עזרה התנהגות של בנים קטנים

עשירה

משתמש מקצוען
ב"ה אין בעיה רפואית. זה נטו ילדותיות.
אנחנו חשבנו אולי לתת למי שעושה את זה לחוות גם את הניקיון של זה, עם ליווי שלנו. זה נשמע פיתרון טוב או מוגזם לדעתכם?
סליחה שאני שואלת, אתם אומרים שאין בעיה רפואית כי בדקתם או כי נראה לכם?
כי לפעמים נראה לנו שאין שום בעיה (זה לא משהו שאפשר לאבחן לבד, כן?) והילד גדול אז שישלוט על מעשיו.
הבן שלי היה בן 6 וכמה שהסברנו ואמרנו זה לא עזר. הוא היה ממש אומלל מהעניין.
ב"ה שעלינו על בעיית ההיצרות ואחרי ניתוח חזר הניקיון לשירותים.

מתחדשת❤

משתמש מקצוען
סליחה שאני שואלת, אתם אומרים שאין בעיה רפואית כי בדקתם או כי נראה לכם?
כי לפעמים נראה לנו שאין שום בעיה (זה לא משהו שאפשר לאבחן לבד, כן?) והילד גדול אז שישלוט על מעשיו.
הבן שלי היה בן 6 וכמה שהסברנו ואמרנו זה לא עזר. הוא היה ממש אומלל מהעניין.
ב"ה שעלינו על בעיית ההיצרות ואחרי ניתוח חזר הניקיון לשירותים.
איך יודעים?
רופא ילדים יכול לדעת או ישר לאורולג?
יש לי ילד שעושה קבוע ומגיע לו לקיר שמאחורי השרותים.
וחשבתי תמיד שזה הענין של העמידה שלו-שהוא מוציא את הבטן החוצה ומתעגל. ולכן זה.. או שהוא תופס עם הידיים אז זה עולה.
לא רוצה ללכת לרופא אורולוג סתם אם זה לא זה. רופא ילדים יודע משהו על זה?

RCEV

משתמש פעיל
הרבה פעמים בבית של ילדים קטנים יש לכלוך כי צריך להרגיל אותם ואין מה לחשוש משום בעיה, אלא א"כ במצב שעומדים עליו ומסבירים לו ורואים כמו שאמרו שזה כמו צינור סתום שמשפריץ רחוק, דבר שגם יכול לפתח זיהומים (דלקת בדרכי השתן) כי השתן שוטף את המקום ולא נותן לחיידקים לשהות ובמצב זה חיידקים יכולים להגיע לכליות ומשם לדם, בעיה זו של היצרות מצויה יותר בנימולים, ואורולוגים ומוהלים עדיין מחפשים להבין את הקשר, אך נוטים לומר שזה משפשופים של המקום בשבועיים שאחר הברית, וזה אחת הסיבות שהמוהלים בשנים האחרונות אומרים בתקופה שאחרי הברית להשכיב את המקום כלפי מטה, בכל מקרה זה טיפול ק צ ר ומאוד ק ל, (במאמר המוסגר יש בעיה נוספת של היפוספדיאס שהנקב לא באמצע אלא יותר כלפי מטה ויש בזה דרגות חומרה שונות לפי מרחק הנקב מהמקום (בעיות פוריות הינם רק במקרים קשים), אבל יתכן שמחמת זה הילד יתן קצת כלפי מטה, אבל ההורים תמיד ידעו על הבעיה לפני הברית ובמקרים מסיומים מיד לאחריה

Panda

משתמש מקצוען
מחילה מכבוד הציבור על הנושא, אבל זקוקים לעזרה מן המנוסים והיודעים, כי אנחנו לא מצליחים לפתור את זה.
האם מישהו נתקל בתופעה שילד קטן - במקום להשתמש באסלה, מלכלך בכוונה את סביבות האסלה?
מה שמדברים לא עוזר, אנחנו אפילו לא יודעים מי מהם עושה את זה. כל יום כל היום יש ריח נורא של אמוניה מחניקה.
מה עושים? ושוב מחילה על הנושא, אבל ללמוד אנחנו צריכים.
יש למישהי קישור למדבקות של הקליעה למטרה?
יש לנו חמש בנים צפופים:cautious:
הקישור בהמשך , אבל קודם הסיפור מאחורי המדבקה.
מי שעומד על ההמצאה הגאונית הזאת הוא לא אחר מאשר עובד ניקיון באחד משדות התעופה של אנגליה. אחרי שמצא את עצמו בכל יום מתמודד עם לכלוכים וריח הרע מסביב לאסלות בשדה התעופה , חשב על הרעיון של להדביק תמונה של זבוב באסלה ולאתגר את המשתמשים. ואכן זה עבד. משם זה התפרסם והפך להיות מוצר גלובלי. סיפור אמיתי

וקישור למדבקה:

שוקולד תות 143

משתמש פעיל
יאוו נושא כ"כ מתסכל...
למה באמת לא מקובל לעשות בבתים משתנות..?
(מכירה מישהי שיש לה רק בנים ובאמת עשתה בבית משתנה..... היא גרה בחו"ל אולי שם זה מקובל...;))
יש לי ב"ה שיירה בנים וכל אחד עד שאני מלמדת שוב ושוב ושוב ומסבירה וכו
ועדיין זה לא תמיד עוזר... באיזשהוא גיל זה עובר ב"ה

מלכלך בכוונה את סביבות האסלה?

לא הבנתי אם השאלה היא ללכלוך או להרטבות
לכלוך זה כנראה רגשי (מי שלכלך שינקה מנסיון עובד טוב אבל עדיין יכול להיות בעיה רגשית )

לנדור

משתמש רשום
עצה מנסיון.
הבעיה היתה בבית של כמה ילדים. כך שלא יכולנו לזהות ידו של מי במעל..... כל אחד זרק את זה על השני.
כל הפרסים והאיומים לא הועילו בשטח. עד ש- - - פשוט איימנו שאנו הולכים להתקין מצלמה נסתרת.... ומאז התופעה פסקה לחלוטין!!!!!

פישל לוי

משתמש מקצוען
הקישור בהמשך , אבל קודם הסיפור מאחורי המדבקה.
מי שעומד על ההמצאה הגאונית הזאת הוא לא אחר מאשר עובד ניקיון באחד משדות התעופה של אנגליה. אחרי שמצא את עצמו בכל יום מתמודד עם לכלוכים וריח הרע מסביב לאסלות בשדה התעופה , חשב על הרעיון של להדביק תמונה של זבוב באסלה ולאתגר את המשתמשים. ואכן זה עבד. משם זה התפרסם והפך להיות מוצר גלובלי. סיפור אמיתי

וקישור למדבקה:
המדבקות לא יורדות בנקיון, ההדפס שלהן לא משתפף?

י.נועה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

קבצים מצורפים

• 1663444987214.png
    1663444987214.png
    KB 93.2 · צפיות: 66

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תסתכלי פעם אחת, למשל אם הוא מתפנה באמצע המקלחת, שהכיוון הוא טבעי כמו שאמור להיות,
יש משהו רפואי, מצוי למדי, של היצרות בפתח. זה דורש התערבות רפואית, אבל אחת ההשלכות שמרמזות על זה, היא כיוון לא טבעי, מה שמקשה על מיקוד באסלה.
תודה רבה על הנ"ל
בעקבות זה (לא הייתי צריכה להתנסות במקלחת, הספיק לי לראות בשטח) לקחתי את הבן שלי שעוד לא בן 3 לרופא משפחה ואז לאורולוג ואכן הוא צריך ניתוח
איפה מומלץ לעשות ? בהדסה התור הראשון הפנוי הוא בשבט, איך אפשר להקדים?

fvi

משתמש חדש
אורולוג אבל אני חושב שכדאי כירורג
היינו אצל 2 אורולוגים שאמרו שצריך ניתוח
הלכנו לכירורג פרופסור רון ביליק במגדלי בסר
אמר שלא צריך ולאט לאט יפתח יותר
לא כ"כ האמנתי כי זה עניין של שנים הילד בן 6
ולאחר חודש לערך הילד אמר שכבר יותר טוב כששאלתי את הפרופסור למה האורולוגים אמרו שצריך?
ענה לי שזה העבודה שלהם

יונלה

משתמש מקצוען
את הבן שלי ניתחנו בשניידר אצל אורולוג ילדים עפ"י המלצתו של הרב בני פישר.

תתייעצו עם עסקנים, אך תדחו ניתוח אם אורולוג אמר שצריך,
ככל שהילד צעיר יותר הניתוח קל יותר וגם הבושה של הילד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה