התקנה XP

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ניסיתי להתקין ווינדוס 7 של חותם בארדיסק חדש והוא לא הסכים לאשר את הקוד. ביררתי במייקרוסופט ולטענתם זה כי הוא צריך לשדרג ולכן צריך קודם להתקין XP.
לא ניסיתי להתקין XP ולכן אשמח לקבל כמה תשובות

א. האם ההתקנה קלה כמו ב7 או שהוא שואל קודים וכו' שרק מי שראה פעם איך מתקינים יכול להסתדר

ב. איך אני מדלג על השלב של המחיצות - אני לא צריך מחיצות

ג. מה אני עושה אם הוא יבקש איזה דרייבר של הלוח אם, איך אני פועל עם הדרייבר הזה

ד. איך אני מוחק את ההתקנה של ה7 לפני הXP

ולסיום אם אני יצטרך עזרה. מישהו יכול לשלוח לי באישי מס טלפון ליעוץ ובאיזה שעות אפשר להתקשר

[מיקרוספוט לא נותנים שירות ללקוחות חותם ולכן אני לא יכול להתיעץ איתם. גם דרך האתר שלהם לא הצלחתי]

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עוד שאלה שתחסוך לי זמן.
בריס , DVD, ושאר בעלי הנסיון הרב, יש דרך לא מסובכת להכניס כן את הקוד בלי להתקין את האקס פי [אני לא רוצה קוד פרוץ]
באם אין דרך אשמח לתשובות על השאלות לעיל

DVD COAN

משתמש מקצוען
תרשה לי להוסיף על תחושת לאחר השיחה עם נציג מיקרוסופט כי לא רק שלא קיבלת שירות
אלא גם עצת אחיתופל והסביר מדוע

בשאלה שעולה לעיתים לאנשים האם ניתן לשדרג מ-XP ישירות לחלונות 7 הענה כי התשובה הנכונה היא:

כן ניתן לשדרג. יותר מזה בהחלט לא ניתן לשדרג

מבולבל הא? אני הסביר

שלא כמו אנשים שמריצים ויסטה, לא ניתן לעשות מה שנקרא "שדרוג מחליף" מ-XP לחלונות 7. ככל הנראה מיקרוסופט לא רוצה לספוג שוב את מטר התלונות מצד משתמשי XP לאחר שניסו בשעתו לשדרג לויסטה. רמזים ברוח זו שחררה החברה בחודש אפריל בבלוג של חלונות 7: "הבנו כבר מתחילתו של הפרויקט הזה ששדרוג מחליף מ-XP לחלונות 7 לא יהיה חוויה שתספק את התוצאות הטובות ביותר. יש פשוט יותר מדי שינויים באופן בו המחשב מוגדר, ותמיכה לאחור בכל כך הרבה שינויים לא תוכל לספק איכות טובה כמו התקנה נקייה".

הסיבה נובעת מגרעין המערכת של מערכות ויסטה ו 7 השונה באופן משמעותי מאשר גרעין XP תהייה הסיבה אשר תהייה, נצטרך לעשות מה שנקרא "התקנה נקייה" של חלונות 7, מה שאומר שתצטרכו לאחר מכן לשחזר מידע אותו גיביתם, ליצור מחדש את כל ההגדרות, ולהתקין שוב את כל התוכנות. (למעשה, האפשרות "התקנה נקייה" לא מופיעה במסך ההתקנה של חלונות 7. צריך לבחור בהתקנה מותאמת אישית - Custom).

לכן במציאות קל ובקלות ניתן לשדרג מויסטה ו 7 מכיון שהם אותו גרעין

העצה הנכונה כלפיך היא כמו לכולם אל תשדרג תתקין 7
ובאשר לשאלותך

מה שמעניין אותי איזו גרסה של מערכת 7 ברשותך העזור לך בכך שמערכת הפעלה Microsoft Windows 7 יצאה לשוק במספר תתי גרסה השונים זה מזה הנקראים:

Microsoft Windows 7 Starter
Microsoft Windows 7 Home Basic
Microsoft Windows 7 Home Premium
Microsoft Windows 7 Professional
Microsoft Windows 7 Ultimate
Microsoft Windows 7 Enterprise

את בעית ההתקנה לא פירטת מה היא לכן קשה להסביר לך למה אתה לא מצליח להתקין

על שלב המחיצות לא ניתן לדלג זה חלק מאשף ההתקנה תצטרך רק להגדיר באיזו מחיצה אם קיימות לו מחיצות הוא יתקין את המערכת ותו לא

7 בשונה מ XP מאפשר לדלג על הזנת מפתח מוצר (וסתם לידע כללי ניתן להשתמש תמיד בדיסק התקנה עם קוד אחר ולאחר התקנה לבצע שינוי מפתח מוצר לקוד הלקוח במידה וקוד הלקוח תואם לאותו מוצר)

DVD COAN

משתמש מקצוען
ניחוש קל ומהיר מדוע אינך מצליח להתקין את המערכת במידה והמחשב תומך מערכות 7
בגלל בעיה בהגדרת המחיצות שלך
תוכל לפנות באישי לעזרה

bris

משתמש סופר מקצוען
התקנתי המון פעמים 7 של חותם , אבל אף פעם לא דרך הדיסק המקורי שלהם . תתקין עם התקנה רגיל של 7 (אתה יכול להוריד ממליון מקומות באינטנרט או לקחת מחברים - חפש SP1 כמובן) ורק את האקטיבציה תעשה עם המספר שלהם. - חשוב לא לסמן את האקטיבציה אוטומטית.

אם בכז הוא לא מסכים לאקטב - הודעת שגיאה 0xc004f061
שנה ברגיסטרי -
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Setup\OOBE

ל 0

ואז בשורת פקודה עם הראשות מנהל

slmgr.vbs - rearm

ואז לאקטב

Uב. אם בשופוא לא עובד עם הקוד שלהם , תעשה התקנה של 7 פרו ואז תעשה ANYTIME UPGARDE עם הקוד שלהם .

יש עוד כמה שיטות אם זה לא עובד.

bris

משתמש סופר מקצוען
האמת היא שאני לא מבין , אם באמת יש לך רשיון חוקי של XP (לא OEM) אז מה הבעיה ? ואם אין לך אז מה הטירחה בכל הסיפור, ממילא אתה לא חוקי באמת - כי יש לך רק רשיון שדרוג ואתה לא משדרג, אז חסר כבר שיטות להתקין 7 פרוץ ?

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נתחיל בשאלה הפשוטה הרשונה איך אני מוריד את מה שכבר התקנתי
ניסיתי להעלותXP וככה למחוק והוא לא נותן בכלל להעלות מהדיסק, וכן כלומר הוא מסרב בכלל להכנס לביוס ע"י F2

DDFF

משתמש פעיל
לביוס תנסה להיכנס דרך הDEL.
תריץ משהו חיצוני, (יש הרבה, HIREN BOOT CD...), תפרמט את המחיצה.
לאחר מכן תנסה להתקין ישירות 7 כמו שייעצו לך.

בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה