רכבים השכרה לנהג חדש בירושלים

מצוין 101

משתמש רשום
שלום אשמח אם מישהו מכיר מקום בירושלים שניתן לשכור בו רכבים לנהג חדש
מעל גיל 25
מיותר לציין שאשמח להמלצות מהכרות שהם לא סוחטים וגובים כסף סתם
עדיף עם יכולת לביטול השתתפות
אבל גם אשמח לשמוע על שחור
ועדיף לכאלו שמשכירים גם לחצי יום ולשעות

שלמה רוזן

משתמש צעיר
יש השכרת רכב בשם פרישבי (רשת גדולה) יש להם סניף ברחוב אגריפס
הם משכירים מחצי שנה רישיון ומעלה

חרישאי

משתמש מקצוען
חושן כאר, נתיב, גודרייב, כל אלה מהיום הראשון.
אין ביטול וכן מתפרנסים בעיקר מפגיעות
רק מציין שגודרייב לקח לי למעלה מ500 שח על סמל קטן של מאזדה שנפל מהמפתח של האוטו, לי לא היה ברור האם הגיע בלי או עם. מדובר על לפני שש שנים, ייתכן שהדברים ישתנו.

DAVID1212

משתמש חדש
כ
חושן כאר, נתיב, גודרייב, כל אלה מהיום הראשון.
אין ביטול וכן מתפרנסים בעיקר מפגיעות
רק מציין שגודרייב לקח לי למעלה מ500 שח על סמל קטן של מאזדה שנפל מהמפתח של האוטו, לי לא היה ברור האם הגיע בלי או עם. מדובר על לפני שש שנים, ייתכן שהדברים ישתנו.
כןןן חברות השכרה מצאתי המוןןן
אבל שמעתי על כל הסיפורים האלה לכן אני מחפש מישהו אמין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה