דרוש מידע התארגנות לאירוע עם ילדות איפור? תסרוקת?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
בעיקרון הולך פתוח. רק שאם זה ילדות קטנות וזה קיץ אז אולי יהיה להם חם, וכדי סגור.
הולך היום או פרחיםויהלומים או סרט כלשהו(שיפון) אבל גם זהתלוי בתסרוקת שהם עושות...
אני מאמינה שלגבי איפור אם תשאלי מקצועית אז היא תדע להגיד לך יותר..
אבל אני לא חושבת שבגיל הזה הם צריכות יותר מסומק אודם ואולי בגיל שבע אז גם צלליות ורימל בקטנה כזה....
תודה!
החתונה הייתה לפני שנה....

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אני אשמח לשמוע מה הולך עכשיו??
לא יודעת מה הולך
קחי בחשבון תסרוקות לא מידי מורכבות, הרבה ספריי, ונוח.
כשהיינו קטנו הינו עושות מין קוקס מגולגל ומוסיפות קשת/ כתר

אס.מ

משתמש חדש
אני מחפשת מישהי שמכינה בנוה יעקב
יש אולי למישהי פרטים
אני צריכה זרים לראש ל-2 בנות גבסניות לבנות

מ. ש

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הולך עכשיו מה שהלך לפני שנה
עדיין מוברש בכל מיני וריציות, וקוס קטן למטה עם קרבולות או גלגולים באמצע
ונכנס גם הטוסטר שזה כמו מוברש רק חתוך יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה