סקירה ה-נגן בה' הידיעה, למה?!

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה

א עד ת

משתמש רשום
מוכר אחר
ק.ש.
לכותב מוסמך ידוע לך לגבי איכות השמע ?? כיון שבביקורות נכתב שאין אפשרות לבחור באפשרות שמע גבוה
בתודה מראש
נ.ב. אני עדיין מחכה לעידכון שהבטחת כיון שגם את הנגן הקודם קניתי דרכך והייתי מאוד מרוצה.....

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
כל תקופה קניתי את הנגן התורן של רייזו RUIZU. לצערי האיכות הולכת ומתדרדרת. הנגנים המעודכנים עשויים מפלסטיק דק, תצוגה גרועה ולא מוארת.
אם יש דגם טוב עדכני אשמח לקבל המלצה. הייתי רוצה עם מסך מגע, אבל אין לי כוח למכשיר שאולי יש אולי אין בו WIFI.

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
כל תקופה קניתי את הנגן התורן של רייזו RUIZU. לצערי האיכות הולכת ומתדרדרת. הנגנים המעודכנים עשויים מפלסטיק דק, תצוגה גרועה ולא מוארת.
אם יש דגם טוב עדכני אשמח לקבל המלצה. הייתי רוצה עם מסך מגע, אבל אין לי כוח למכשיר שאולי יש אולי אין בו WIFI.
ההמלצה שלי היא על הדגם הזה
https://s.click.aliexpress.com/e/_oD55VGz (ק.ש.)
אני מעדיך לא להתעסק עם מסך מגע, הם לא נוחים ולא פרקטיים לשימוש כנגן MP3 פשוט
לא יודע למה התכוונת שהפלסטיק נהיה דק, ושאין תאורה

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
ההמלצה שלי היא על הדגם הזה
https://s.click.aliexpress.com/e/_oD55VGz (ק.ש.)
אני מעדיך לא להתעסק עם מסך מגע, הם לא נוחים ולא פרקטיים לשימוש כנגן MP3 פשוט
לא יודע למה התכוונת שהפלסטיק נהיה דק, ושאין תאורה
יש לי דגם של רייזו שהוא מתסכל וגרוטאתי מאוד, אחרי כמה C56 ודומי שהיו שהיו דומים אבל פלסטיקה טובה יותר. בלנד אצלם ואעלה.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי דגם של רייזו שהוא מתסכל וגרוטאתי מאוד, אחרי כמה C56 ודומי שהיו שהיו דומים אבל פלסטיקה טובה יותר. בלנד אצלם ואעלה.
IMG_20240827_173912.jpg
IMG_20240827_173919.jpg

IMG_20240827_173926.jpg

mmt3

משתמש צעיר
סליחה על ההקפצה
אבל אני מחפש לקנות נגן איכותי
צריך שהבלוטוס יהיה ברמת שמע גבוהה (אני משתמש באוזניות של Jabra)
ושיהיה נוח לתפעול
יש למישהו משהו להציע מניסיון ?!
כל מה שאתה צריך זה תמיכה בקודק aptx,
מעבר לזה אין שום משמעות ל'איכות השמע' של הנגן,
הכל נעשה בממיר והמגבר הפנימי של האוזניות ואין השפעה לנגן על האיכות (אולי מזערית ביותר בוודאי לא כזאת שתשתקף בג'ברה),
בכל מקרה 'איכות שמע' הוא מושג שצריך להבין, מהו, מה הגורמים לו, מהם ההבדלים בין הנגנים ש'עושים' את ההבדל באיכות, וכמובן צריך אוזניות ברמה גבוהה שישקפו את האיכות, סביר להניח שאין הבדל כמעט (אם בכלל)באיכות השמע בין הנגנים בסגנון הנ"ל,
איכות שמע אמיתית זה בנגנים ואוזניות ברמה אחרת לגמרי (פחות נוגע להאזנה דרך בלוטוס).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה