מידע שימושי ואז הוא עונה לי ביבושת: "אין לי ילדים"! פדיחה לא נעימה שקרתה לי, איך מונעים את זה?

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
צריך שאנשים ילמדו פשוט לא לשאול שאלות את מי שמשוחח עימם (יותר כאלה שלא מכירים כ"כ, אבל תקף גם לאנשים שיש איתם יותר היכרות)
כלום.
יש המון על מה לדבר,
יכול להיות שחלק מנושאי השיחה לא בדיוק יהיו נעימים למשוחח איתם, אבל כל אחד (כמעט...)
רוצה שירגישו חופשי לדבר איתו.
אבל זה שונה ממצב בו תשאלו אותו שאלה שממש לא נוח לו להגיב עליה.
פוגשים אדם חדש?
אל תשאלו אותו על הורים שלו, על העבודה ילדים וכוווו (ברמה של פוגשים חבר, מספר שיש לו אח מעליו, אין צורך לשאול אם הוא נשוי... אולי לא?)

זה בסדר שתגידו שזה הגזמה.
יכול להיות שרק מי שהיה במקום של תמרון איך להגיב יבין....

ללמוד לא לשאול כלום על החיים של מי שאתה פוגש- זה נכס טוב....

וואוו קשה להסביר את זה בכתב...מקווה שהובן....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה