תח"צ הרכבת הקלה יוצאת לדרך

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מיכל חגירה

צלמת מקצועית!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
בתחנת בלינסון, בצד של בלינסון, המעלית לא תקינה מהיום שפתחו את הרכבת! כבר שנה כמעט!
הזוי! אנשים חולים שיוצאים מבית החולים, אנשים מבוגרים ונשים עם עגלות צריכים להסתדר במדרגות או במדרון הארווווווווווך שיש שם.

ובתחנה מרכזית פ"ת, חודש בערך לאחר הפתיחה, נוצר איזה שבר ברצפה באמצע הרציף, ונחשפה האדמה שם. עד עכשיו זה ככה גלוי ומהווה מכשול לאנשים!!!

לא מבינה איפה התחזוקה של הרכבת!
גם כשניסיתי לפנות יום אחד לאיזה אחראי בתחנה של בן גוריון, לשאול אותו על זה(סוף סוף רואים משהו בתפקיד) אמר לי לפתוח פניה ולמלא טופס וכו. סורי, אין לי זמן לפנות לזה.
במקום שיעביר הוא לטיפול האחראי...

ממש מקומם הדוגמאות האלה. חבל.

משה10 משה10

משתמש פעיל
אנחנו חייבים להתלונן כי זה פוגע באלפי נוסעים שממהרים לעבודה כל יום (ואני ביניהם)

מרכז מידע

משתמש פעיל
קווי לילה ברכבת הקלה!!!

החל מ1 לאוגוסט {חמישי האחרון}
ועד לסוף החופש הגדול {סה"כ חודש}
הרכבת תפעל מידי יום חמישי עד 2 בלילה!
נסיעה טובה

יצוין כי בלא"ה קווי 1 ו-50 פועלים עד שעה זו,
וקו 466 על ציר ז'בוטינסקי לרידינג פועל עד הבוקר,
בכל אופן מדובר באופציה נוספת למעונינים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה