דרוש מידע ועדת קבלה מעונות תמת תשפ"ג

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
משנה רק את מס' השעות... זה סיכון???
ואם אני אגיש כך שהוא עובד אבל לא מספיק שעות זה לא טוב להם?
אחד מבני הזוג צריך לעבוד לפחות 36 ש"ש
אם תגישי לא מספיק שעות ברור שלא יהיה טוב
לפי המידע שפה https://www.prog.co.il/threads/התמזגות-התמ-ת-עם-ביטוח-לאומי-רישום-2-2-2022.745871/post-10167609
גם שעות הם ישאבו מביטוח לאומי

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
המסמכים שנדרש/ת לצרף עובד/ת – שכיר/ה 1 + )ספח 1 .תעודת זהות הורה )או מחזיק הילד פתוח בו מופיעים פרטי בן\בת הזוג ופרטי הילדים. 2 .תלוש שכר לחודש עבודה מלא לאחד מהחודשים נובמבר 2021 / דצמבר 2021 / ינואר 2022.

כנראה השתנה
תודה על המידע

bnoya

משתמש מקצוען
אחד מבני הזוג צריך לעבוד לפחות 36 ש"ש
אם תגישי לא מספיק שעות ברור שלא יהיה טוב
לפי המידע שפה https://www.prog.co.il/threads/התמזגות-התמ-ת-עם-ביטוח-לאומי-רישום-2-2-2022.745871/post-10167609
גם שעות הם ישאבו מביטוח לאומי
6 .ילדי הורים המשתייכים לאוכלוסיית היעד ששניהם עומדים באחת מהחלופות הבאות: א. הורה עובד )לרבות עוסק במחקר במסגרת מלגה( בהיקף שלא יפחת מ- 36 ש"ש ב. הורה עובד ולומד בהיקף מצטבר שלא יפחת מ-36 ש"ש )בתנאי שעובד לפחות 24 ש"ש לפחות
7 .ילדי הורים המשתייכים לאוכלוסיית היעד ששניהם עומדים באחת מהחלופות הבאות: א. הורה עובד )לרבות עוסק במחקר במסגרת מלגה( בהיקף שלא יפחת מ- 30 ש"ש ב. הורה עובד ולומד בהיקף מצטבר שלא יפחת מ-30 ש"ש )בתנאי שעובד לפחות 24 ש"ש
8 .ילדי הורים העובדים בהיקף שלא יפחת מ-24 ש"ש ובלבד ששני ההורים משתייכים לאוכלוסיית היעד.

לפי מה שכתוב, צריך ששני ההורים יעבדו לפחות 24 ש"ש

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
6 .ילדי הורים המשתייכים לאוכלוסיית היעד ששניהם עומדים באחת מהחלופות הבאות: א. הורה עובד )לרבות עוסק במחקר במסגרת מלגה( בהיקף שלא יפחת מ- 36 ש"ש ב. הורה עובד ולומד בהיקף מצטבר שלא יפחת מ-36 ש"ש )בתנאי שעובד לפחות 24 ש"ש לפחות
7 .ילדי הורים המשתייכים לאוכלוסיית היעד ששניהם עומדים באחת מהחלופות הבאות: א. הורה עובד )לרבות עוסק במחקר במסגרת מלגה( בהיקף שלא יפחת מ- 30 ש"ש ב. הורה עובד ולומד בהיקף מצטבר שלא יפחת מ-30 ש"ש )בתנאי שעובד לפחות 24 ש"ש
8 .ילדי הורים העובדים בהיקף שלא יפחת מ-24 ש"ש ובלבד ששני ההורים משתייכים לאוכלוסיית היעד.

לפי מה שכתוב, צריך ששני ההורים יעבדו לפחות 24 ש"ש
מאיפה הציטוטו הזה ? על איזה אוכלוסיית יעד מדובר?
כי במגזר הערבי אכן מספיק 24 שעות

bnoya

משתמש מקצוען
מצורף הנוסח המלא

קבצים מצורפים

• daycare_parents_kids-acception-tashpag.pdf
    KB 252.4 · צפיות: 107

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
לא זכאי להתקבל למעון או לא זכאי לדרגה??

24 שעות במקרים רגילים ומ20 שעות זכאים לדרגה במקרים מסויימים
עצם הרישום למעון הוא אמור להיות לכולם ומי שרוצה ספסוד צריך להגיש בקשה ומי שלא רוצה ישלם מלא
בזמן שיש עודף ילדים במעון אז יש ועדת קבלה ואז מי שלא עובד ככל הנראה יפלט החוצה כי הוא אחרון ברשימה

Deep Media

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

עורך ומבקר

משתמש פעיל
עריכה תורנית
24 שעות במקרים רגילים ומ20 שעות זכאים לדרגה במקרים מסויימים
עצם הרישום למעון הוא אמור להיות לכולם ומי שרוצה ספסוד צריך להגיש בקשה ומי שלא רוצה ישלם מלא
בזמן שיש עודף ילדים במעון אז יש ועדת קבלה ואז מי שלא עובד ככל הנראה יפלט החוצה כי הוא אחרון ברשימה
האם גם ילדים ממשיכים צריכים ששני ההורים יעבדו, או שהם קודמים גם אם הורה אחד עובד?

bnoya

משתמש מקצוען
האם גם ילדים ממשיכים צריכים ששני ההורים יעבדו, או שהם קודמים גם אם הורה אחד עובד?
זה גם מה שאני לא מבינה. מי שהורה לילד ממשיך צריך להגיש או לא? ואם לא צריך להגיש, אז יקבלו אותו ואז כשיהיה צריך לקבל דרגה לא יהיה זכאי להנחה כי אחד ההורים לא עובד?
ואם כך, ילדים שלא התקבלו בועדת קבלה, יוכלו להכנס רק אם ילדים שהתקבלו ולא קיבלו דרגה יצאו מהמעון?
אני לא מצליחה להבין איך זה עובד

קצרה

משתמש מקצוען
ענו לי סוף סוף במוקד עכשיו.

הפקידה ענתה ביובש שאברך כולל לא זכאי אפילו להכנס לוועדות קבלה, מה שאומר שמראש לא נותנים לנו סיכוי...
אין מה לצרף מסמכים או שום דבר, זה פשוט לא רלוונטי, כמו ש @המוכשר !!! אמר.

מעניין מה יהיה, כי אני בשכונה חרדית שהרבה מהשולחים למעון הם אברכים, כך שאני חושבת שיהיה מקום בכל אופן.

הפקידה הטעתה אותך לחלוטין

אין כזה דבר לא זכאי להכנס לוועדות קבלה
כולם זכאים להכנס לוועדות קבלה כולל מי שלא יקבל סבסוד כלל
הם פשוט ידורגו במקום נמוך ממש , האחרונים . ואולי יפלטו החוצה

קצרה

משתמש מקצוען

עד השנה ילדים ממשיכים מילאו תז בלבד
כך שממשיך היה קודם לכולם

השנה משום מה כשסימנתי "ממשיך" חייב אותי לפרט את עיסוק האם והאב
מענין אם זה קרה גם למי שהאבא אינו אברך
או שהם באמת מחייבים את הממשיכים כולם לפרט עיסוק ומנסים ככה לדחוף החוצה גם ממשיכים בני אברכים

בכל מקרה זה מנוגד לתקנות ועדת הקבלה בהם ממשיכים קודמים לכולם בין אם יש להם סבסוד ובין אם לא.

קצרה

משתמש מקצוען
משנה רק את מס' השעות... זה סיכון???
ואם אני אגיש כך שהוא עובד אבל לא מספיק שעות זה לא טוב להם?

אם יש סינכרון - הכל מסונכרן. שעות ושכר .
אז כן - זה סיכון.

בכל מקרה לא נראה לי שההשקעה בסינכרון תהיה כבר בועדות הקבלה
בדרך כלל בועדות הקבלה אין בדיקה ובקרה מיוחדים כי הם לא מביאים אז סבסוד אלא רק מבצעים סדר קדימות - ופחות "מזיז" להם...

זכיתי בפיס!

משתמש פעיל
מה עם עצמאי? מישהו יודע?
אני פעם ראשונה רשמתי למעון( בכור)
ואין לי מושג איך זה הולך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה