דרוש מידע ועדת קבלה למעון - מתי יש לשלוח מסמכים? קיבלתם כבר הודעה?

שקדי

משתמש מקצוען
@Estheror למה שלא תשלחי את המסמכים לפי המעמד שלך. (זה מה שהבנתי שצריך לעשות וכך עשיתי)
לדוג' אברך- נספחים של אברך, עצמאית, שכירה וכו' כמו שמפורט בטופס שהעלו פה ושאפשר להוריד מהאתר)

ים כחול

משתמש פעיל
דחוף עזרה!!! קבלתי הודעה מהתמ"ת לאחר וועדת קבלה הילד לא התקבל למרות שהוא ילך ממשיך ..
רשום לי בהודעה שניתן להגיש השגה . משיהו יודע מה מדובר?

פרינזי

משתמש צעיר
קיבלתי תשובה שטרם התקבלה החלטה, מה זה אומר?
בצינתוק קיבלתי הודעה שטרם התקבלה החלטה וניתן להגיש ערור
יש למישהי מושג מה זה?
מה אני עושה עכשיו?

yko

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
גם קיבלתי תשובה שטרם הקבלה החלטה,
מישהו פעם קיבל תשובה כזו ולאחר מכן תשובה נוספת שהתקבל?
מה אני אמורה לעשות כעת?

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אפשר הסבר?
מה פירוש הגשת השגה? למי מיועד?

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
דחוף עזרה!!! קבלתי הודעה מהתמ"ת לאחר וועדת קבלה הילד לא התקבל למרות שהוא ילך ממשיך ..
רשום לי בהודעה שניתן להגיש השגה . משיהו יודע מה מדובר?
ברור שתגישי
אמור להיות כתוב לך במסמך איך להגיש

ניהול דירות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
טענו שחסר תלושי שכר למרות שאפשרתי להם לשאוב מביטו"ל.
נראה שנצטרך עכשיו להתמודד עם בירוקטיה, לחכות שעות למענה אנושי, ולנסות את כוחינו במייל. בקיצור מיני מלחמה.

חמנ

משתמש חדש
מנוי פרימיום
כתוב לי שהבקשה נדחתה בשתי המעונות,
בלי אפשרות להגיש השגה
מה יכולה להיות הסיבה?
האם יש מה לעשות?

MP3+

משתמש פעיל
גם קיבלתי תשובה שטרם הקבלה החלטה,
מישהו פעם קיבל תשובה כזו ולאחר מכן תשובה נוספת שהתקבל?
מה אני אמורה לעשות כעת?
קבלתי גם כזאת הודעה ושאני יכולה להגיש ערעור.
אבל בערך אחרי שעה קבלתי שוב הודעה שהם שמחים להודיע לי שקבלו את הילד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה