התייעצות התיעצות בנוגע לחברת מיצוי זכויות בביטוח לאומי

יאיר 1234

משתמש צעיר
אשמח לעזרה מידיעה.
יש לי ילד שהגשתי בשבילו בקשה לקצבת נכות מהביטוח לאומי לפני כשנה - הבקשה נעשתה ע"י חברת מיצוי זכויות, וקבלתי הכרה ותקצוב מהביטוח הלאומי למשך שנה וחצי, חברת הזכויות גבתה לפי אחוזים את חלקה, כעת הם רוצים לגשת איתי יחד כדי להגיש חידוש בקשה לביטוח לאומי כדי לקבל עוד פעם אחוזים ואני רוצה לגשת לבד לביטוח לאומי וכך אני אחסוך לשלם להם, האם אני מחוייב מבחינה חוקית ללכת איתם? בחוק כתוב שזכותם לקבל 60 חודש, רק השאלה היא האם הכוונה היא, כשביטוח לאומי אישר מראש ל60 חודש הם יקבלו את חלקם, או גם כשאני מחדש בקשה אני חייב ללכת איתם יחד עד 60 חודשים?

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אשמח לעזרה מידיעה.
יש לי ילד שהגשתי בשבילו בקשה לקצבת נכות מהביטוח לאומי לפני כשנה - הבקשה נעשתה ע"י חברת מיצוי זכויות, וקבלתי הכרה ותקצוב מהביטוח הלאומי למשך שנה וחצי, חברת הזכויות גבתה לפי אחוזים את חלקה, כעת הם רוצים לגשת איתי יחד כדי להגיש חידוש בקשה לביטוח לאומי כדי לקבל עוד פעם אחוזים ואני רוצה לגשת לבד לביטוח לאומי וכך אני אחסוך לשלם להם, האם אני מחוייב מבחינה חוקית ללכת איתם? בחוק כתוב שזכותם לקבל 60 חודש, רק השאלה היא האם הכוונה היא, כשביטוח לאומי אישר מראש ל60 חודש הם יקבלו את חלקם, או גם כשאני מחדש בקשה אני חייב ללכת איתם יחד עד 60 חודשים?
אם זה החברה הידועה אז גם אם תעשה לבד הם יגבו ממך אחוזים :(

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

האיש והקלרינט

משתמש פעיל
בתקופה העכשווית לא מומלץ ב-כ-ל-ל ללכת לבד
נכנסה בהם רוח שטות לא כל הסבר והגיון
לא יודע מי החברה אבל עדיף בהרבה מאשר לבד

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
בכל מקרה בחוזה אמור להיות כתוב
מה תקופת ההסכם בינכם
אם זה כלול בתקופה
לכאורה את אמורה ללכת איתם.

סטנדר

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אשמח אם תענו לי על מקרה הפוך-
קבלנו קצבת נכות זמנית לשנה וחצי, החודש זה מסתים,
הגשנו לבד וקבלנו,
יש איזשהו שיפור במצב של הילד, האם כדאי להגיש שוב לבד? או דרך חברה?

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
תתיעצו עם הרב גולדנטל
מדגל התורה

אות וסמל

משתמש פעיל
בתקופה העכשווית לא מומלץ ב-כ-ל-ל ללכת לבד
נכנסה בהם רוח שטות לא כל הסבר והגיון
לא יודע מי החברה אבל עדיף בהרבה מאשר לבד
לא מדויק
תלוי מה העילה לתביעה
פורסם שנתפסו אנשים שרימו את הבט"ל ולכן הם חשדנים יותר (ובצדק)
יש סיבות שבט"ל משלמים מיד, ולא צריך עזרה ומי שלוקח עזרה בתשלום-מפסיד חלק ניכר מהקצבה
ולכן כדאי להתיעץ עם מי שמבין האם צריך חברה חיצונית או לא.

אני למשל הגשתי לבד (קראתי לפני כן המון והגעתי מוכנה ועם כל האישורים)
קיבלתי מיד
וכל ההתנהלות שלהם אתי היתה מעולה בחסדי ה'

יאיר 1234

משתמש צעיר
בכל מקרה בחוזה אמור להיות כתוב
מה תקופת ההסכם בינכם
אם זה כלול בתקופה
לכאורה את אמורה ללכת איתם.
זהו, שאין לי העתק מההסכם, אבל יש הרבה הגבלות חוקיות שאסור להם לעשות, כמו שכר הטרחה שקבוע בחוק, אז קשה לי לחשוב שזה משהו מנוגד לחוק, לכן מעניין אותי מה אומר החוק בעניין.

יעקביר

משתמש רשום
אשמח לעזרה מידיעה.
לכאורה אתה "תקוע" איתם 60 חודשים כמו שחתמת...
אתה צריך לבקש מכתב ויתור כי כתוב בחוזה מפורש שכל סכום עתידי וכו תאלץ להפריש להם גם אן אין קשר אליהם...

יאיר 1234

משתמש צעיר
לכאורה אתה "תקוע" איתם 60 חודשים כמו שחתמת...
אתה צריך לבקש מכתב ויתור כי כתוב בחוזה מפורש שכל סכום עתידי וכו תאלץ להפריש להם גם אן אין קשר אליהם...
מבחינה חוקית יש להם יכולת להחתים אותי על דבר כזה? (החוק מגביל מאד את שכר החברות)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה