דרוש מידע התקשרו אלי מלוטו...

מצב
הנושא נעול.

הודיה יצחק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

ד. פריד

משתמש מקצוען
שמעתי מת"ח אחד שלוטו זה מס של טיפשים...
אגב, זה מחלוקת ראשונים אם יש איסור משחק בקוביה בהשתתפות בהגרלות. ולמעשה לפי השולחן ערוך אסור ולפי הרמ"א מותר, (יו"ד סי' רי"ז סמ"ח).

זיסהלה

משתמש מקצוען
מכתבים למערכת של יתד וקו החם של יתד מלאים בכתבות על הענין הזה
חד משמעי אין לענות להם בכלל אני רק שומעת את הפתיח "שלום אני מהלוטו " התשובה שלי "אני לא מעוניינת ומנתקת מידית !

אין דברים כאלה!

משתמש צעיר
כלל בסיס אצלי: כשמנסים למכור לי משהו ואומרים לי שאם אני לא נותנת תשובה עכשיו אני מפסידה את המוצר/ הטבה וכ'ו
אני אוטומטית אומרת לא. אפילו לא מנסה לשקול את זה.
בנתיים לא נראה לי שהפסדתי משהו...
ממש נכון
הרי אם הם באמת מרויחים ממך, יהיה שווה להם לחכות לתשובתך
התשובה היא - שהם רוצים להכניס אותך ללחץ שתסגרי (כי באמת זה לא משתלם)
סתם כלל לחיים
אף פעם לא לתת פרטי אשראי בשיחה נכנסת לטלפון
אני כל פעם שצריכה לשלם כסף לגז\ ארנונה וכו' אם הם מתקשרים להזכיר אני אומרת להם שאני אתקשר ואעשה את זה... ככה בטוח לי שמדובר בחברה ולא בעוקץ...
רק צריך להקפיד לא להתקשר למספר שהם מביאים לך,
אלא לבדוק בעצמך מה המספר
חברה שלי נפלה בעוקץ כזה
היא אמרה לו תביא את המספר אני אחזור אליך (בזק כביכול...) וכשחזרה למספר היה תקליט של בזק!!!!
אבל זה לא היה אמיתי
עקצו אותה.
ביטלה אשראי וכו... דרך ארוכה.

פ.נ

משתמש מקצוען
אני רואה כאן תגובות
ומזועזת לגבי
למה לא פונים למישטרה???

נ.ב

אגב לי היתקשרו מלא פעמים ובחיים לא חשבתי ביכלל להביא להם אשראי

גימפעל

משתמש מקצוען
שמעתי מת"ח אחד שלוטו זה מס של טיפשים...
אגב, זה מחלוקת ראשונים אם יש איסור משחק בקוביה בהשתתפות בהגרלות. ולמעשה לפי השולחן ערוך אסור ולפי הרמ"א מותר, (יו"ד סי' רי"ז סמ"ח).
כך אומרים בשם הרה"ג ר' הלל זקס זצ"ל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה