רשתות וואטצאפ במחשב בלי מכשיר טלפון

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
איפה מוצאים במחשב את תקית המדיה של הווצאפ?

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

bb10

משתמש פעיל
איך מעבירים?

ההגיון אומר שיש את הקבצים גם בכונן-רק השאלה איפה

זה נכון בהגיון, אבל לא הצלחתי למצוא את זה.
אני הורדתי את התוכנה של ווטסאפ למחשב וקישרתי אותה לאמולטור, איתה זה עובד רגיל...

ריבוע כחול

משתמש רשום
@אינטרנט אתרוג
אני חייבת עזרה בדחיפות ,
אני מצליחה להתקין הכל ,
איך שזה מגיע לאימות של המספר טלפון זה נתקע זה עומד על שליחת הודעה קולית - אבל תכלס אני לא מקבלת כלום ,
אולי מישהו יודע מה הבעיה - ויותר חשוב מה הפתרון .....
אצלי גם אותה בעיה. אציין שאני בסינון רימון. מה עושים לזה?

אותיות פורחות

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
קיבלתי עכשיו תגובה רשמית מאתרוג (לאחר שהנציגה טענה כי הם לא נותנים תמיכה לוואטצפ דרך האימולטור):
1715258489405.png

אינטקסט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
אין אופציה כזו
יש לי אינטרנט באימולטור רק לווצאפ
השאר חסום
האמת שלא ניסיתי.
הוואצאפ מותקן לי על שולחן עבודה ואז אפשר להוריד משם לתיקייה ישירות במחשב.

שירה מאתרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בהמשך לשאלותיכם ביררתי שוב.
הדרכה על אימולטור אתרוג ירדה מהאתר מהסיבה שהאימולטור חסום באתרוג כרגע עקב פרצות שהתגלו בו.

לגבי צפי הלאה, אתרוג עובדת על פיתוח ושדרוג האימולטור באופן שיתגבר על הפרצות ויחזור לשרת את לקוחות אתרוג. זה נמצא בתיעדוף גבוה ואשמח לעדכן אתכם כשיהיה חדש בעניין הזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה