כללי ועכשיו, מה דעתכם למודעה?

israel10

משתמש רשום
Nאותי זה שכנע..

ממש יפה! והפונטים גם לי צרמו מיד

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
מאד מאד יפה.
רק את הרקע, הייתי מבהירה טיפ טיפה שיראו אותו אבל קצת יותר בשקיפות.
התמונה מהממת והרושם מצויין ממש

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
זה מאד יפה, אבל יש לך שם 3 פונטים לפחות. כדאי להסתפק בשניים. אם את משתמשת בפונט כתב יד, כדאי שהשאר יהיו פונטים יותר מרובעים, אבל עם משקלים שונים. אני מאד אוהבת את הפונט אות קטיפה למשל. הוא עדין ויפה בעיני, אבל אני לא מומחית לטיפוגרפיה

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
זה מאד יפה, אבל יש לך שם 3 פונטים לפחות.
כדאי להסתפק בשניים.
אם את משתמשת בפונט כתב יד, כדאי שהשאר יהיו פונטים יותר מרובעים, אבל עם משקלים שונים.
אני מאד אוהבת את הפונט אות קטיפה למשל. הוא עדין ויפה בעיני, אבל אני לא מומחית לטיפוגרפיה

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
לפונט של כתב יש אפשר להשתמש במלטף מודגש של פונטביט, ובמרובע בקטיפה כמו שכתבתי.
אלו פונטים מהממים

הסטודיו

משתמש פעיל
אול לידר של פנוטביט במקום כתב היד הנוכחי
שאר הפונטים שיהיו מרובעים עם סיומת עגולה

א

איצה מאייר

אורח
אולי יש לי בעיה אבל משום מה המודעה לא נראית לי!
מה שמאוד חשוב שהסגנון של המודעה (יותר הכיתוב) מזכיר את הפרסומות של מנטה ביגל!
דבר שאיש שטיפה זוכר פשוט יצחק ויחשוב שעשו עתק הדבק וגם השם מנטה ביגל ומנטוסט וגם הלוגו שלהם דומה כך שזה יראה מאוד דומה וזה ממש יצחיק לראות שתיי חניות אם שם שדומה לוגו שדומה וסגנון של מודעה דומה

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אין מה להשוות בין מנטה ביגל למודעה זו!!!
סגנון המודעות שלהם "קצת" אחרת....
("את עייפה? קחי לחם...")
הלוגו די דומה, ובשוגג!!!!
והשם של הקפיטריה הומצא ממש באקראי, שילוב של סוכריות "מנטוס" בתוספת "טוסט"
הצבעים נבחרו ע"י מעצב פנים. (אילו צבעים שממריצים תאבון, והמקום עצמו צבוע בצבעים אלו..)

א

איצה מאייר

אורח
אבל זה מזכיר הראתי את זה לשניי אנשים סתם לא שקשורים לגרפיקה והם הסכימו עם זה אחד לאחד!

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כמו שאמרו לי שהלוגו שלי דומה ללוגו של "קופי טופ"...

א

איצה מאייר

אורח
בהחלט צודק מזה אפשר ללמוד שאנשים זוכרים ונזכרים ולכן שתיי חניות שיש להם כל כך דברים דומים זה מצחיק!

א

איצה מאייר

אורח
ואגב עכשיו אני באמת שם לב כמה זה באמת הלוגו שלך דומה ולא רק שהוא דומה גם העיקרון דומה

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
וכמו זה, גם יש שירים דומים וכו'...
אנחנו בני אדם..
אחרי שעשיתי את כל המיתוג והלכתי איתו כמה חודשים, אני לא אשנה כי אמרו ש...וחשבו כך....

א

איצה מאייר

אורח
אף אחד לא חייב רק אמרתי....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה