דרוש מידע ווייפרי , ונזק בלתי הפיך למחשב?

lotr

משתמש מקצוען
רציתי להתקין וויפרי במחשב שלי אלא שאז יש הודעה מנטפרי על כך שהתוכנה עלולה לגרום נזק בלתי הפיך למחשב שלי
מישהו יודע על מה מדובר והאם זה באמת קורה?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לחסום את הווי פיי עד להסרת התוכנה ע"י טכנאי של נטפרי תמורת 100 ש"ח
וזהו..

lotr

משתמש מקצוען
לא הבנתי,
נראה שגם אם הוריד התוכנה שלהם, גם אחרי זה הנזק יהיה עדיין קיים

טל הפקות

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
רציתי להתקין וויפרי במחשב שלי אלא שאז יש הודעה מנטפרי על כך שהתוכנה עלולה לגרום נזק בלתי הפיך למחשב שלי
זה כמו האזהרות שרשום בדפים של התרופות...
רק כדי שלא תתבע אותם אם יקרה משהו...
הם עמותה שיודעים מה הם עושים.
לא רואה שום סיבה להיסוס...

הנזק בלי וייפרי הוא נזק מצוי יותר, וגדול יותר... וד"ל.

לאהוב - לכתוב

משתמש חדש
בעיקרון זה לא אמור לגרום שום נזק, והתועלת אכן מרובה.
רק צריך לקחת בחשבון ש-
א. זה חוסם את כל חיבורי אינטרנט שאינם נטפרי. כלומר לא רק וויפי אלא גם חיבור קווי או נטסטיק
ב. הסרת החסימה אך ורק דרך נטפרי ובתשלום.
ג. אם בכל זאת מנסים להסיר לבד, זה אכן עלול לגרום לנזק בלתי הפיך - כלומר נזק שיחייב פירמוט והתקנה מחדש (זה לא וודאי אבל יש בתוכנות מסוג זה רכיבים מאד "חזקים" שאמורים למנוע הסרה רגילה.

לאהוב - לכתוב

משתמש חדש
אוקסימורון
מדובר על נזק לתוכנה בלבד (מערכת הפעלה או הגדרות מורכבות שלה בדגש על הגדרות אינטרנט) ולא על נזק לקושחה (ביוס) או לחומרה. לא משנה מה מצב התוכנה, ברגע שהחומרה והביוס תקינים אין שום בעיה להתקין מערכת הפעלה מחדש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה