכתב שהרובטי מנקה כמה פעמים וחוזר לתחנת העגינה באמצע לא הבנתי את הפרובלעם אם הוא יעשה את העבודה עד שאני קם מה איכפת לי איך הוא עושה את זה מבחינתי שישתה גם קפה באמצע מה ? זה יקח לו כ"כ הרבה זמן שגם כשאני יקום הוא עדיין יהיה באמצע??? לא חושב
8. לגבי החשמל כמה הוא כבר יכול לקחת לא מדובר במזגן וכדו' או שאני טועה וזה כן צורך הרבה
9.מה עם הפן החינוכי תורני שמלמדים את הילדים (ואת עצמנו) לעצלנות ולוקסוס וכדומה למי יש דעה גם בנושא הזה שיגיד

יאיר צ

משתמש פעיל
1.אם הבנתי נכון מכל הנ"ל שזה ממש לא לעניין לבית עם ילדים
2. אבל זה קצת מוזר לי מה? באמת אין רובוט שעושה את העבודה כמו ידני אנחנו החרדים היחידים שיש להם בית עם ילדים ?
3.אני מאמין שיש רק שהמחיר בהתאם
4. אני רוצה שתחפשו על דגם שיענה לכל הדרישות גם רובוטי וגם עוצמתי וגם שיודע להתמודד עם בלגן, (מסדר וכו)
5. אני לא כל כך מבין מה היתרון בידני אם צריך פשוט לעבור בלטה בלטה כבר יותר פשוט ספונג'ה מה גם שזה נראה ( הטינקו ודומיו) משהו מסורבל וכבד וגדול
6.אז או פשוט להבין שאדם לעמל יולד, או שאם כבר פתרון שיהיה עד הסוף הולכים לישון וקמים בבוקר עם בית נקי 7.ומה שנכתב שהרובטי מנקה כמה פעמים וחוזר לתחנת העגינה באמצע לא הבנתי את הפרובלעם אם הוא יעשה את העבודה עד שאני קם מה איכפת לי איך הוא עושה את זה מבחינתי שישתה גם קפה באמצע מה ? זה יקח לו כ"כ הרבה זמן שגם כשאני יקום הוא עדיין יהיה באמצע??? לא חושב
8. לגבי החשמל כמה הוא כבר יכול לקחת לא מדובר במזגן וכדו' או שאני טועה וזה כן צורך הרבה
9.מה עם הפן החינוכי תורני שמלמדים את הילדים (ואת עצמנו) לעצלנות ולוקסוס וכדומה למי יש דעה גם בנושא הזה שיגיד
נשמח אם תוכל לכתוב שוב את שאלות 10 11 ו12 פשוט לא הפוסט לא הצליח להכיל את האורך;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה