תח"צ השתמשתם במעבר בתח"צ? בידקו שלא חויבתם

CO2

עריכה לשונית היא חמצן לטקסט
מנוי פרימיום
גם מה זה כל הקטע שאני צריכה לנחש כמה נשאר לי ברב-קו?

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
גם מה זה כל הקטע שאני צריכה לנחש כמה נשאר לי ברב-קו?
זה בדיוק הנקודה שמפלה בין הציבור הפרזיטי החילוני מחזיקי ה'נייד' בפרהסיה
לבין ציבור שומרי התורה והמצוות האמון על ביטחון המדינה על מלא.
-
נקודה אנטישמית זו, (סליחה, לא מצאתי מילה אחרת/שנאת עמהארץ לתלמיד חכם) אמור לעורר בכל אחד זעזוע עמוק כלפי משרד התחבורה החצוף, שיש כאלה שעוד מתייחסים אליו כגוף שצריך להתייחס אליו בכבוד ככזה שהוא בגדר 'נגזל', שצריכים להשיב לו כסף במקרה של קונפליקט בינינו
אם יבואו בחשבון מול החובות של האברך ששכח את הרב קו בבית ולקח בטעות את הרב קו הריק.( גם בזה מופלה האברך שאין לו אפשרות לדעת את ייתרת הרב קו)
אל מול חובות מגזלת משרד התחבורה לאברך, תיקחו את הפער ותמלאו את חסרון תקציב הישיבות שנגזל מאיתנו אם לא את כולו אז לפחות את חלקו הניכר!

English Tech

משתמש פעיל
זה בדיוק הנקודה שמפלה בין הציבור הפרזיטי החילוני מחזיקי ה'נייד' בפרהסיה
לבין ציבור שומרי התורה והמצוות האמון על ביטחון המדינה על מלא.
-
נקודה אנטישמית זו, (סליחה, לא מצאתי מילה אחרת/שנאת עמהארץ לתלמיד חכם) אמור לעורר בכל אחד זעזוע עמוק כלפי משרד התחבורה החצוף, שיש כאלה שעוד מתייחסים אליו כגוף שצריך להתייחס אליו בכבוד ככזה שהוא בגדר 'נגזל', שצריכים להשיב לו כסף במקרה של קונפליקט בינינו
אם יבואו בחשבון מול החובות של האברך ששכח את הרב קו בבית ולקח בטעות את הרב קו הריק.( גם בזה מופלה האברך שאין לו אפשרות לדעת את ייתרת הרב קו)
אל מול חובות מגזלת משרד התחבורה לאברך, תיקחו את הפער ותמלאו את חסרון תקציב הישיבות שנגזל מאיתנו אם לא את כולו אז לפחות את חלקו הניכר!
נקודה טכנית
צריך שבב שיודע לקרוא את הרב קו
ובמכשירים כשרים אין אותו
(אגב גם בסמארטפונים הישנים לדוג' אין אותו, ולמחשב קונים קורא כרטיסים מיוחד כדי להטעין)
אולי תצליח לשכנע את ועדת הרבנים להכניס שבב כזה לטלפונים הכשרים

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
נקודה טכנית
צריך שבב שיודע לקרוא את הרב קו
ובמכשירים כשרים אין אותו
(אגב גם בסמארטפונים הישנים לדוג' אין אותו, ולמחשב קונים קורא כרטיסים מיוחד כדי להטעין)
אולי תצליח לשכנע את ועדת הרבנים להכניס שבב כזה לטלפונים הכשרים
טכנית????? בקיצור כל הרב קו נולד בחטא
כאילו לא ידעו שהחרדים יש להם בעיה עם השבב
היו מוצאים פיתרון כמו כל חברה פרטית שמעוניינת בלקוחות
האפליה ברורה מאוד ואין צורך להצדיק אותה

English Tech

משתמש פעיל
טכנית????? בקיצור כל הרב קו נולד בחטא
כאילו לא ידעו שהחרדים יש להם בעיה עם השבב
היו מוצאים פיתרון כמו כל חברה פרטית שמעוניינת בלקוחות
האפליה ברורה מאוד ואין צורך להצדיק אותה
כשיצא הרב קו גם חילונים לא יכלו לבדוק כמה יש בו
אח"כ נולדה האפליקציה
ואח"כ נולדה האפשרות לבדוק כמה יש ברב קו דרך הסמארטפון

מאחר ולא חקרת את הנושא אני מציעה לך ללכת לעשות זאת לפני שאתה כועס סתם, יש דברים יותר חשובים לכעוס עליהם

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
כשיצא הרב קו גם חילונים לא יכלו לבדוק כמה יש בו
אח"כ נולדה האפליקציה
ואח"כ נולדה האפשרות לבדוק כמה יש ברב קו דרך הסמארטפון

מאחר ולא חקרת את הנושא אני מציעה לך ללכת לעשות זאת לפני שאתה כועס סתם, יש דברים יותר חשובים לכעוס עליהם
העובדה שמשרד התחבורה לא שינה אותו אחרי כל כך הרבה שנים שהאפליה ברורה, אין מה לחפש להצדיק אותם!
- עדיין אי אפשר להוציא תנועות אחרונות (חודשי) והטווח שכן אפשרי הוא רק בעמדות על הקו ? למה ?
- ובכלל הדוגמאות שהובאו כאן לעיל אומר דבר אחד-
שהמגזלה של משרד התחבורה עובדת בכל המרץ, וזה ההוכחה שהרב קו ואופן הפעלתו היא בעייתית מאוד
מה שמעמיד בחזרה את השאלה, למה הרב קו לא פועל על בסיס קוד בלבד ואחסנת המידע במחשב חיצוני?
כל טענות על בעיות בקליטת מיקום האוטובוס אינן במקומן היות שהאפליקציה בה משתמשים רוב משתמשי התח"צ גם אינה מצליחה לאתר מיקום בהרבה מקרים.

המלכה אסתר

משתמש רשום
הבוקר קרה לי באוטובוסים של דן בבני ברק, רק במקרה הבחנתי בזה....
פשוט צפצף לי על יתרה נמוכה מ10 ש"ח ומזה הבנתי שחויבתי שוב...
ואם לא היה מצפצף???

המלכה אסתר

משתמש רשום
זה אמור להיות חובת בעלי החברה של האוטובוס לזכות אוטומטית כשיש חיוב כפול!!!
אפילו רשות המסים כבר מעדכנת על זיכוי במס במעטפות הירוקות...

English Tech

משתמש פעיל
העובדה שמשרד התחבורה לא שינה אותו אחרי כל כך הרבה שנים שהאפליה ברורה, אין מה לחפש להצדיק אותם!
- עדיין אי אפשר להוציא תנועות אחרונות (חודשי) והטווח שכן אפשרי הוא רק בעמדות על הקו ? למה ?
- ובכלל הדוגמאות שהובאו כאן לעיל אומר דבר אחד-
שהמגזלה של משרד התחבורה עובדת בכל המרץ, וזה ההוכחה שהרב קו ואופן הפעלתו היא בעייתית מאוד
מה שמעמיד בחזרה את השאלה, למה הרב קו לא פועל על בסיס קוד בלבד ואחסנת המידע במחשב חיצוני?
כל טענות על בעיות בקליטת מיקום האוטובוס אינן במקומן היות שהאפליקציה בה משתמשים רוב משתמשי התח"צ גם אינה מצליחה לאתר מיקום בהרבה מקרים.
זה קצת (הרבה) סוטה מנושא האשכול, ויש על זה כבר אשכולות רבים
אם תרצה תוכל לפתוח אשכול חדש על האפליה המזעזעת הנ"ל ואם אתקל בו אשתדל בלנ"ד לענות לך

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
זה קצת (הרבה) סוטה מנושא האשכול, ויש על זה כבר אשכולות רבים
אם תרצה תוכל לפתוח אשכול חדש על האפליה המזעזעת הנ"ל ואם אתקל בו אשתדל בלנ"ד לענות לך
כמובן, רק שווה ללכת על תביעה ייצוגית! ולא להתעכב על זיכוי כזה או אחר

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לי זה קרה כמה פעמים
חוץ מלשלוח פניה ולקבל מייל שקיבלו את פנייתי לא קיבלתי תגובה.

בני. ו

משתמש רשום
למה לא תהיה אפשרות לתקף בכרטיס אשראי של בעל הכרטיס (ולמי שאין כרטיס אשראי אז הרב קו תחויב פעם בחודש דרך הוארת קבע) והחיוב תפעול כמו באפליקציה בעם בחודש לפי מה שמשתלם, כך שזה פתרון גם לחרדים

רוצה לעשות קופה?
תעבוד לפי הסדר הבא:
1. תעלה על קו פנימי ותשלם 6 שקל ברב קו
2. תעלה על קו בינעירוני ותשלם 12.5 שקל
3. תרד בעיר השניה ותעלה שוב על אוטובוס פנימי (תוך 90 דקות מהנסיעה הראשונה) ותעביר שוב את הרב קו
אמורה להיות לך נסיעת מעבר מסעיף 1, אך הפלא ופלא, אתה מחויב שוב ב6 שקל
4. חזור על סעיפים 1-3
5. גש לבית המשפט הקרוב לעיר מגוריך
6. אתה כבר יודע למי לתת מעשרות...

זה קורה תמיד כשיש נסיעה בינעירונית באמצע
רעיון חמוד ...
זה עובד ???מניסיון ???

י ס

משתמש פעיל
פרסום וקופי
אני לא מבין, איך אני אמור לבדוק את כל הקטע הזה? איך אני אמור לדעת כשזה קורה? אם המכשיר של התיקוף מראה הודעה על מעבר זה בסדר?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
לאפליקציה יש גיבוי - האפשרות לשלם ברב קו
במידה והרב קו יחייב חיבור רציף בין האוטובוס לאינטרנט זה לא יעבוד במקומות רבים שאין בהם קליטה.
גם במקרה של תקיפת סייבר או נפילת הרשת - תשלום ברב קו ללא חיבור לרשת הוא אמין יותר

לאפליקציה יש גיבוי - האפשרות לשלם ברב קו
במידה והרב קו יחייב חיבור רציף בין האוטובוס לאינטרנט זה לא יעבוד במקומות רבים שאין בהם קליטה.
גם במקרה של תקיפת סייבר או נפילת הרשת - תשלום ברב קו ללא חיבור לרשת הוא אמין יותר
זאת אומרת שבמקום שאין קליטה אז מי שעם אפליקציה לא ישלם ואני אצטרך לשלם ???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה