דרוש מידע התארגנות לאירוע עם ילדות איפור? תסרוקת?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ניק 2490

משתמש חדש
היו לנו 2 חתונות עכשיו ועשינו לאחיו שלי עם גבסניות
מנסיון זה הכי יפה והכי נח הולכים קונים כמה ענפים בחנות פרחים בלי להתחיל לחפש קישוטי שיער יפים ובמחירים שפויים
קנינו גבסניות פעם אחת השארנו אותם טבעיות ופעם נוספת ריססנו אותם (בחנות עשו לנו את זה...) כדי שיותר יתאים לבגד
כבר מצרפת תמונות...

ניק 2490

משתמש חדש
זה היה לי שילבתי בצמה...

1690890091864.png

שלמה לוי

הפקה מוזיקלית והקלטות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
משהי ריססה על גבסניות בזהב?ואיפה אני יכולה לקנות בבני ברק חומרים בשביל להכין לבד?ושאלה נוספת האם אפשר להכין ערב מראש?

naama m

משתמש פעיל
משהי ריססה על גבסניות בזהב?ואיפה אני יכולה לקנות בבני ברק חומרים בשביל להכין לבד?ושאלה נוספת האם אפשר להכין ערב מראש?
גבסניות אפשר לקנות בכל חנות פרחים
לא ניסיתי לרסס אבל מבחינת הפרח עצמו זה פרח שדי מחזיק מעמד, אפשר לשמור במקרר או לשים במים

פרומי א

משתמש צעיר
אנו לפני חתונה....
לילדות מגיל 3-7 איזה תסרוקות הולכות היום?
פתוח/סגור?
כתר/פרחים?

איפור?
איך מאפרים בגיל הזה?

אודה לכל טיפ.
בעיקרון הולך פתוח. רק שאם זה ילדות קטנות וזה קיץ אז אולי יהיה להם חם, וכדי סגור.
הולך היום או פרחיםויהלומים או סרט כלשהו(שיפון) אבל גם זהתלוי בתסרוקת שהם עושות...
אני מאמינה שלגבי איפור אם תשאלי מקצועית אז היא תדע להגיד לך יותר..
אבל אני לא חושבת שבגיל הזה הם צריכות יותר מסומק אודם ואולי בגיל שבע אז גם צלליות ורימל בקטנה כזה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה