דרוש מידע ווצאפ ב"הדרן".. סינון שאפשר לסמוך

שרי :)

משתמש פעיל
אם מישהו שולח לך באישי במיוחד
ואישרו לךל כי אתה צריך לעבודה- שליחת סרטונים
תוכל לקבל...
כמו שתוכל לקבל במייל, ובאונקי בדואר
גם במייל של נטפרי תוכל לקבל לא משנה מה...
בסוף- אם לא נשמור על עצמנו כלום לא יעזור
אבל ההבדל הוא שבמייל ברגע שיש לך נטפרי לא עובד קובץ שהתפרסם לציבור
וגם אוטומטית במייל לעומת הווצאפ יש הרבה פחות קבוצות ששולחים סרטונים ותכנים .....

שרי :)

משתמש פעיל
את באה לומר שזאת סתם הטרלה או מה ?
@אסתושי ניסיתי להבין האם זה באמת נכון שזה מוריד נקודות או שזאת סתם הטרלה בכדי להדליק את הציבור ....

נערך לאחרונה ב:

חני הסקרנית

משתמש צעיר
אבל ההבדל הוא שבמייל ברגע שיש לך נטפרי לא עובד קובץ שהתפרסם לציבור
וגם אוטומטית במייל לעומת הווצאפ יש הרבה פחות קבוצות ששולחים סרטונים ותכנים .....
מסכימה, אבל לא לגמרי !
הייתה לי חברה שהייתה טובה ערכית, צנועה, וחסודה, שתמיד אמרה לי שמכתובת מייל בעבודה היא נחשפה להרבה דברים שהיא לא חלמה בחיים שהיא תיחשף אליהם....
הענין של ה- :mad: ממש מדליק את הציבור פה...
@אסתושי אני חושבת שזה נושא מספיק חשוב ותועלתי להתייחס לעיקרי הדברים ולא להספים אותו...

חיה❤

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
יש לי חברה עם הדרן והיא לא צריכה אישור בשביל להתחבר לקבוצות ויש לה גם סטטוסים ותמונות פרופיל זה כנראה תלוי חבילה
וכן אי אפשר להתחבר לקבוצות בלי אישור מיוחד

טובה גולדשטיין

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מנצלשת את הפורום לטובתי ;)
איך אני יכולה לדעת איזה אתרים ייפתחו לי לפני שיש לי את המכשיר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה