ניהול ויקיפרוג - מדריך למשתמשים

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
כידוע, הרבה פעמים המנהלים מוחקים הודעות בפורום, על פי רוב כשנמחקת הודעה נשלחת התראה על כך, בדרך כלל בתוספת הסבר קצר, כדי שידעו להימנע מכך בפעם הבאה.
הבעיה היא, שלפעמים המחיקה מתבצעת כמה שעות אחרי כתיבת ההודעה, והכותב כבר הספיק לשכוח מה היה התוכן, מה שגורם לאי הבנת ההסבר, ואי אפשר לדעת ממה להיזהר להבא, ואין אל מי לדבר.

רציתי לבקש ולהציע שבהתראה יופיע גם תוכן ההודעה שנמחקה, (או לייצר פתרון אחר).

עוד יותר טוב יהיה אם תהיה אפשרות תגובה על המחיקה.

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תודה על ההשקעה הרבה באתר.
1698184782032.png
במקום "לפני 21 דקות"... רק לי זה ממש מפריע? יש מה לעשות עם זה? זה קורה ממש הרבה @הכלבויניק

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@יעלזו חסידים
@פרוגמטי
סליחה על הבורות
אולי תוכל להסביר לי איך עושים ספויילר
ואיך שמים את התמונה בספולייר
תודה שערכתם לי את הקובץ ולא מחקתם
אבל אודה מראש איך לעשות ספולייר בשביל להימנע מטעויות כאלה בעתיד
בברכה

נערך לאחרונה ב:

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
הפורום פתוח לכולם לבקשות.
יכולים להגיב בו רק חברי קהילת מוזיקה.
(יש להגיש בקשה לקהילה זו)

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מה זה הדבר הזה שנוסף באשכולות החדשות? צפה בקובץ המצורף 1488039

נוספו אפשרות דירוג:
  • דירוג חיובי - להודעה מיוחדת, ששווה לנעוץ אותה גבוה.
  • דירוג שלילי - להודעה כפולה או שנוגדת את כללי הפורום.
    אין להשתמש בדירוג השלילי כדי להביע רגשות כלפי הודעה קשה ככל שתהיה כל עוד היא עומדת בחוקי האשכול.

a.r.

משתמש פעיל
אני לא יודע אם כאן זה המקום אבל יש לי הצעה למנהלים @פרוגמטי ו @הכלבויניק שבאפשרות של האימוג'י (תודה ושכייח וכו') יהיה גם סימן שאלה(?) , כי לפעמים יש כ"מ דברים וחדשות לא כ"כ מובנים וברגע שיסמנו את הסימן שאלה, ההוא יתקן /יבהיר וכו'.

ג"כ אפשר להוסיף סימון של מיחזור
♻️
שיסמנו אם ההודעה הזו כבר הופיעה
אני חושב שכאן זה המקום להביא את זה,

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
נ. ב. לא קיבלתי התראה על כך שתוייגתי, לתשומת לב @הכלבויניק (או שגם אתה לא תקבל התראה על זה שאני מתייג אותך?!...).
התראות על תיוג מוגבלות, עד 10 בהודעה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה