תקשורת וופרי (wifree) של נטפרי על המחשב. יש תקלות?

בנדו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מישהו התנסה פעם בגלישה דרך ספק אינטרנט רגיל והסינון היה דרך wifree של נטפרי.
ממש חשוב!
יש באגים בתוכנה? הכל עובד חלק כמו סינון דרך הספק?
תודה רבה!

tova l

משתמש רשום
יש לי סינון של נטפרי בסטיק
והכל עובדמצוין

לא לפרסום

משתמש פעיל
מישהו התנסה פעם בגלישה דרך ספק אינטרנט רגיל והסינון היה דרך wifree של נטפרי.
ממש חשוב!
יש באגים בתוכנה? הכל עובד חלק כמו סינון דרך הספק?
תודה רבה!
או שלא הבנתי או שאתה לא הבנת ...
זה לא סינון אלא תוכנה שגורמת שתוכל לגלוש רק דרך נטפרי ממילא לא תוכלת לגלוש דרך ספק רגיל אם זה לא נטפרי...
ואם זה כן דרך נטפרי התוכנה לא עושה שום בעיות....

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
או שלא הבנתי או שאתה לא הבנת ...
זה לא סינון אלא תוכנה שגורמת שתוכל לגלוש רק דרך נטפרי ממילא לא תוכלת לגלוש דרך ספק רגיל אם זה לא נטפרי...
ואם זה כן דרך נטפרי התוכנה לא עושה שום בעיות....
יש שני סוגים של וויפרי:
1. תוכנה שמונעת גלישה עם ספק שאינו מסונן ע"י נטפרי
2. תוכנה שמאפשרת לגלוש דרך כל ספק אבל מסננת בסינון של נטפרי

לי למשל יש בבית ספק עם סינון של נטפרי, אבל כשאני מביאה את המחשב הנייד לעבודה ומשתמשת בוויפיי שלהם, אני בעצם משתמשת באופציה השנייה שציינתי (אגב, זה עולה כל חודש). זה מאפשר אינטרנט גם באוטובוס
במקרה הזה מידי פעם יש הפסקה של המערכת למשך דקה, זו לא תקלה אלא הפסקה יזומה של נטפרי, כנראה כדי להזכיר לצרכן שזה לא לכתחילה.

ייצ'ק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אצלי וויפרי לא עושה בעיות
הכל חלק ב"ה

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
במקרה הזה מידי פעם יש הפסקה של המערכת למשך דקה, זו לא תקלה אלא הפסקה יזומה של נטפרי, כנראה כדי להזכיר לצרכן שזה לא לכתחילה.
וזה חוזר לבד?
כי לנו יש התנתקויות וזה לא חוזר, וצריך לעשות ריסטרט למחשב
נתקלתם בזה?

א. אדם

משתמש מקצוען
יש אופציה טובה יותר של נטפרי לסינון על המחשב- VPN של RL
עולה 35 שקלים לחודש כי משלמים גם לRL וגם לנטפרי
זה בעצם VPN שמפעילים על המחשב כשמתחברים לאינטרנט- ואפשר להגדיר שלא תוכלו לגלוש בלי להפעיל את הסינון
הסתייגות- אם אתם מתחברים מדי פעם לראוטר של נטפרי אז אי אפשר להגדיר שלא תוכלו לגלוש בלי להפעיל את הסינון, אז כשגולשים אפשר לא להתחבר לחסימה ולגלוש ברשת פתוחה
אבל מי שלא משתמש בראוטר של נטפרי (אולי גם חסימות אחרות אין לי מושג) אז זה פתרון מעולה למי שיש לו הרבה התנתקויות מהוויפרי...

היה לי סטיק פשוט,עם קליטה גרועה, ובגלל הניתוקים הוויפרי פשוט היה נשאר חסום למשך שעות, גם כשהרשת היתה מחוברת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה