תעופה ויזה לארה"ב

פרחים יפים

משתמש חדש
לא צריך
מגיל 16 ומעלה צריך להגיע או בליווי הורה 1 או ביפוי כח של אחד ההורים שנותנים אישור ללד לעשות את הדרכון
יפוי כוח רגיל?
וזה בטוח כן כי אני לא רוצה לעשות סתם תור
אם אחד ההורים הוא אמרקאי הזה האחד האמרקאי צריך לבוא או לא מחייב??

echadmishishim

משתמש מקצוען
כן אני מדברת על יפוי כח פשוט לא על נוטריון שזה צריך עם הורה 1 לא מגיע והילד מתחת לגיל 16
אני מדברת מניסיון של כמה פעמים
בתל אביב זה ממש עבר בשלום יצא לי עכשיו לאחונה לעזור למישהו לקבל תור והוא הלך לבד ביום של היומולדת של 16 הפקידה אמרה לו אפילו מזל טוב- ז"א שהיא ידעה שהוא בן 16 וזה עבר.

פרחים יפים

משתמש חדש
כן אני מדברת על יפוי כח פשוט לא על נוטריון שזה צריך עם הורה 1 לא מגיע והילד מתחת לגיל 16
בתל אביב זה ממש עבר בשלום יצא לי עכשיו לאחונה לעזור למישהו לקבל תור והוא הלך לבד ביום של היומולדת של 16 הפקידה אמרה לו אפילו מזל טוב- ז"א שהיא ידעה שהוא בן 16 וזה עבר.
אוקי תודה רבה!!

פרחים יפים

משתמש חדש
את יודעת אולי איפה אפשר ויזה פשוט חברה שלי צריכה ויש לה רק ב 1500 ש"ח מכירה אולי מקום יותר זול?

echadmishishim

משתמש מקצוען
את יודעת אולי איפה אפשר ויזה פשוט חברה שלי צריכה ויש לה רק ב 1500 ש"ח מכירה אולי מקום יותר זול?
זה המחירים
זה נהיה ממש הזוי לקבל תור לויזה
הם כמעט ולא פותחים תורים וכשנפתח ביטולים זה יכול גם להיות ב3 לפנות בוקר. צריך לשבת על האתר כל הזמן. ואם עושים ריענון יותר מידי פעמים החשבון נחסם.
בקיצור זה מאוד לא פשוט למתי היא צריכה ויזה? זה סיפור לגמרי שונה מהדרכונים.

פרחים יפים

משתמש חדש
זה המחירים
זה נהיה ממש הזוי לקבל תור לויזה
הם כמעט ולא פותחים תורים וכשנפתח ביטולים זה יכול גם להיות ב3 לפנות בוקר. צריך לשבת על האתר כל הזמן. ואם עושים ריענון יותר מידי פעמים החשבון נחסם.
בקיצור זה מאוד לא פשוט למתי היא צריכה ויזה? זה סיפור לגמרי שונה מהדרכונים.
אני יודעת אני רוצה שיהיה לי מוכן לקראת סוף סיון כאילו לטוס אז אז אני צריכה תור בערך באייר

hadas silver

משתמש רשום
ניסיתי לקבוע תור יחסית קרוב שהיה זמין
אבל אז קיבלתי מסך שגיאה עם כיתוב error 429 too many requests
יש מגבלה על מספר הפעמים שניתן לשנות את התור?
כבר שיניתי פעמיים? זה נחסם לי?

חוט ומחט

משתמש חדש
תודה על המידע.
גם אני נעזרתי בכתובת דוא"ל של זימון תורים- ותוך שבועיים הם מצאו לי תור לעוד חודשיים שזה הקדמה משמעותית וללא עלות

hadas silver

משתמש רשום
אשמח להבהרה מהמומחים כאן לגבי מה שכתוב באתר
"מיקום המחלקה הקונסולרית שנבחר להלן, חייב להתאים למיקום המחלקה הקונסולרית שהוזן בטופס DS-160."
האם הם מקפידים על זה?
כלומר, האם יש טעם לחפש תור קרוב בשני המיקומים?

תודה רבה

echadmishishim

משתמש מקצוען
אשמח להבהרה מהמומחים כאן לגבי מה שכתוב באתר
"מיקום המחלקה הקונסולרית שנבחר להלן, חייב להתאים למיקום המחלקה הקונסולרית שהוזן בטופס DS-160."
האם הם מקפידים על זה?
כלומר, האם יש טעם לחפש תור קרוב בשני המיקומים?

תודה רבה
כן את יכולה לבדוק בשניהם

חוט ומחט

משתמש חדש
לא יודעת.
אבל גיסי נתקע עם טופס DS-160 שבחר בה את המחלקה הקונסולרית בירושלים- ולא היה ניתן בכלל לבחור תורים בירושלים.
הוא פנה למכר- והמכר סדר לו תור בתל אביב בתשלום- והצליח לקדם לו את התור בשביל פגישה להתאזרחות בארה"ב- מה שכל אחד יכול לקדם את התור לבד-

עיניים צוחקות

משתמש מקצוען
לי ולבעלי יש ויזה לאצות הברית
ועשיו רוצים לעשות לקטנה בת 7 חודשים
איך הולך התהליך?
האם הוא ארוך?
האם זה שוב ללכת לסוכן?

אשמח להחכים בעניין
תתודה מראש לעונים/ות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה