השקעות השקעה בכנפי נשרים

האורות

משתמש פעיל
נכון הוא הדבר שמי שלא מסתכן - לא מרוויח בענק.
הענין הוא שמרבית המסתכנים אכן מפסידים בענק. ורק המיעוט מתעשר.
ובכל זאת בגלל המיעוט שהצליח אנשים ממשיכים לחלום את חלומות העושר . ואז במקום לשלם חובות ברוגע עד גיל 80 - נחנקים מחובות כבר בגיל 30...

ככל שמדובר בהשקעות מהסוג הנ"ל - הסיכנוים להפסד עולים פלאים.
זה לא רעיון להשקעה שעלה לכם - זה מישהו שמגייס את כספכם עבור השקעה שלו . מה שמוריד את אחוזי הסיכוי.
ממש. אבל ממש לא נכון.
מאיפה הנתון הזה???

תחום הנדל"ן הוא התחום המרוויח יותר בעולם בכלל ובארצנו הקדושה בפרט.
ברור שמי שעושה בלי לקחת עצה, יש לו סיכוי להיכשל.
אבל זה גם כשקונים טוסטר באושר טיים.

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
בפרוייקט אחד שבדקתי היו משרדים בגודל 25 מטר כשבסופו של דבר בנטו זה יצא 15 מטר!!
אגב, בפרוייקט ההוא הייתי עם סוכנת המכירות בשטח, והיא שקרה בגסות.
עדיין לא היתה חלוקה בין המשרדים והיא הראתה לי שמכאן עד כאן זה 25 מטר!
והיא התעקשה על כך למרות שאמרתי שזה לא נראה לי כ"כ גדול.
מלבד זאת היא דברה על מחירי שכירות לא הגיונים לחלוטין
ראיתי כמה וכמה שנפלו בפרוייקט הזה
אני מדגיש שלא מדובר על הפרוייקט בכנפי נשרים

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ממש. אבל ממש לא נכון.
מאיפה הנתון הזה???

תחום הנדלן שמרוויח זה אנשים שיש להם את הקשרים והיכולת לשלם עבור ידע איזה קרקע תופשר, ואח''כ לדאוג שיאשרו שם תב''ע של בניינים ענקיים, ואותם אנשים לא צריכים את הכסף שלכם -
אתם מכירים אנשים רגילים שנתנו להם להשקיע בהולילנד למשל? או בגני גאולה, או ברב שפע? גם אם הם היו מתחננים לא היו נותנים להם להשקיע שם שקל אחד, אף אחד שם לא היה צריך את הכסף שלכם.
זה אנשים שהצליחו לגרום לסגירת שדה דב בשביל לבנות שם.
רק האנשים הנ''ל מרוויחים מליונים מתחום הנדל''ן.
שאר האנשים מרוויחים סכומים סבירים מדירה או שתים להשקעה, לא קרקעות לא משרדים לא חנויות ולא נעלים.

האורות

משתמש פעיל
חיים
ממש. אבל ממש. לא נכון שמרווחים רק מהפשרת קרקעות וכדו,
כל כך לא נכון, למרות שיש הרבה אנשים שמתאהבים בפחד.
בהנ"ל מרוויחים יותר מהסטנדרט. זה נכון.

אם היית יכול לקחת באופן מדגמי אנשים שהשקיעו בנדל"ן באופן סולידי, דהיינו נכס רגיל להשקעה, תראה רוב ברור ומוחץ לטובת אלו שהרוויחו.
פשוט מי שמפסיד צורח בראש חוצות - ובצדק רב.
מי שמרוויח נהנה לעצמו בשקט.

מה שאני אומר, תתייעצו עם אנשי מקצוע ותהיו מהמרוויחים.

אגב א,
פותח האשכול לא פוחד מלהשקיע בנדל"ן,
הוא רק מברר אם זאת השקעה ראויה,
העליתי נקודות למחשבה באשר לסוגיא הספציפית,
ובאופן כללי שלהתחיל לסיים התייעצות נדל"נית בפרוג,
- עם כל הכבוד - זה לא מתאים.

אגב ב
אין בכל מה שכתבתי עד עכשיו
שום חוות דעת לגבי הפרוייקט נשוא אשכול זה.

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
דברים נוספים שצריך לבדוק,
האם הרישום בטאבו מחולק לתתי חלקות וישנו רישום נפרד לכל משרד או שיש רישום כללי של כל הקומה על שם הרוכשים כשלכל אחד ישנו אחוז מסויים.

כשמבררים על מחירי השכירות באזור/ביד 2 צריך לבדוק:
כמה גודל המשרד נטו
האם הסכום כולל מעמ
האם הסכום כולל דמי ניהול
האם הנתונים דומים, מה מיקום המשרד, מה מציע החלל המשותף וכד'

שימו לב לגודל הבניין ומה ייעודו
אם כולו מיועד למשרדים, זה אומר הצפה בשוק וקושי להשכיר במחיר טוב (אם בכלל) לפחות בתקופה הראשונה
כשבזמן הזה צריך לשלם על משרד ריק ארנונה בתעריף של עסקים ודמי ניהול תוך כדי התשלומים לבנק...

נערך לאחרונה ב:

קצרה

משתמש מקצוען
ממש. אבל ממש לא נכון.
מאיפה הנתון הזה???

מי שמרוויח בנדל"ן . עובד בנדל"ן. עובד עבודה קשה ומרוויח.
הוא מבין בתחום ועובד קשה. זה לא כסף קל.
מי שרק משקיע את כספו בכל מיני תקוות - לרוב מפסיד.

הנתון הזה נובע באופן יחסי מכמות העשירים מול כמות המשקיעים בנדל"ן וכמות המסובכים בחובות. כל עוד יש הרבה משקיעים בנדל"ן ועשירים מעטים - הרי שהוכחתי את עצמי.

לפי תגובותיך אני מבינה שאתה משקיע בנדל"ן.והיות ואתה כאן בפורום - אני מניחה שאתה עדיין בשלב החלומות על העושר.
הנחות כאלו ....

הדרך היחידה לעשות כסף קל - היא לשכנע אנשים להשקיע אצלך ואז להיעלם עם הכסף...

האורות

משתמש פעיל
אני מאמין בשיתוף ידע. בדיון מכובד וענייני.

אני מבין שהכי קל זה לפחד. השאלה אם זה הכי חכם.

90% מהעסקים פה נסגרים בתוך 5 שנים,
מה זה אומר? שבישראל אי אפשר לפתוח עסק?
שאנשים בישראל לא קונים?
שאי אפשר למכור?
שלהצליח בעסק זה שייך "רק" לעשירים?

ממש לא.
זה אומר שבשביל לבנות עסק טוב זה אומר שצריך לעשות את זה בצורה מקצועית.
זה מתחיל מבירור על המוצר, על הביקושים, על התחליפים, על מיקום העסק, על השיווק וכו' וכו'
אבל להגיד שאי אפשר להרוויח מפתיחת עסק?
טעות מרה.

אם יש מישהו מסביבך שיכול להרוויח ע"י השקעת הכסף
אבל בגלל שצווחו לו "לא לא לא" "מסוכן מסוכן מסוכן" בלי לברר ובלי לדעת
זה עוול.
בנאדם שיכל להרוויח ולחתן ילדים בכבוד,
אבל במקום זה מתרוצץ בגמחים ונשאר בעל חוב עד זקנה ושיבה
זה עוול.

מה שאני אומר - לכו לאנשי מקצוע.

כמובן יש לכבד את מי שאומר "לא" אם הוא בעל ניסיון בתחום.
אם אין לו ניסיון המילה שלו שווה כקליפת השום (כמו כל מי שאין לו ניסיון ומחווה דעה באותו תחום)

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
לענייננו:
צריך לקחת כמה פרמטרים בחשבון:
א. האם זה חכם להכניס כסף חי לתוך השקעה?
אני יסביר בקצרה למרות שזה הסבר ארוך:
הסוד של נדל"ן זה מינוף, ככה עושים כסף בנדל"ן
כשממנפים טוב מקבלים תשואה גבוהה
ככל שיש יותר כסף חי (הון עצמי) בעסקה,
כך העסקה ניעשית פחות תשואתית
ולכן צריך לבדוק עם על פניו העסקה טובה לעומת דברים שיש בשוק.

תוכל להסביר את הסעיף הנ''ל?

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
לא יאומן כמה אפשר לשקר על הציבור החרדי
ראיתי עכשיו פרסומת על השקעה:
מיוחד לאנ"ש, רגע לפני שיוצאים לשיווק בציבור הכללי
אני מכיר טוב את הפרוייקט הזה הוא כבר משווק קרוב לשנה לציבור הכללי וכנראה ללא הצלחה גדולה, אז פונים לציבור החרדי
כל אחד יכול לבדוק זאת בחיפוש קצר ברשת
גם אני כמעט נפלתי בפח הזה
אל תתפתו לרגע למראה חרדי/בהמלצת רבנים/שומרי שבת/

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני מאמין בשיתוף ידע. בדיון מכובד וענייני.

אני מבין שהכי קל זה לפחד. השאלה אם זה הכי חכם.

שאנשים בישראל לא קונים?
שאי אפשר למכור?

אני חוזר על הדברים שכתבתי קודם,

השאלה היא כאמור למה הם צריכים אותך, הרי יש עשרות אנשים (וגופים) שהכסף שלהם שוכב והם מחפשים מה לעשות איתו.
בכל הדוגמאות שהזכרת כגון סיכון בקניית רכב , השאלה הזו לא קיימת.
דבר נוסף: אין כמעט תחום דומה להשקעות שיש בו בורות עצומה בציבור בצורה שאין דומה לה, וגם אין מישהו ידוע שאתה יכול באמת לסמוך עליו שאין לו איזה שהם אינטרסים, ואם מצאת מישהו כזה הדבר הראשון שהוא אומר לך תברח מהר, ועליו אתה אומר שזה לא חכמה להגיד לא?

כל דבר שזה לא רק להשקיע כסף אלא גם לעבוד (כמו פתיחת עסק), זה לפחות מתרץ חלקית את השאלה למה העשירים לא השקיעו שם - כי הם לא מעוניינים לעבוד.
כל דבר שזה רק לשים כסף והוא מכפיל ומשלש את עצמו, אפילו עם סיכון מסויים כמו הפרויקטים שהזכרתי [הולילנד, רב שפע - תנובה, וגני גאולה], אז גם אם תרצו לא יתנו לכם להשקיע שם, יש אנשים שמוכנים לשלם כדי שיתנו להם להשקיע בכאלה מקומות.

ואין דבר כזה כל מקרה לגופו, כי בשוק שקיימים 95% נוכלים ורמאים וטירונים ומדומיינים אז כל אחד בחזקת חשוד. ואם אתה לא מומחה בתחום אל תיגש אפילו אם יש לך כמה מליונים בצד, כי [כמעט] אין היום מישהו שאתה יכול לסמוך על מילה שלו בתחום הזה.
אם אתה רוצה להתפרנס מהשקעות [וכמובן יש לך כסף להשקיע] לך תלמד את התחום כמה שנים טובות, ותעשה הרבה שימוש, ואז תתחיל בהשקעות מזעריות כגון לקנות דירה להרחיב לשפץ ולמכור ותראה כמה גם זה לא פשוט בכלל [שכנים מיסים קבלנים פועלים], ואז תבין מה זה אומר לקנות קרקע של אבטיחים ולהקים שם עיר שלמה.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
@האורות
תודה לך על כל תגובה!
פשוט כל מילה פנינה!!
וכדי לחזק את דבריו,
אני מעידה על עצמי, שאני לא עשירה, ולא מיליונרית, סך הכל אחת שחסכה כמה שקלים,
כן, השקעתי במספר דברים, ובמספר תחומים, ביניהם גם נדל"ן,
ובנדל"ן בשנים מסוימות התשואה הייתה 25%.
רק באה להגיד, שלהרוויח 10% בשנה, זה ממש לא בשמים, ורוב ההשקעות שלי, עושים את זה ויותר.
כמובן, לא לעשות שום השקעה!! בלי ללמוד טוב את הנושא, ולהתייעץ, וכו',
וגם אחרי זה לזכור, שבכל השקעה גם אם לא מרמים אתכם, אפשר להפסיד, ככה זה, אם אין סיכון, אז אין סיכוי.
לדוגמה, לעשות חסכון בבנק, הרווח הוא די אפסי, לעומת זאת הסיכון שהקרן תימחק הוא גם אפסי, [שהבנק יפשוט את הרגל וכדו'].
לגבי הפרויקט בכנפי נשרים, אין לי שום מידע.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ובנדל"ן בשנים מסוימות התשואה הייתה 25%.

אתם מדברים על כמה שנות פריחה, שדירה בירושלים שנקנתה ב600,000 לפני 12 שנה, כיום נמכרת ב 1,300,000.
מי שאז קנה עשה עיסקה טובה, אבל המגמה נחלשה בשנים האחרונות, וכנראה ההכפלה הזו לא הולכת לקרות שוב כ"כ מהר.
היו עוד כמה השקעות כאלה במהלך ההיסטוריה ניקח דוגמא קיצונית, אנשים שקנו קרקעות בא"י לפני 300 שנה בגרושים. בסדר, אז מה זה אומר שמבחינה כלכלית הם עשו נכון? האם שוה לקנות קרקע במדבר סהרה? [אגב אלו שקנו קרקעות בא"י עשו זאת מבחינה אמונית/רוחנית/אידאולוגית, ממש לא בתור השקעה כלכלית רציונלית].

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אתם מדברים על כמה שנות פריחה, שדירה בירושלים שנקנתה ב600,000 לפני 12 שנה, כיום נמכרת ב 1,300,000.
מי שאז קנה עשה עיסקה טובה, אבל המגמה נחלשה בשנים האחרונות, וכנראה ההכפלה הזו לא הולכת לקרות שוב כ"כ מהר.
היו עוד כמה השקעות כאלה במהלך ההיסטוריה ניקח דוגמא קיצונית, אנשים שקנו קרקעות בא"י לפני 300 שנה בגרושים. בסדר, אז מה זה אומר שמבחינה כלכלית הם עשו נכון? האם שוה לקנות קרקע במדבר סהרה? [אגב אלו שקנו קרקעות בא"י עשו זאת מבחינה אמונית/רוחנית/אידאולוגית, ממש לא בתור השקעה כלכלית רציונלית].[/user]
אני מדברת על כך, שקניתי דירה להשקעה בפריפריה לפני כ-6 שנים, [לא 12] ובתוך כ-4 שנים!!
מחיר הנכס הוכפל, שזה אומר 25% תשואה. [ועוד לא חישבתי גם את השכירות שקיבלתי]
ולהגיד שהיום א"א להרוויח יפה, זה ממש לא נכון!!
נ.ב. תשאלו גם את כל המשקיעים הגדולים, שאתם חושבים שהם לא נופלים בשום עסקה אף פעם, אז זהו, שזה ממש ממש לא נכון!!
רק מה ההבדל בינם לביניכם, שהם לא נתנו לפחד לנצח אותם, ורוב הפעמים הצליחו, ולעתים גם הפסידו, [רוב העשירים גם לא נולדו עשירים]

ניו פייס

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ואם הכסף הזה נח לי סתם ללא תזוזה בשביל קניית דירה?! אבל לדירה אני צריכה לעשות משכנתא שלא בטוח יאשרו לי כי הוא על סכום מאוד גבוה, אז גם לא להשקיע? לא חבל אפשר בינתיים להרוויח אפילו 1500 ש"ח לחודש. עדיף מכלום...

קצרה

משתמש מקצוען
ואם הכסף הזה נח לי סתם ללא תזוזה בשביל קניית דירה?! אבל לדירה אני צריכה לעשות משכנתא שלא בטוח יאשרו לי כי הוא על סכום מאוד גבוה, אז גם לא להשקיע? לא חבל אפשר בינתיים להרוויח אפילו 1500 ש"ח לחודש. עדיף מכלום...

וכשלוקחים סיכון גבוה ומשקיעים בסיכון גבוה.
פירוש הדברים שיש יותר סיכוי (שלכן הסיכון הוא גבוה) שבמקום שהכסף ישכב סתם ככה - הוא יתאדה לרוח.

קצרה

משתמש מקצוען
שאנשים בישראל לא קונים?
שאי אפשר למכור?

השוואה לא דומה.
מי שפותח חנות - עובד קשה מאד.
כל ההשקעות של כסף קל לא דומות.
מי שיעבוד קשה בהשקעות - דומה למי שפותח עסק.

מי שפותח עסק "מהצד" כשמישהו אחר עושה עבורו את הרכישות וההחלטות והוא בכלל ראשו ורובו בעבודה אחרת - יהיה בטוח בין הנכשלים.
כך גם כל מי שמנסה "להכנס" מהצד להשקעות שמוצעות פה ושם. והוא לא "עובד" בתחום ההשקעות או הנדל"ן והופך אותו לביזנס שלו.

A052

משתמש סופר מקצוען
אבל לדירה אני צריכה לעשות משכנתא שלא בטוח יאשרו לי כי הוא על סכום מאוד גבוה
גם למשרדים המדוברים צריך משכנתא, כפי שנכתב בהודעה הפותחת שהון עצמי נדרש 350,000, מה שאומר שהשאר זה במשכנתא...

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
פורסמה כתבה על הר' טירר מייסד "שמש רכבים" שיתאפשר לקנות השקעה - משרד בבנין משרדים בכנפי נשרים , הבניה כבר החלה. במחיר של הון עצמי 350 אלף ש"ח ותשואה חודשית בסך 2800 שח.
מישהו מכיר או יודע האם להיכנס לזה או שלא .
פרטים יעזרו...
הם מוכרים משרד של 15 מ"ר ברוטו ב300 אלף ש"ח וטוענים שניתן לקבל על שכירות בסך 2800 ש"ח, כל אחד מוזמן לעשות חיפוש בגוגל משרדים להשכרה בירושלים, ויראה שהמחיר הממוצע למטר הוא 70 ש"ח שזה יוצא 1050 ש"ח חודשי איך הם הגיעו ל2800 ש"ח, לא יודע.

במיוחד שלא תיתכן בעולם תשואה של כ10% שנתי שהיא אמיתית.
באופן כללי התשואה במשרדים הוא בין 9% ל11%.

אפרים

משתמש פעיל
פורסמה כתבה על הר' טירר מייסד "שמש רכבים" שיתאפשר לקנות השקעה - משרד בבנין משרדים בכנפי נשרים , הבניה כבר החלה. במחיר של הון עצמי 350 אלף ש"ח ותשואה חודשית בסך 2800 שח.
מישהו מכיר או יודע האם להיכנס לזה או שלא .
פרטים יעזרו...

אם טירר מעורב בפרוייקט, שווה לבדוק אותו. הוא אדם רציני, מנהל ישיבת אור ישראל ובעליה של חברת שמש רכבים.

אם מישהו יכול לסרוק לי את הכתבה, אודה לו מאוד, אשמח ללמוד ממנה מעט לפני שאני בודק עם טירר.

לגבי מה שהוזכר לעיל על שתי אפשרויות בניה שיש בכנפי נשרים, אם אני מדייק את הודעת פותח האשכול, מדובר על בנין שכבר נמצא בבניה, ואולי מדובר על התוספת של כמה קומות, מעל הבנין שבו נמצאים משרדי תאגידי השידור כאן.

לעניין הרכבת הקלה, יתכן שההשקעה היא מדורגת ומתחשבת בהתקדמות ביצוע עבודות הרכבת. (שעדיין לא ברור מה בדיוק התוכניות, יש דיבורים שדוחים אותה בשנתיים)

אפרים

משתמש פעיל
הם מוכרים משרד של 15 מ"ר ברוטו ב300 אלף ש"ח וטוענים שניתן לקבל על שכירות בסך 2800 ש"ח, כל אחד מוזמן לעשות חיפוש בגוגל משרדים להשכרה בירושלים, ויראה שהמחיר הממוצע למטר הוא 70 ש"ח שזה יוצא 1050 ש"ח חודשי איך הם הגיעו ל2800 ש"ח, לא יודע.

באופן כללי התשואה במשרדים הוא בין 9% ל11%.

התשואה במשרדים מושפעת מאוד מאופי ומדירוג השוכר.

לא מזמן נחשפתי לעסקת ענק שבה עמדה התשואה על 6%, השוכרת היא מדינת ישראל, עם חוזה ל15 שנה צמוד מדד ותוספת שנתית מזערית נוספת.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה