התקנת מכונה וירטואלית במחשב

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מנסה להתקין את תוכנת Oracle VM VirtualBox, ולהריץ עליה את לינוקס. וכשאני מנסה לפתוח, מגיעה לי השגיאה הבאה:

VT-x/AMD-V hardware acceleration is not available on your system. Your 64-bit guest will fail to detect a 64-bit CPU and will not be able to boot.

מה ניתן לעשות?
זה ממש דחוף לי....

תמונה1.png

shmu26

משתמש צעיר
אני מנסה להתקין את תוכנת Oracle VM VirtualBox, ולהריץ עליה את לינוקס. וכשאני מנסה לפתוח, מגיעה לי השגיאה הבאה:

VT-x/AMD-V hardware acceleration is not available on your system. Your 64-bit guest will fail to detect a 64-bit CPU and will not be able to boot.

מה ניתן לעשות?
זה ממש דחוף לי....

צפה בקובץ המצורף 544761
אתה צריך להפעיל את הhardware acceleration בתוך הBIOS, לפני שחלונות עולה.

shmu26

משתמש צעיר
זאת אומרת?
אני לא מספיק מבינה בזה....
קשה לתת הוראות מפורטות כי זה שונה בכל BIOS. את צריכה לחפש בגוגל איך עושים את זה בBIOS שלך. אם זה ASUS או חברה אחרת, אבל זה לא פשוט למי שלא מבין בזה, עדיף שמישהו אם קצת נסיון יפעיל לך את זה.
אבל נראה שאת יכולה להריץ לינוקס של 32 ביט. זה רק בעיה של 64 ביט. ככה זכור לי...

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קשה לתת הוראות מפורטות כי זה שונה בכל BIOS. את צריכה לחפש בגוגל איך עושים את זה בBIOS שלך. אם זה ASUS או חברה אחרת, אבל זה לא פשוט למי שלא מבין בזה, עדיף שמישהו אם קצת נסיון יפעיל לך את זה.
אבל נראה שאת יכולה להריץ לינוקס של 32 ביט. זה רק בעיה של 64 ביט. ככה זכור לי...
תודה,
ניסיתי באמת להריץ על ה32, אבל עכשיו כשאני פותחת הוא מראה לי כזה מסך:
תמונה3.png

shmu26

משתמש צעיר
קשה מאד לקרוא אבל הבנתי שהגירסה של לינוקס שבחרת זקוק ל64 ביט בחלק הפנימי שלו, לכן הוא לא יכול.
תשאלי בASKUBUNTU או ב
https://forums.linuxmint.com/
או בפורום אחר של לינוקס איזה DISTRO כדאי לך לבחור, או לחילופין אולי יהיה שם מישהו שמסוגל להדריך אותך בהגדרת הBIOS עבור 64 ביט
תדעי לך שVIRTUAL MACHINE זה סיפור, יש תמיד בעיות פה ושם.
אני משתמש בVIRTUALBOX אבל אצלי לינוקס הוא המארח (המחשב העיקרי) וחלונות הוא האורח.

shmu26

משתמש צעיר
זה אמור לעבוד לך:
MX LINUX 32 BIT
אבל אין לו ממשק עברית. הוא לא אובונטו אבל גם לא רחוק מאובונטו.

במקום מכונה וירטואלית, אולי תעשי אתחול כפול. אז אין מגבלה של 64 ביט.
אבל אתחול כפול לא תמיד קל לסדר. אם יש במחשב שני דיסקים קשיחים, יותר קל לסדר.

shmu26

משתמש צעיר
יש כאן הוראות לסדר את הבעיה של 64 ביט.
הדבר הראשון הוא לוודא שHYPER-V לא פעיל. תבדקי כמו שכתוב בהוראות.
אם הוא לא פעיל ויש עדיין בעיה (וככה הוא ברוב המקרים) צריך להיכנס לBIOS ולסדר את הענין. יש הוראות, אבל כל BIOS יש תפריט אחר, אז לא ברור עד כמה זה יעזור. יש להיזהר בשינויים בBIOS כי טעות שם יכולה לגרום שאי אפשר להריץ אפילו חלונות. כל טעות אפשר לתקן, אבל בינתיים, אין מחשב...
https://www.howtogeek.com/213795/how-to-enable-intel-vt-x-in-your-computers-bios-or-uefi-firmware/

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה