דרוש מידע התקשרו אלי מלוטו...

מצב
הנושא נעול.

גבינה צהובה!

משתמש צעיר
התקשרו אלי גם לפני שבוע,
שזכיתי וכו'.. ניסיתי לנפנף אותם ולא הצלחתי,
ואז אמרתי לו שאני רוצה לראות את השובר בעניים, מה הוא מכיל.. איזה מלונות וכו'...כי כך גם אני חשבתי,
לקחת את המלונות - ולבטל את העסקה,
לקח לי איזה עשר דקות לשכנע אותו לקבל את השובר, ואז הוא שלח לי שובר שלא אומרכלום,
ואז שוב עשר דקות אני משכנעת אותו שאני רוצה ממש את כל הרשימה של המלונות וכו'..
בשורה התחתונה הוא שלח לי בסוף ואז התברר העוקץ..
זה ממש, אבל ממש לא 50 במגוון מלונות
זה עד 50 אחוז, כשרובם זה עשר אחוז ,
ומדןבר במלונות וצימרים מעפנים...
ולא ביולי אוגוסט, ולא בשבתות ובחגים..
ועוד ועוד...

מסקנה שלי אם הייתי קונה את זה עוד הייתי צריכה לשלם מלאא כסף על המלון/ צימר

בקיצור לא שווה בכלל...
וזה עוד לפני שלא ידעתי שאי אפשר לבטל וכו'

לא להתקרב אליהם

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
התקשרו אלי גם לפני שבוע,
שזכיתי וכו'.. ניסיתי לנפנף אותם ולא הצלחתי,
ואז אמרתי לו שאני רוצה לראות את השובר בעניים, מה הוא מכיל.. איזה מלונות וכו'...כי כך גם אני חשבתי,
לקחת את המלונות - ולבטל את העסקה,
לקח לי איזה עשר דקות לשכנע אותו לקבל את השובר, ואז הוא שלח לי שובר שלא אומרכלום,
ואז שוב עשר דקות אני משכנעת אותו שאני רוצה ממש את כל הרשימה של המלונות וכו'..
בשורה התחתונה הוא שלח לי בסוף ואז התברר העוקץ..
זה ממש, אבל ממש לא 50 במגוון מלונות
זה עד 50 אחוז, כשרובם זה עשר אחוז ,
ומדןבר במלונות וצימרים מעפנים...
ולא ביולי אוגוסט, ולא בשבתות ובחגים..
ועוד ועוד...

מסקנה שלי אם הייתי קונה את זה עוד הייתי צריכה לשלם מלאא כסף על המלון/ צימר

בקיצור לא שווה בכלל...
וזה עוד לפני שלא ידעתי שאי אפשר לבטל וכו'

לא להתקרב אליהם
בולל מה שקרה לנו רק ששילמנו.....!

מה קרה?

משתמש רשום
אמרו לי לעשות מנוי ב198 שקל ואני מקבל מלון ומסעדות על החודש הראשון ואני יכול לבטל בכל רגע את המנוי
מה אתם אומרים ?
תגובות רק מבעלי נסיון בבקשה !!!
יש כמה חברות שעושות את זה .
אני עשיתי את זה והביאו לי איזה שובר, רובם בלי הכשר טוב ורובם צריך להוסיף כסף.
אחרי תקופה של חצי שנה ניסתי לבטל (ההסכם היה שעד חצי שנה א"א לבטל) שיכנעו אותי בלי סוף שבאמת זכיתי ולמה לא להמשיך (באמת זכיתי אבל אולי ב3 שקל בסכ"ה) יש להם כושר שיכנוע מטורף והם רק מסבירים איך המערכת שלהם השתדרגה וכו ...
לקח לי הרבה זמן להסביר להם שאין על מה לדבר.. ואז אמרו לי מה זה שנה בלי ביטולים.. למרות שאמרו לי וכתבו לי במייל שזה חצי שנה שזה היה בגלל שהתעקשתי.. מפה לשם הצלחתי לבטל אבל החיוב הבא ירד .. אחד אח"כ נגמר..
בגדול יש להם תוכנה שעושה את כל (אולי רוב) הכרטיסים ואז התוצאה מתחלקת בין כל הלקוחות ככה קראתי פעם ..

משה10 משה10

משתמש פעיל
אני אוהב שהם מתקשרים אלי
אני שואל אותם שיביאו לי שמות של אנשים שזכו והם כמובן אומרים שהם לא נותנים שמות
אני אומר להם אם זה כ"כ שווה למה את (הפקידה) לא עושה את זה
אז היא ענתה לי שאסור להם להשתתף כי הם עובדים בחברה
אז אמרתי לה למה את צריכה לעבוד בחברה עדיף לך להתפטר ולעשות מנוי פיס וכך תרוויחי יותר מלהיות פקידה בשירות לקוחות וכמובן אין לה מה לענות
ולפעמים אני אומר להם שאני מוכן לשלם, אבל... רק במזומן ושישלחו אלי שליח לקחת את הכסף והיא כמובן אומרת שאי אפשר ורק דרך האשראי ואז אני אומר להם מה הבעיה הרי הכי טוב מזומן
ואז אני אומר לה שאם א"א מזומן אז זה לא רלוונטי

בומבינו

משתמש פעיל
יש מישהו שהציעו לו להכנס להגרלה בלי תשלום?
איזה עוקץ יכול להיות במקרה כזה?
לא ביקשו פרטי כרטיס אשראי או משו...
רק שאלו אם להכניס להגרלה - כי הם עושים קמפיין.
מישו מבין?

CO2

עריכה לשונית היא חמצן לטקסט
מנוי פרימיום
בלתק חלקי

צריך פשוט להכניס לראש שאין כזה דבר כסף קל
אף אחד לא רוצה לתת לך מתנות בחינם בשווי אלפי שקלים
ואף אחד לא מרוויח מאות אלפי שקלים מלעשות אפצ'י

האש והמים

משתמש רשום
אלי הם גם התקשרו, אמרו שהם שמחים לבשר לך שזכית בהגרלה על כרטיסי לוטו למשך 8 חודשים. נשמע מבטיח! אז הפרטים של ההצעה הם כאלו: בגלל שלוטו מאד מאמינים בפרסום מפה לאוזן, הם החליטו להעלות להגרלה מספר משפחות שזוכות בהטבה של סבסוד מטורף: במקום לשלם 2000+ שקל לחודש המשפחות הזוכות משלמות רק239 ש"ח ונכנסות ל8 הגרלות כל חודש ובכלל, יש לחברה מומחים וסטטיסטיקאים שמוכנים למלא לי את הכרטיסים בחינם. בנוסף לכל - אני זכאית לחופשה חלומית בחצי מחיר! כל זה, בתנאי שאנחנו ממליצים לחברים ולמשפחה, כי כמות גדולה כ"כ של כרטיסים כל חודש, בטוח תביא עימה זכיה... וכן, יש להתחייב ל8 חודשים כי הם מאמינים שרק העקביות וההתמדה מביאה את הזכיה... ופה הטלפנית התחילה לבקש פרטים אישיים. רגע, אני עוצרת אותה , אני רוצה לחשוב על זה קצת. א"א-היא עונה- ברגע שאת מנתקת את השיחה ההטבה עוברת למשפחה אחרת. צריך עכשיו להחליט ולתת אשראי. בדקנו את זה קצת, תוך כדי שהיא ממתינה על הקו, קראנו את התקנון שמופיע באתר והחלטנו ללכת על זה. כבר באותו יום הם חייבו את החשבון ב 239 ש"ח למרות שכבר היה סוף החודש. מתי הלוטו הספיק לעשות 8 הגרלות- אין לדעת... קיבלנו בדואר את ההטבות שההובטחו לנו, מסתבר שההטבה היא עד 50 אחוז הנחה, שאפשר לממש אותם רק מסכום מסויים, בתאריכים מסויימים, בקיצור לא משהו שאפשר להנות ממנו... בחודש שאחרי, בתחילת החודש שוב חוייב החשבון, לקראת סוף החודש אנחנו מגלים שבוצע חיוב נוסף של 239 ש"ח, התקשרנו אליהם לברר את העניין, הם טענו שבגלל שחל חנוכה בחודש הזה, הלוטו ביצע עוד סדרת הגרלות ולכן נדרשנו לשלם עליהם... כאן התחלנו להבין שנקלענו לעוקץ... התחלנו להתכווח איתם שמה פתאום, סוכם איתנו על תשלום חודשי של 239 ולא פר הגרלה, הם טענו שבתקנון זה כתוב, כשקראנו את התקנו לפני ביצוע העסקה היה כתוב שם שהתשלום הוא על סדרה של 8 הגרלות שמתקיימת פעם בחודש.... כעת הם טענו שלפעמים בחודשים מסויימים כשחלים חגים, הלוטו מבצע הגרלות נוספות. מרגע זה רק התחלנו לחשוב איך אנחנו מבטלים את העסקה השקרית הזאת, אמרתי לנציגה בתקיפות שאני מעוניינת להפסיק עכשיו את המנוי, היא התחילה לשכנע אותי שחבל, והנה היא באה לקראתי ומפצה אותנו על זה, אמרתי לה שאני כבר לא מאמינה לאף מילה שלהם ושבבקשה לבטל את המנוי, היא אמרה שהתחייבנו ל8 חודשים וא"א לבטל, ממש עמדתי על שלי ואמרתי שחבל שהם משיגים את התוצאה ההפוכה ובמקום להמליץ עליהם לחברים אני רק יעשה את ההפך... היא אמרה שתבדוק את העניין ושיחזרו אלינו. אחרי כמה ימים חזר אלינו המנהל וניסה בכל הכוח לשכנע אותנו להישאר, הוא הסכים להוריד את המחיר ל150 ש"ח בחודש, אח"כ ל100, בסוף הוא הגיע ל89 ש"ח... אמרתי להם שאני לא מעוניין להמשיך עם חברה שמרמה את הלקוחות שלה, עמדתי על זה בכל תוקף, לאחר שיחה ארוכה מאד הוא נכנע ואמר לי "אני מברך אותך שתזכה באחת מההגרלות שעוד נשארו בסדרה ותבוא אלינו להתנצל" כמובן שלא זכינו בשקל.... וכאן המסקנות שלנו: אף פעם אל תסגרו על עסקה מתוך לחץ שמפעילה עליכם הטלפנית, גם אם אומרים לכם שזה רק להיום\השעה\הדקה לא ליפול בזה, תמיד תגידו שאתם מעוניינים לחשוב על זה ואם כן תחליטו לסגור, אני יכולה להבטיח לכם שהחברה תשמח מאד... אל תתפתו לכל מיני הצעות מפתות ומבטיחות, תמיד תבררו היטב מה עומד מאחורי, תקראו בעיון את האותיות הקטנות... אנחנו כבר שילמנו את המחיר... אבל שיעור לחיים זה בטח נתן לנו... קחו את הסיפור הזה לתשומת ליבכם, היזהרו משיחות דומות! אל תתפתו!

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען
אלי הם גם התקשרו, אמרו שהם שמחים לבשר לך שזכית בהגרלה על כרטיסי לוטו למשך 8 חודשים. נשמע מבטיח! אז הפרטים של ההצעה הם כאלו: בגלל שלוטו מאד מאמינים בפרסום מפה לאוזן, הם החליטו להעלות להגרלה מספר משפחות שזוכות בהטבה של סבסוד מטורף: במקום לשלם 2000+ שקל לחודש המשפחות הזוכות משלמות רק239 ש"ח ונכנסות ל8 הגרלות כל חודש ובכלל, יש לחברה מומחים וסטטיסטיקאים שמוכנים למלא לי את הכרטיסים בחינם. בנוסף לכל - אני זכאית לחופשה חלומית בחצי מחיר! כל זה, בתנאי שאנחנו ממליצים לחברים ולמשפחה, כי כמות גדולה כ"כ של כרטיסים כל חודש, בטוח תביא עימה זכיה... וכן, יש להתחייב ל8 חודשים כי הם מאמינים שרק העקביות וההתמדה מביאה את הזכיה... ופה הטלפנית התחילה לבקש פרטים אישיים. רגע, אני עוצרת אותה , אני רוצה לחשוב על זה קצת. א"א-היא עונה- ברגע שאת מנתקת את השיחה ההטבה עוברת למשפחה אחרת. צריך עכשיו להחליט ולתת אשראי. בדקנו את זה קצת, תוך כדי שהיא ממתינה על הקו, קראנו את התקנון שמופיע באתר והחלטנו ללכת על זה. כבר באותו יום הם חייבו את החשבון ב 239 ש"ח למרות שכבר היה סוף החודש. מתי הלוטו הספיק לעשות 8 הגרלות- אין לדעת... קיבלנו בדואר את ההטבות שההובטחו לנו, מסתבר שההטבה היא עד 50 אחוז הנחה, שאפשר לממש אותם רק מסכום מסויים, בתאריכים מסויימים, בקיצור לא משהו שאפשר להנות ממנו... בחודש שאחרי, בתחילת החודש שוב חוייב החשבון, לקראת סוף החודש אנחנו מגלים שבוצע חיוב נוסף של 239 ש"ח, התקשרנו אליהם לברר את העניין, הם טענו שבגלל שחל חנוכה בחודש הזה, הלוטו ביצע עוד סדרת הגרלות ולכן נדרשנו לשלם עליהם... כאן התחלנו להבין שנקלענו לעוקץ... התחלנו להתכווח איתם שמה פתאום, סוכם איתנו על תשלום חודשי של 239 ולא פר הגרלה, הם טענו שבתקנון זה כתוב, כשקראנו את התקנו לפני ביצוע העסקה היה כתוב שם שהתשלום הוא על סדרה של 8 הגרלות שמתקיימת פעם בחודש.... כעת הם טענו שלפעמים בחודשים מסויימים כשחלים חגים, הלוטו מבצע הגרלות נוספות. מרגע זה רק התחלנו לחשוב איך אנחנו מבטלים את העסקה השקרית הזאת, אמרתי לנציגה בתקיפות שאני מעוניינת להפסיק עכשיו את המנוי, היא התחילה לשכנע אותי שחבל, והנה היא באה לקראתי ומפצה אותנו על זה, אמרתי לה שאני כבר לא מאמינה לאף מילה שלהם ושבבקשה לבטל את המנוי, היא אמרה שהתחייבנו ל8 חודשים וא"א לבטל, ממש עמדתי על שלי ואמרתי שחבל שהם משיגים את התוצאה ההפוכה ובמקום להמליץ עליהם לחברים אני רק יעשה את ההפך... היא אמרה שתבדוק את העניין ושיחזרו אלינו. אחרי כמה ימים חזר אלינו המנהל וניסה בכל הכוח לשכנע אותנו להישאר, הוא הסכים להוריד את המחיר ל150 ש"ח בחודש, אח"כ ל100, בסוף הוא הגיע ל89 ש"ח... אמרתי להם שאני לא מעוניין להמשיך עם חברה שמרמה את הלקוחות שלה, עמדתי על זה בכל תוקף, לאחר שיחה ארוכה מאד הוא נכנע ואמר לי "אני מברך אותך שתזכה באחת מההגרלות שעוד נשארו בסדרה ותבוא אלינו להתנצל" כמובן שלא זכינו בשקל.... וכאן המסקנות שלנו: אף פעם אל תסגרו על עסקה מתוך לחץ שמפעילה עליכם הטלפנית, גם אם אומרים לכם שזה רק להיום\השעה\הדקה לא ליפול בזה, תמיד תגידו שאתם מעוניינים לחשוב על זה ואם כן תחליטו לסגור, אני יכולה להבטיח לכם שהחברה תשמח מאד... אל תתפתו לכל מיני הצעות מפתות ומבטיחות, תמיד תבררו היטב מה עומד מאחורי, תקראו בעיון את האותיות הקטנות... אנחנו כבר שילמנו את המחיר... אבל שיעור לחיים זה בטח נתן לנו... קחו את הסיפור הזה לתשומת ליבכם, היזהרו משיחות דומות! אל תתפתו!
בדיוק בשביל זה מתקשרים לחברת האשראי ומבטלים עיסקה
ואגב כדאי להקליט את השיחה איתם שהם לא מוכנים לבטל

ד. פריד

משתמש מקצוען
אני אוהב שהם מתקשרים אלי
אני שואל אותם שיביאו לי שמות של אנשים שזכו והם כמובן אומרים שהם לא נותנים שמות
אני אומר להם אם זה כ"כ שווה למה את (הפקידה) לא עושה את זה
אז היא ענתה לי שאסור להם להשתתף כי הם עובדים בחברה
אז אמרתי לה למה את צריכה לעבוד בחברה עדיף לך להתפטר ולעשות מנוי פיס וכך תרוויחי יותר מלהיות פקידה בשירות לקוחות וכמובן אין לה מה לענות
ולפעמים אני אומר להם שאני מוכן לשלם, אבל... רק במזומן ושישלחו אלי שליח לקחת את הכסף והיא כמובן אומרת שאי אפשר ורק דרך האשראי ואז אני אומר להם מה הבעיה הרי הכי טוב מזומן
ואז אני אומר לה שאם א"א מזומן אז זה לא רלוונטי
כשאני הצעתי לפקידה להתפטר ולעשות מנוי, היא טענה שמקום עבודה קבוע זה משהו אחר. (כנראה חידדו נהלים...) אז עניתי שגם 200 ש"ח קבועים בחודש זה משהו אחר...

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עוד מישהו מנסה להצטרף למצעד העקוצים?

רבקי 989

משתמש רשום
עני עשיתי קול של ילד ואמרתי להם שאני מתחת לגיל 18 ואסור להם להציע לי כזה דבר
ועוד דבר שהשיחה מוקלטת ואבא שלי יגיש תביעה נגדם
ואם זה זה נגמר
צריך ללמוד לדעת להגיד לאאאאאאא ושוב פעם לא
בלי הצגות למיניהם

האברך ממיר

משתמש מקצוען
אלי הם גם התקשרו, אמרו שהם שמחים לבשר לך שזכית בהגרלה על כרטיסי לוטו למשך 8 חודשים. נשמע מבטיח! אז הפרטים של ההצעה הם כאלו: בגלל שלוטו מאד מאמינים בפרסום מפה לאוזן, הם החליטו להעלות להגרלה מספר משפחות שזוכות בהטבה של סבסוד מטורף: במקום לשלם 2000+ שקל לחודש המשפחות הזוכות משלמות רק239 ש"ח ונכנסות ל8 הגרלות כל חודש ובכלל, יש לחברה מומחים וסטטיסטיקאים שמוכנים למלא לי את הכרטיסים בחינם.
ומה שאני עניתי להם, ששמונה הגרלות בחודש, זה 12*8= 96 ש"ח.
אז במקום לשלם 198 בשביל שמונה הגרלות, אני ימלא את הטפסים באופן עצמאי, במחיר של 96 ש"ח. ובנוסף הפרס כולו יהיה שלי אם אזכה, ולא יחולק בשווה עם עוד שש שותפים שהטופס נקנה בשביל כולם יחד.
בשלב הזה העבירו אותו לאחראי, שגם הוא נשאל את אותם שאלות ולא הצליח לספק תשובות ברורות.
כאן הסתיימה השיחה.
וצריך להיות טמבל מקצועי עם תעודה, כדי לשלם יותר מכפול בשביל אחד חלקי שש מסכום הזכיה המקורי של הטופס.
על הטענות של המומחים והססטיסטיקאים עניתי לנציגה שהדבר איננו קיים במציאות, כי לוטו היא הגרלה באופן אקראי, שאין שום אדם בעולם שיכול לנחש את המספרים שיעלו בגורל.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מה שאני לא מבין, מה זה 198 שקל, לי עלה מנוי 60 שקל בחודש ואחרי שהגשתי בקשה באתר לבטל את המנוי יתקשר אלי נציג והוריד לי 12 שקל, סך הכל עולה לי היום 48 ש"ח, הצעה כזו ?! נשמע פייק...
זה נשמע מנוי פיס ב60 ש"ח לחודש וזה כבר משהו אחר

תותית י.

משתמש מקצוען
אתה תותח, (אני אמרתי לנציגה, אני סתומה ומפגרת ולכן אני מפספסת את הזדמנות חיי...)
ומה שאני עניתי להם, ששמונה הגרלות בחודש, זה 12*8= 96 ש"ח.
אז במקום לשלם 198 בשביל שמונה הגרלות, אני ימלא את הטפסים באופן עצמאי, במחיר של 96 ש"ח. ובנוסף הפרס כולו יהיה שלי אם אזכה, ולא יחולק בשווה עם עוד שש שותפים שהטופס נקנה בשביל כולם יחד.
בשלב הזה העבירו אותו לאחראי, שגם הוא נשאל את אותם שאלות ולא הצליח לספק תשובות ברורות.
כאן הסתיימה השיחה.
וצריך להיות טמבל מקצועי עם תעודה, כדי לשלם יותר מכפול בשביל אחד חלקי שש מסכום הזכיה המקורי של הטופס.
על הטענות של המומחים והססטיסטיקאים עניתי לנציגה שהדבר איננו קיים במציאות, כי לוטו היא הגרלה באופן אקראי, שאין שום אדם בעולם שיכול לנחש את המספרים שיעלו בגורל.

תותית י.

משתמש מקצוען
סתם כלל לחיים
אף פעם לא לתת פרטי אשראי בשיחה נכנסת לטלפון
אני כל פעם שצריכה לשלם כסף לגז\ ארנונה וכו' אם הם מתקשרים להזכיר אני אומרת להם שאני אתקשר ואעשה את זה... ככה בטוח לי שמדובר בחברה ולא בעוקץ...

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
אני מסוקרנת אם הלוטו בארץ זה לא הלבנת כספים למקורבים. איך אפשר לדעת שזה לא פייק?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה