מידע שימושי וויז עם מצלמה

שוהם307

משתמש מקצוען
לידיעה,
כדי שמכשיר עסקן יפעל בצורה חלקה הם דורשים שיהיה בו סים שאין בו שום סינון כלל. והם בעיקר מתפארים שמה זה משנה אם הסים כשר או טרף העיקר שהמכשיר מוגן היטב היטב, וזה צודק מבחינת המכשיר, אבל מבחינת הסים אתם מכניסים סים פרוץ הביתה.
ולשאלתי האם אפשר להתקין תעודת אבטחה של נטפרי כדי לנסות אולי המכשיר יעבוד עם נטפרי, הם אמרו שזה לא כזה פשוט.
אולי היום דברים השתנו, הלוואי.

dudi e

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כדי שמכשיר עסקן יפעל בצורה חלקה הם דורשים שיהיה בו סים שאין בו שום סינון כלל. והם בעיקר מתפארים שמה זה משנה אם הסים כשר או טרף העיקר שהמכשיר מוגן היטב היטב, וזה צודק מבחינת המכשיר, אבל מבחינת הסים אתם מכניסים סים פרוץ הביתה.
יכול להיות שאתה צודק ובשבילך זה לא מתאים,
בסופו של דבר ממה נפשך, אם יש לך סמארטפון פרוץ או מחשב שיכול לקבל את הסים, אז זה החשש הכי קטן שיכול להיות ואתה יכול להתחבר לאינטרנט מכל וייפיי שהוא.
ואם גם ככה אין לך סמארטפון פרוץ, אז מה מפריע לך הסים.

בסופו של דבר אם אתה רוצה מכשיר וייז איכותי ואמין שעובד בצורה חלקה ולא נתקע בהפתעה באמצע הדרך, אז ההמלצה היא לקחת עסקן.

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
יכול להיות שאתה צודק ובשבילך זה לא מתאים,
בסופו של דבר ממה נפשך, אם יש לך סמארטפון פרוץ או מחשב שיכול לקבל את הסים, אז זה החשש הכי קטן שיכול להיות ואתה יכול להתחבר לאינטרנט מכל וייפיי שהוא.
ואם גם ככה אין לך סמארטפון פרוץ, אז מה מפריע לך הסים.

בסופו של דבר אם אתה רוצה מכשיר וייז איכותי ואמין שעובד בצורה חלקה ולא נתקע בהפתעה באמצע הדרך, אז ההמלצה היא לקחת עסקן.
ה' ירחם
אם יש לי מחשב בבית ללא ווי פיי (מנותק) ובשביל לגלוש אני משתמש בסים חסום ע"י (דוגמא) נטפרי, ואז יום אחד אני מנסה לפתוח איזה אתר מה זה מעניין או לחילופין חסום לי משהו שאני צריך עכשיו, או סרטון שנחסם וכן הלאה, וברכב יש לי סים שאני 'רק' מוציא אותו ל 5 דקות מהמכשיר ומחבר אותו למחשב, כמה סיכוי יש שאמנע מלעשות את זה (אחרי הכל אני אדם מבוגר, יודע לשמור על עצמי, ו......... כיד הדמיון הטובה על כולנו)

dudi e

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ה' ירחם
אם יש לי מחשב בבית ללא ווי פיי (מנותק) ובשביל לגלוש אני משתמש בסים חסום ע"י (דוגמא) נטפרי, ואז יום אחד אני מנסה לפתוח איזה אתר מה זה מעניין או לחילופין חסום לי משהו שאני צריך עכשיו, או סרטון שנחסם וכן הלאה, וברכב יש לי סים שאני 'רק' מוציא אותו ל 5 דקות מהמכשיר ומחבר אותו למחשב, כמה סיכוי יש שאמנע מלעשות את זה (אחרי הכל אני אדם מבוגר, יודע לשמור על עצמי, ו......... כיד הדמיון הטובה על כולנו)
החשש הזה קיים למרות שהוא רחוק והפתרון לכך הוא לרכוש סים שמוגבל לווייז ופנגו בלבד. (יש דבר כזה)
אבל צריך לקחת בחשבון שיש לזה מגבלה, כמו שכתב אדון @שוהם307 שכשיהיה עדכון מערכת של עסקן, המשתמש יהיה חייב להתחבר לוייפיי רגיל להשלמת העדכון.

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
החשש הזה קיים למרות שהוא רחוק והפתרון לכך הוא לרכוש סים שמוגבל לווייז ופנגו בלבד. (יש דבר כזה)
אבל צריך לקחת בחשבון שיש לזה מגבלה, כמו שכתב אדון @שוהם307 שכשיהיה עדכון מערכת של עסקן, המשתמש יהיה חייב להתחבר לוייפיי רגיל להשלמת העדכון.
אני משתמש במכשיר וויז של דרך המלך ומרוצה מאוד.
גם אני חיפשתי בהתחלה עם מצלמה והפער במחיר לא שווה את זה (לדעתי, כמובן...)

שוהם307

משתמש מקצוען
לעניות דעתי הם יכולים לפתור את הבעיה הזאת אם הם מאוד רוצים,
ככל שיבינו שיש ביקוש לזה

my car

משתמש פעיל
הפתרון הכי טוב זה מכשיר של הדרן, כעת יש גם מבצע משתלם מאוד על הסים השמור, דהיינו סים שעובד רק במכשיר של הדרן, ולא במכשירים אחרים, ניתן גם לקבל עם מצלמה, -אם תרצה, תיצור איתי קשר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה