דרוש מידע התייעצות על לימוד איפור כמקצוע

תמר אביטבול

תמר צלמת מאסטרית בניו בורן, צילומי חוץ ומשפחה.
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
היי אני חושבת לדבר עם תלמידות שלמדו איפה שאמרו לה שמומלץ ולשאול אותן איך המקום אם מכונים, אם הן ממליצות וזה ברמה, וככה תעשה השוואה וחקר מה עדיף על מה,
מלא הצלחות זה אחלה של מקוצע,
ואל תשכחי שבכל דבר עד שנכנסים לשוק אם זה מורה עד שמקבלת כיתה
ואם זה טכנות, זה גם מלא מפה לאוזן ועושים שיתופים עם צלמות, ולומדים שיווק ושיחת מכירה בד''כ זה מוצרף לקורס, ויש ליווי בעז''ה אם היא ככה חזקה ורוצה את זה ממש היא תצליח וכולם יעופו עליה!!!

מליון

משתמש מקצוען
ברור שלא לומדים הכל במקום אחד
מתחילים באחד ואני רוצה שהוא יהיה הכי טוב במידת האפשר
משיחות עם הרבה מאפרות דווקא למדו במקום אחד. ומדי פעם משתדרגות ולומדות טרנדים....
אני אוהבת במיוחד מאפרות שלמדו אצל ירין שחף.

חנה 5060

משתמש פעיל
אני חושבת שאם כבר לומדים ורוצים להתמקצע בזה אז ללכת ללימודים הגבוהים ביותר.
אין ספק שמי שלמדה איפור אצל ירין שחף האיפור שלה ברמה גבוה מאוד!
גם עדה לזורגן טובה!
(המאפרות המובילות בציבור החרדי הן אלו שלמדו במקומות מקצועיים)

שרי מלכה

משתמש צעיר
היי אני חושבת לדבר עם תלמידות שלמדו איפה שאמרו לה שמומלץ ולשאול אותן איך המקום אם מכונים, אם הן ממליצות וזה ברמה, וככה תעשה השוואה וחקר מה עדיף על מה,
מלא הצלחות זה אחלה של מקוצע,
ואל תשכחי שבכל דבר עד שנכנסים לשוק אם זה מורה עד שמקבלת כיתה
ואם זה טכנות, זה גם מלא מפה לאוזן ועושים שיתופים עם צלמות, ולומדים שיווק ושיחת מכירה בד''כ זה מוצרף לקורס, ויש ליווי בעז''ה אם היא ככה חזקה ורוצה את זה ממש היא תצליח וכולם יעופו עליה!!!
תודה ענקית!!!!

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
היי
אני בחורת סמינר
ולקראת סיום לימודי איפור
לא יכולה לתאר לך כמה זה נותן לי!!!!
פשוט מתנה שההורים המדהימים שלי פרגנו לי!

אני לומדת בשלוחה חרדית של יוסי ביטון וממש מרוצה מהשיטת לימודים, מהמורה האלופה ומהמזוודת איפור.
אבל לא מההתנהלות של היועצת לימודים ושל המנהלת של הבי"ס.
אבל סה"כ זה שווה מאד!
ממש ממליצה!

שרי מלכה

משתמש צעיר
היי
אני בחורת סמינר
ולקראת סיום לימודי איפור

אני לומדת בשלוחה חרדית של יוסי ביטון וממש מרוצה מהשיטת לימודים, מהמורה האלופה ומהמזוודת איפור.
אבל סה"כ זה שווה מאד!
ממש ממליצה!
תודה ענקית!!!!

שרי מלכה

משתמש צעיר
היי
אני בחורת סמינר
ולקראת סיום לימודי איפור

אבל סה"כ זה שווה מאד!
ממש ממליצה!
מה הכוונה התנהלות של היועצת והמנהלת?
זה מפריע למהלך הלימודים??
אשמח אם תוכלי לפרט

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה הכוונה התנהלות של היועצת והמנהלת?
זה מפריע למהלך הלימודים??
אשמח אם תוכלי לפרט
לאיזה שלוחה את מתכוונת לשלוח?
כי בעיר שבה אני לומדת הכל התחיל ברגל שמאל...
המורה שברה את המרפק ואז חיתנה את הבת שלה...
היועצת היא נהיתה עכשיו המנהלת והיא אישה מאד נחמדה אבל עד שהיא מקבלת את התשלום
וזה איכזב ממש!
למשל קיבלנו מייקאפים של חברה לא טובה שיש לה אינטרס לשווק וניסנו לבקש להחליף והיא כעסה ממש!
והיו עוד כמה דברים מאכזבים (למשל עכשיו אין לימודים מלפני החגים בגלל המלחמה- המור המפחדת להגיע לאזור שלנו)
אבל עכשיו היועצת הלימודים החדשה מהממת!! ויש עם מי לדבר! אז אני לא בטוחה שזה תקף לעכשיו
חוץ מזה הכל מהמם!! המורה מצוינת!! יש הרבה שיעורים, השיטה מקיפה ואינטנסיבית- בעיני זה מעולה כי זה נותן לנו המון ידע בעולם האיפור.

סה"כ אני ממש ממש ממליצה!
בהצלחה!

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם אני ישלח זה לשלוחה בביתר
אני לומדת פה
היו אצלינו קצת פשלות כמו שהבנת...
אבל יש פלוסים רציניים: אנחנו מתאמנות מתי שבאלנו בכיתת לימוד (בשעות שהחנות- סטייליש פתוחה) עם המוצרים שלהם, אנחנו יכולות לאפר שם לקוחות כל הזמן, במשך השנה שאחרי הקורס יש לנו השתלמויות חינם

שרי מלכה

משתמש צעיר
תודה !!
כמו שזה נראה יש פלוסים ויש מינוסים
אבל זה כנראה יש בכל מקום...
בכל מקרה תודה ענקית על הפירוט....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה