דרוש מידע השכרת משקפות תלת מימד

227

משתמש מקצוען
כדאי קודם כל לעבור על האשכול הזה

הר ההר

משתמש רשום
אולי משהו מכיר השכרת משקפות במודיעין עילית?
אני מתכוונת גם למשחקים וגם לסרט בנושא ביהמ"ק .

*מתחזקת*

משתמש פעיל
@*מתחזקת* חבל על האמוציות
אם האשכול לא עושה לך טוב וממש גורם לך לכעס, פשוט אל תיכנסי אליו.
זה מכעיס אותי מאוד שאנשים מצפצפים על הרבנים
ולא שומעים בקולם בכלל, ממש שמים פסססססססס
ואחר כך באים בזעקה ובכיה לרבנים מה לעשות הילדים התקלקלו?
הילדים לא שומעים בקולנו ושמים עלינו פסססס
מצרפת אחד מהפסקי הלכה שהביאו באשכול המצורף למעלה
בתפילה על כולנו שלא נכשל לעולם ועד
והשם יעזור שלא נעשה טעויות וכל ילדנו ילכו רק בדרך התורה תמיד

על המשמר סכנת משקפות.jpg

ערוגת הבושם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

צפה בקובץ המצורף 1350043
כל אחד יש לו את הרב שלו ואת מי שהוא מקשיב לו,
זה שזה מכעיס אותך הבנו, שמת פעם אימוגי פעמיים ושלוש, לדעתי עשית את שלך ואת לא צריכה לנסות לתקן את העולם.

הר ההר

משתמש רשום
אני ממש מודה לך שהארת את עייני,
לא הייתי מודעת כלל לאיסור שיצא בנושא.

אבל אני חושבת שיש הבדל בין סתם משחקים.
לבין המצגת על ביהמ"ק בתפארתו שמכניס ציפייה לגאולה.

227

משתמש מקצוען
''כל אחד יש לו את הרב שלו'' זה מזכיר לי את המשפט הקבוע של החילונים שלכל אחד יש את האמונה שלו והדרך שלו.
ספציפית על העניין הזה היו מכתבים גם מרבני ב"ב שהם יותר מקילים בענייני אייפונים ואינטרנט, והם יצאו במכתבים חריפים נגד המשקפי מציאות האלו.

*מתחזקת*

משתמש פעיל
אני ממש מודה לך שהארת את עייני,
לא הייתי מודעת כלל לאיסור שיצא בנושא.

אבל אני חושבת שיש הבדל בין סתם משחקים.
לבין המצגת על ביהמ"ק בתפארתו שמכניס ציפייה לגאולה.
תמיד ככה זה מתחיל
למשל כשהיינו קטנים זה התחיל בסרטי גרובייס וכדומה
ואני לא רוצה לספר לך היכן זה נגמר

ד'יתה

משתמש חדש
מישהו מכיר השכרה הכי זולה של משקפות מציאות מדומה
אני מחפש להשכיר ואני צריך גם הרבה שיהיה לכל הילדים
אז אם מישהו מכיר הכי זול
אשמח לעדכון

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מכירים?
איפה?
פרטי קשר....
תודה!
לכל המעוניינים- השכרה לפי ימים\שעות מחירים סבירים,
עם משחקים מלאי אקשן וחוויה,. 0534143724

נ.ב. - נראה לי שכבר נפתחו עשרות אם לא מאות אשכולות - בנושא"סכנת המשקפות",
כך שאין צורך לשבש כל אשכול של מי שמחפש לשכור, תודה, ובתקווה להבנה.

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

צפה בקובץ המצורף 1350043
אגב - המודעה הזו, מתייחסת רק לסרטים- (אם לא שמתם לב.)

ayala1010

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
מישהו מכיר השכרה הכי זולה של משקפות מציאות מדומה
אני מחפש להשכיר ואני צריך גם הרבה שיהיה לכל הילדים
אז אם מישהו מכיר הכי זול
אשמח לעדכון
יש השכרה שנמצאת במספר אזורים בארץ ויש להם אופציה גם למשחק יחיד וגם למשחק אחד נגד השני הם משכירים לפי שעות או ימים המספר שלהם הוא 0548430494 לדעתי הם נחשבים מאד זולים ויש להם משקפות מאד מתקדמות

ד'יתה

משתמש חדש
יש השכרה שנמצאת במספר אזורים בארץ ויש להם אופציה גם למשחק יחיד וגם למשחק אחד נגד השני הם משכירים לפי שעות או ימים המספר שלהם הוא 0548430494 לדעתי הם נחשבים מאד זולים ויש להם משקפות מאד מתקדמות
תודה רבה
באמת מחיר הכי זול
וגם משחק אחד נגד השני שזה לא היה בשום מקום אחר
ממליץ בחום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה