עזרה השכרת קפסולות לאירוע

@@@@@

משתמש רשום
זקוקה למידע היכן ניתן להשיג קפסולות לאירועים?

@@@@@

משתמש רשום
אף אחד לא מכיר?

אני מתכוונת למחיצות שקף בשביל אנשים בסיכון שיוכלו להשתתף בחתונה.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
רק לידיעה..
קפסולות אינן פתרון חוקי לאירועים..
לצערי.
משום מה הציבור בטוח שאם יש קפסולות הכל בסדר..
(חוץ מזה שגם 'קפסולות' לא ממש עושים, קפסולות זה ניתוק מוחלט ללא מעבר מקפסולה לקפסולה)

הלוואי ויאשרו מתווה שפוי לאירועים, כזה שיאפשר השתתפות של כמות אורחים ריאלית, ובאופן שלא יהווה סכנה בריאותית (ויש רעיונות מצוינים, אך לא כאן המקום לפתוח דיון)

@@@@@

משתמש רשום
תודה על התגובות

אם זה בבית שמש אני מכיר מישהו שיכול להקים לכם את המחיצות

החתונה אמורה להיות באזור בית שמש. האנשים מבני ברק.

רק לידיעה..
קפסולות אינן פתרון חוקי לאירועים..

אני מחפשת מן מחיצה/קפסולה שתבודד אדם מבוגר בסיכון מהסביבה שבחתונה אבל עדיין יוכל להשתתף בה.
ולא מחיצות שיחלקו את כל האירוע לקפסולות נפרדות.

לא בשביל חוק, בשביל שאדם בסיכון יוכל להשתתף בחתונה.

לא מספיק מכירה אילו פתרונות קיימים. אז אולי לא ניסחתי את עצמי מספיק ברור.

מקווה שעכשיו אני מספיק מובהרת.

תודה רבה!

נערך לאחרונה ב:

דבי ו

משתמש מקצוען
יש משפחה בהר נוף שיש לה כעין ביתן קטן עבור אדם אחד ומוכנים להביא למקום שבו מתקיים השמחה ללא עלות. (דוברים אנגלית בלבד). מנדלוביץ 02-5666026

@@@@@

משתמש רשום
הסתדרתי ב"ה.
תודה רבה לכל המסייעים.

למי שמעוניין:
קפסולות שקף לשמחות 054-8478316

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה